DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> topicuri inchise temporar, pentru mentenanta

Ake
post 17 May 2011, 09:37
Post #1


Morderator


Group: Moderatori
Posts: 1.040
Joined: 6 July 04
From: Bucuresti




ANUNT

Topicul Machete Auto este inchis momentan pentru operatiuni de mentenanta.
A fost necesara inchiderea temporara intrucat din cauza multiplelor fotografii atasate, cu acest topic se lucreaza foarte greu.
Se va redeschide in cateva ore.
Rog nu deschideti alt topic pe acesta tema

17 May 2011, 14:53:
S-a redeschis

This post has been edited by Ake: 17 May 2011, 14:53


--------------------
(si) Dacia Logan Laur.1.4
"Desteapta-te Romane! Traiasca capra vecinului! "
(citat dintr-un sticker auto)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bmwh548
post 17 May 2011, 17:48
Post #2


Membru cu insomnii


Group: Members
Posts: 1.943
Joined: 27 March 08
From: Iasi




Eu mai dau rar pe acolo, dar din ce am observat userul Mihai90 posteaza cel mai des. Avand in vedere ca i s-a mai atras atentia si in trecut asupra felului in care ataseaza pozele si avand in vedere mai ales faptul ca posteaza machetele altora, machete care pretinde ca ii apartin, nu ar fi mai simplu sa i se acorde un concediu nelimitat? A avut multiple conturi si pe alte forumuri, de unde a plecat de nevoie intrucat imediat ce i se atragea atentia asupra problemei mai sus mentionate incepea sa utilizeze diverse apelative gratuite (public evident, nu in privat). A mai refulat si aici cel putin o data cand a facut cu ou si cu otet moderatorii altui forum dupa ce acestia il banasera ca urmare a comportamentului sau. A nu se intelege ca am ceva personal cu el, dar nu il veti putea convinge sa posteze normal pentru ca atat stie si atat poate.


--------------------
- - - - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 15th May 2024 - 14:39
Forum Renault