DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> cat mai valoreaza un logan preferance 2008?, 1400 cmc,rosu passion,4800 km

liviu_buc
post 2 Jul 2010, 13:13
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 320
Joined: 19 November 06




Asa cum exista un topic de acest gen in sectiunea "Diverse" de la DSN,m-am gandit sa deschid unul la fel si pentru logan.Daca am gresit rubrica sau mai exista un topic deschis pe acelasi subiect rog moderatorii sa mute topicul la rubrica care trebuie.
Se da un logan 1400 cmc,benzina,preferance,rosu passion, phase 1 fabricat in 2008,impecabil din toate punctele de vedere cu doar 4800 km reali si verificabili la bord,masina care s-a folosit doar in week-enduri.Care ar fi valoarea de piata a masinii in momentul acesta pentru vanzare?

Astept pareri la obiect.


--------------------
EX-Dacia Logan 2005-1400 cmc
Posesor mandru de Logan Ambiance 1400 cmc
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 2 Jul 2010, 13:28
Post #2


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




N-are aer conditionat? Pai valoreaza cat un rahat. smile.gif


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bossake
post 2 Jul 2010, 13:53
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 521
Joined: 6 December 07
From: Bucuresti




eu l-as evalua undeva la 3500 de euro. valoarea masinii evident e mai mare, dar ca valoare de vanzare cam aia e.


This post has been edited by bossake: 2 Jul 2010, 13:54


--------------------
Dacia Logan 2007 Prestige 1.6 16v - B 21 xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vijelie
post 2 Jul 2010, 13:59
Post #4


membru violet


Group: Members
Posts: 4.605
Joined: 11 November 05
From: Bucuresti




Maxim 10.000 lei, cu banu jos, nu vrajeli gen "evaluare", "estimare".


--------------------
Dacia Duster 2011 Laureate dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 2 Jul 2010, 14:25
Post #5


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




~3500E zic si eu. Raportat la valoarea de nou si la vechimea mica si rulajul mic pare putin, insa asta e piata acum, oferta e mare si cererea mica.
Nu sunt de acord cu faptul ca daca nu are AC nu mai valoreaza nimic, AC e bun insa nu e din punctul meu de vedere asa important incat sa zici ca o masina fara AC e un gunoi. Pana la actuala masina am avut numai masini fara AC, fara dotari, uita ca am trait bine merci, am planificat drumurile dimineata sau seara, am mai deschis un geam, m-am descurcat.
Nota - e doar parerea mea si nu am pretentia sa fie general valabila (atat vis a vis de pret cat si despre AC).

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 2 Jul 2010, 14:27
Post #6


-


Group: Members
Posts: 21.935
Joined: 19 April 05
From: Romania




QUOTE(Andy_ACS @ 2 Jul 2010, 15:25)
AC e bun insa nu e din punctul meu de vedere asa important incat sa zici ca o masina fara AC e un gunoi
nu, s-a exprimat gresit. a vrut sa aspuna ca loganul este in general un gunoi


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 2 Jul 2010, 14:31
Post #7


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Fiecare cu parerile lui. Eu sunt de acord ca judecand prin comparatie poti emite si asemenea pareri, daca conduci o masina scumpa.
Daca esti mai sarac si mai modest asa ca mine poti ajunge sa iti iubesti masina, fie ea si fara AC wink.gif

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 2 Jul 2010, 14:37
Post #8


-


Group: Members
Posts: 21.935
Joined: 19 April 05
From: Romania




nu are legatura saracia, modestia sau masina mai scumpa cu gunoiul scos de dacia

This post has been edited by IRONICK: 2 Jul 2010, 14:44


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zanzie
post 2 Jul 2010, 14:57
Post #9


Aspirant de Trabant


Group: Members
Posts: 1.241
Joined: 30 April 08
From: Pădure




QUOTE(IRONICK @ 2 Jul 2010, 14:27)
nu, s-a exprimat gresit. a vrut sa aspuna ca loganul este in general un gunoi
*


Si masina de 1000-max 2000 euro luata SH "de buna", ce e? o ghena? radmasa.gif

This post has been edited by zanzie: 2 Jul 2010, 14:58


--------------------
gard viu din spini, cu flori la poarta si rinoceri in curte
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu_buc
post 2 Jul 2010, 15:08
Post #10


Membru autentic


Group: Members
Posts: 320
Joined: 19 November 06




din cate vad nici unul dintre cei care au raspuns nu s-a apropiat de valoarea de piata a masinii care din punctul meu de vedere e undeva la aprox 4700 euro...cu 3500 euro se poate cumpara un logan fost taxi,iar problemele se vor tine lant de cel care face o astfel de alegere ''inspirata''...

This post has been edited by liviu_buc: 2 Jul 2010, 15:19


--------------------
EX-Dacia Logan 2005-1400 cmc
Posesor mandru de Logan Ambiance 1400 cmc
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bossake
post 2 Jul 2010, 15:20
Post #11


Membru autentic


Group: Members
Posts: 521
Joined: 6 December 07
From: Bucuresti




Eu unul daca as fi in locul unui potential cumparator decat sa dau 4400 cat ceri tu as mai cumpara 3 vouchere.
astfel cu 4400 +inca 1000 de euro pe 3 rable ajungi la 7100 (4400+2700eur).
Cu 7100 iti iei logan preference ca al tau NOU cu 3 ani garantie+ un lucru f important. Abs-ul smile.gif.

Tu ai perfecta dreptate in ce zici, masina zici ca are 5000km e ca noua, dar lucrurile astea nu conteaza la SH. pana la urma stii cat valoreaza masina? cat o sa iei pe ea. smile.gif
Iar cat despre logan la 3500 care a fost taxi, cred ca esti in urma rau cu preturile. acum 2-3 ani luai cu 3500 logan fost taxi. acum il iei mult mai ieftin.
bine, acum daca esti paralel cu fenomenul auto poti sa iei logan taxi si la 5000 si nici macar sa nu banuiesti ca a fost taxi laugh.gif

This post has been edited by bossake: 2 Jul 2010, 15:23


--------------------
Dacia Logan 2007 Prestige 1.6 16v - B 21 xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu_buc
post 2 Jul 2010, 17:06
Post #12


Membru autentic


Group: Members
Posts: 320
Joined: 19 November 06




bossake...fara nicio suparare calculele iti dau cu virgula....
ptr ca 4400+1100 rablele+vreo 500 euro taxa de prima inmatriculare=6000 euro ....o masina la 5000 km e aproape la fel de buna ca una de la dealer(chiar tu ai recunoscut mai mult sau mai putin) si cu 1600 euro mai ieftina...mai ales in perioada asta fiecare banut conteaza....

,,Tu ai perfecta dreptate in ce zici, masina zici ca are 5000km e ca noua, dar lucrurile astea nu conteaza la SH."

Eu mi-am luat logan ambiance sh si pentru mine unul conteaza daca are 5000 sau 50000 km si cred ca lucrul asta e valabil pentru oricine:).

This post has been edited by liviu_buc: 2 Jul 2010, 17:28


--------------------
EX-Dacia Logan 2005-1400 cmc
Posesor mandru de Logan Ambiance 1400 cmc
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aluibasarabeanu
post 2 Jul 2010, 19:13
Post #13


Membru autentic


Group: Members
Posts: 664
Joined: 24 August 08
From: CONSTANTA




La mine la munca toti colegii au cate ceva de vanzare si exista o regula,nescrisa,tot ce vand ei este foarte ieftin si tot ce vand eu este foarte scump!Asa si pe acest topic.Daca Catalin@ si-ar vinde masina ar cere pe ea,vorba aia:"si pe masa si pe tasu",daca Vijelie si-ar vinde masina o sa zica :pai ba nene asta e ditamai ambitionul ce daca are un milion de kilometrii!Are xenoane si aer conditionat ce mai conteaza ca motorul si suspensia incep sa manance bani.Ma scuzati ca adresez astfel de replici unor veterani ai site-ului dar deja unii precum Catalin@ au inceput sa exagereze.Intradevar valoarea de piata nu este cea prezisa de proprietar dar nici valorile mizerabile debitate de unii.Eu am un logan tot din 2008 cu 28000 de km ,AC.,gemuri el.,oglinzi electrice,ABS motor 1,6 si daca l-as vinde as cere pe el 4500 de euro negociabil...dar bineinteles ca ce vand eu este foooooaaarrrttteee scump.De curiozitate o sa caut sa vedem daca Catalin sau Vali Vijelie au ceva de vanzare!! radmasa.gif


--------------------
Renault Megane 2.2 1,6 16v anul 2006 - Necunoscut momentan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bossake
post 2 Jul 2010, 19:32
Post #14


Membru autentic


Group: Members
Posts: 521
Joined: 6 December 07
From: Bucuresti




eu unul nu am nicio problema sa recunosc ca daca as vinde masina un pret real de vanzare ar fi undeva la 5000. masina e 2007 decembrie 30,000km. logan 1.6 16v prestige.


--------------------
Dacia Logan 2007 Prestige 1.6 16v - B 21 xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
slider2
post 2 Jul 2010, 20:07
Post #15


doar membru si atat


Group: Members
Posts: 3.630
Joined: 15 April 08




QUOTE(aluibasarabeanu @ 2 Jul 2010, 19:13)
La mine la munca toti colegii au cate ceva de vanzare si exista o regula,nescrisa,tot ce vand ei este foarte ieftin si tot ce vand eu este foarte scump!Asa si pe acest topic.Daca Catalin@ si-ar vinde masina ar cere pe ea,vorba aia:"si pe masa si pe tasu",daca Vijelie si-ar vinde masina o sa zica :pai ba nene asta e ditamai ambitionul ce daca are un milion de kilometrii!Are xenoane si aer conditionat ce mai conteaza ca motorul si suspensia incep sa manance bani.Ma scuzati ca adresez astfel de replici unor veterani ai site-ului dar deja unii precum Catalin@ au inceput sa exagereze.Intradevar valoarea de piata nu este cea prezisa de proprietar dar nici valorile mizerabile debitate de unii.Eu am un logan tot din 2008 cu 28000 de km ,AC.,gemuri el.,oglinzi electrice,ABS motor 1,6 si daca l-as vinde as cere pe el 4500 de euro negociabil...dar bineinteles ca ce vand eu este foooooaaarrrttteee scump.De curiozitate o sa caut sa vedem daca Catalin sau Vali Vijelie au ceva de vanzare!! radmasa.gif
*



da dar tu ai in plus fata de cel la care se face referire in topic:
- abs
- ac
- geamuri electrice
- oglinzi electrice
- motor 1.6
mi se pare si normal sa valoreze 4500euro masina ta...


--------------------
symboala neagra 2008
mormantul n-are decat o singura usa... intrarea... atat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 2 Jul 2010, 20:40
Post #16


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




@aluibasarabeanu - initiatorul a cerut o parere, fiecare a exprimat-o. Probabil fiecare spune din punctul lui de vedere, daca vijelie sau catalin nu concep masina fara AC e de asteptat ca din punctul lor de vedere masina sa nu prezinte interes si sa o coteze mai slab.
Din punctul nostru de vedere el poate sa ceara pe ea cat doreste, daca are noroc cineva poate sa ii si ofere, insa unii din noi se mai uita pe siteuri de vanzari SH si mai vad cotatiile, si chiar si asa masini se vand putine, se negociaza la sange. E normal ca daca benzina, impozitele, asigurarile, pretul pieselor sunt in crestere puternica iar veniturile in oarece scadere la nivel national pretul masinilor sh sa scada. Si cand zic asta ma refer la cotatia data de punctul unde se intalnesc pretentiile vanzatorului (care mai scade) si oferta cumparatorului (care mai creste).
P.S. Nu e cazul sa jignim, sa folosim apelative ciudate, fiecare are dreptul la opinie.

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 2 Jul 2010, 21:51
Post #17


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




3700-3900 zic eu mai mult nu se poate...
Apropo preferance-ul nou nu mai este 7100 E se mai adauga 5%...


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 2 Jul 2010, 22:48
Post #18


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




~4.2%, insa sunt si facilitati cum ar fi rabla.

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aluibasarabeanu
post 3 Jul 2010, 09:44
Post #19


Membru autentic


Group: Members
Posts: 664
Joined: 24 August 08
From: CONSTANTA




QUOTE(Andy_ACS @ 2 Jul 2010, 21:40)
@aluibasarabeanu - initiatorul a cerut o parere, fiecare a exprimat-o. Probabil fiecare spune din punctul lui de vedere, daca vijelie sau catalin nu concep masina fara AC e de asteptat ca din punctul lor de vedere masina sa nu prezinte interes si sa o coteze mai slab.
Din punctul nostru de vedere el poate sa ceara pe ea cat doreste, daca are noroc cineva poate sa ii si ofere, insa unii din noi se mai uita pe siteuri de vanzari SH si mai vad cotatiile, si chiar si asa masini se vand putine, se negociaza la sange. E normal ca daca benzina, impozitele, asigurarile, pretul pieselor sunt in crestere puternica iar veniturile in oarece scadere la nivel national pretul masinilor sh sa scada. Si cand zic asta ma refer la cotatia data de punctul unde se intalnesc pretentiile vanzatorului (care mai scade) si oferta cumparatorului (care mai creste).
P.S. Nu e cazul sa jignim, sa folosim apelative ciudate, fiecare are dreptul la opinie.

Bafta!
*


Imi cer inca odata scuze,sper ca nu am jicnit cu vorba aia din popor.La mine este prima masina cu AC si vara asta l-am folosit de vreo 7 ori,cei drept in situatii foarte importante pentru ca aveam copilul in masina si nu puteam tine geamurile deschise 40 de km la 35 de grade,deci l-am folosit numai la drum lung si cu copilul in masina si am ajun la concluzia ca nu ma impac bine deloc cu aerul conditionat,vreo doua zile m-a durut ceafa si gatul,ma mir cum de copilul nu a avut nimic.Eu nu folosesc AC ,prefer sa deschid geamul,pentru mine este mult mai bine si daca ar trebui sa-mi iau o masina ,uzura mica si numarul extrem de mic de kilometri rulati ar prima in fata celorlalte dotari.


--------------------
Renault Megane 2.2 1,6 16v anul 2006 - Necunoscut momentan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cyrusmddd
post 3 Jul 2010, 10:52
Post #20


Membru autentic


Group: Members
Posts: 231
Joined: 21 March 07
From: Sibiu




QUOTE(C a t a l i n @ 2 Jul 2010, 14:28)
N-are aer conditionat? Pai valoreaza cat un rahat. smile.gif
*



Te cat sa faci pe smecheru mai bine ABTINETE !!! gun3.gif


--------------------
Dacia Logan 2005 1.4 MPI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 3 Jul 2010, 11:13
Post #21


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




QUOTE(Cyrusmddd @ 3 Jul 2010, 11:52)
Te cat sa faci pe smecheru mai bine ABTINETE !!! :
*

Eu as fi scris ceva de genul "Decat sa faci pe smecheru' mai bine abtine-te"
E o performanta sa scrii 3 din 8 cuvinte gresit (adica vreo 40%)

Insa, ca parera personala, teapa nu-si iau cei de dau 3500 de euro pe un logan, ci aia de dau 2000 si ceva pe un espero...


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu_buc
post 3 Jul 2010, 14:16
Post #22


Membru autentic


Group: Members
Posts: 320
Joined: 19 November 06




''Insa, ca parera personala, teapa nu-si iau cei de dau 3500 de euro pe un logan, ci aia de dau 2000 si ceva pe un espero... ''


Sunt perfect de acord cu tine...majoritatea dau 2000 si ceva de euro pe vechituri de-a dreptul cu 10-15 ani mai batrane ca un logan fie el si din 2004....se prefera un bmveu din 1990 toamna,cielo,espero, mercedes,audi etc...care au zeci si sute de mii de km,la care repara mereu cate ceva si sunt pana la gat de ulei,piesele costa mai mult decat masina in sine,sau poate nu au bani nici macar de benzina/motorina si le trag pe dreapta....dar oamenii merg tantosi pe strada ca au domne masina de fite si de firma...dar asta e logica romanului...

Vorba unui coleg forumist(nu-mi mai aduc aminte cine)..."eu merg linistit in loganul meu si fac zeci de km in timp ce altii baga milioane in masinile lor de firma"...

This post has been edited by liviu_buc: 3 Jul 2010, 14:17


--------------------
EX-Dacia Logan 2005-1400 cmc
Posesor mandru de Logan Ambiance 1400 cmc
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
slider2
post 3 Jul 2010, 15:35
Post #23


doar membru si atat


Group: Members
Posts: 3.630
Joined: 15 April 08




si ce legatura are asta cu valoarea loganului pus in ecuatie?? eu mi-am dat cu parerea despre comparand cu alte loganuri, nu cu nu stiu ce ursulet abia iesit din rodaj...

This post has been edited by slider2: 3 Jul 2010, 15:35


--------------------
symboala neagra 2008
mormantul n-are decat o singura usa... intrarea... atat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan_90
post 3 Jul 2010, 15:56
Post #24


baiatu' cu apa


Group: Members
Posts: 1.467
Joined: 16 January 08




daca te ajuta cu ceva eu am vandut ambition din 2006 cu 106.000 km cu 4000 de euro.


--------------------
ford focus 2007 - xxx
plm ,cuvantul suprem ce rezolva cea mai complicata problema.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
testike
post 3 Jul 2010, 18:38
Post #25


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.452
Joined: 18 March 05
From: Cluj




Cauta pe autovit.ro sau piata-az.ro sau alte site-uri in genul asta sa vezi ce preturi sunt, in final dai anunt tot cam cu ce pret vrei, si apoi daca nu se vinde mai lasi, daca tot nu se vinde iar mai lasi, etc ... pana ori se vinde, ori nu mai vrei sa vinzi la un pret asa mic, depinde ce nevoie ai de bani.
Din cate am vazut parca si-a revenit destul de mult piata de masini uzate, era plina ca si acum 2-3 ani , fata de anul trecut cand batea vantul..


--------------------
Mazda 3 2018 Prestige 2009 1.5 DCI 85CP Ambition 2004 1.6 MPI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ealex
post 3 Jul 2010, 19:32
Post #26


Membru incepator


Group: Members
Posts: 73
Joined: 11 May 09
From: Curtea de Arges




Buna seara. Imi cer scuze ca ma bag in discutie, ma bate gandul sa imi schimb masina din semnatura cu un alt logan (cel putin Preferance, pt ca m-am saturat sa tot trag de volan biggrin.gif ). Intrebarea mea este, cam cat as putea sa obtin pe loganul din semnatura? (ambiance 2005, 67000 km, alarma, jenti aliaj, distributia schimbata recent).


--------------------
Dacia Sandero 2019 SL Plus - AG ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zanzie
post 3 Jul 2010, 19:43
Post #27


Aspirant de Trabant


Group: Members
Posts: 1.241
Joined: 30 April 08
From: Pădure




2800 daca se prezinta bine si esti primul proprietar.
Bag-o la 3500 negociabil, vezi ce iese. Odata la 2 saptamani mai scazi 100 la pret.


--------------------
gard viu din spini, cu flori la poarta si rinoceri in curte
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nick58
post 3 Jul 2010, 19:52
Post #28


Membru autentic


Group: Members
Posts: 290
Joined: 2 February 07
From: BUCURESTI




Ieri am fost la Dacoserv si mi-au oferit pe masina 3000 euro sad.gif . Oricum nu am de gand s-o vand ( are 12000Km ). Sa vedem peste un an, doi cum se comporta Dusterul si poate imi schimb Loganul


--------------------
Dacia Logan16mpi 2005 - B50ANY
LOGAN/BMW-E-46/
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ealex
post 3 Jul 2010, 19:54
Post #29


Membru incepator


Group: Members
Posts: 73
Joined: 11 May 09
From: Curtea de Arges




Nu sunt primul proprietar, masina este cumparata acum un an, am luat-o la 40.000 km si am dat 135 milioane pe ea. Arata bine zic eu, cu exceptia capotei care s-a matuit. Am avut grija de ea si ea a avut grija de mine smile.gif. 2800E ar fi bine sa iau, mai dispun de inca 1000.


--------------------
Dacia Sandero 2019 SL Plus - AG ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djasu82
post 3 Jul 2010, 20:23
Post #30


MEMBRU DACIA CLUB


Group: Members
Posts: 11.714
Joined: 26 December 06
From: Bucuresti ...




daca iei 2500 de euro sa zici sarumana biggrin.gif mai ales ca viata s-a scumpit ... nu e momentul sa o vinzi tu alegi... oricum peste un an loganul ajunge cum era solenza acum un an sub 2000 de euro cea cheala si cu peste 50.000 de km parcursi.
Ma uit in targ sunt loganuri cu 10.000 de km parcusi sau 5000 si nu se vand stau aia si le tin la 4500-5500 de euro echipate full. Ai intreb de ce nu lasati mai jos zice pai nu mai scot mai nimic pe ea atunci de ce vrei sa o vinzi pai sa iau una straina ...
Deci multi care s-au parlit cu loganurile cauta straine sh pana in 2000 c.c.


--------------------
Dacia Super Nova Opel 1.7 CDTI , Audi Q7 , GPS wayteq x950btfm 1999 / 2003 / 2008 /2011 - nnn
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 7th June 2024 - 08:46
Forum Renault