DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Idee proiect pentru automobil electric, TOPIC INFORMATIV

Ion_R5
post 11 Jan 2011, 20:34
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 256
Joined: 19 December 08
From: Bucuresti




Doresc sa postez aici un link pentru informare in privinta unei initiative a unui inginer german Walter K Baumann, care a prezentat ideea unui automobil, transformat in automobil electric.

Doresc sa fac urmatoarele mentiuni:
1. Am postat anterior acest link intr-un topic - insa a fost foarte criticat si ulterior sters cu totul. Am readus acest topic, strict pentru informare/popularizarea ideii respective. E nu afirm nici ca acest proiect este viabil, nici nu spun ca nu este viabil. Vreau doar sa aveti acces la aceste informatii
2. Pentru cei care s-au declarat foarte sceptici in privinta proiectului prezentat pe acest website: nu promovez in vreun fel acest proiect, nici nu ii fac reclama sau vreun alt mod promovare comerciala si nici nu am vreo legatura de afaceri cu dl. Baumann
3. Pentru cei sceptici sau pentru cei gata sa ia in bascalie orice postare a postarilor de pe DaciaClub.ro - ii rog sa se abtina de la un astfel de comportament


http://www.atiro.de/index_rumaenisch.html


Mai multe detalii si informatii pot fi regasite pe pagina in limba germana.
http://www.atiro.de/index2.html

This post has been edited by Ion_R5: 11 Jan 2011, 20:40


--------------------
Dacia Logan 2010 Black Line 1.6 16v euro4 - B-xxxxxxx
Jegul se curata cu apa si sapun. Insa nesimtirea, lipsa educatiei si a caracterului nu se anihileaza la fel de usor.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 11 Jan 2011, 22:48
Post #2


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Ei bine NU!
A fost suficienta o bata la un car de oale!
A inteles toata lumea ca prostia e nemarginita,chiar sa dovedim ca e nemarginita la patrat, pai nu se face,mon cher.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 14th June 2024 - 09:07
Forum Renault