DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Top vânzări auto 2021

Solon
post 21 Jan 2022, 22:14
Post #61


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Ramai surprins sa vezi cati boi sunt.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 22 Jan 2022, 00:34
Post #62


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.875
Joined: 13 October 06




E foarte mult tranzit pe Valea Prahovei, fiind cea mai scurta ruta de la Bucuresti spre Ardeal. Stai, dar tot faci mai putin decat daca ai lua-o pe Valea Oltului.

Pot sa-l inteleg pe colegul wolfin in privinta faptului ca odata cu varsta, oamenii devin mai comozi. Ce nu pot sa inteleg e cum naiba asociaza transportul in comun cu civilizatie. Ai vazut ce civilizatie e la metrou in Paris, in Londra, in New York ? Hai sa coboram cu picioarele pe pamant. Prefer sa merg pe jos.


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 22 Jan 2022, 08:11
Post #63


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.454
Joined: 1 November 04
From: sat




La Londra n-am fost cu metroul, dar din Queens până în Manhattan și retur, ce am remarcat a fost că stațiile sunt vechi și e plin de negri. În rest, oameni în ținută business, oameni obișnuiți și de asemenea niște hippies cu chitara și probabil fumați.
La Paris am pendulat dintr-o parte în alta cu combinația metro+RER, și singurul element de necivilizație a fost când s-au încăierat niște magrebieni de-am staționat 45 de minute cât au venit jandarmii și au controlat tot trenul și i-au luat pe ăia cu dubele. A, și niște "refugiați" prin La Defense, cu textul "silvuple, monsieur", urmat de "gâtu' mă-tii" mai șoptit.


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 22 Jan 2022, 09:35
Post #64


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




QUOTE(DFA @ 21 Jan 2022, 18:16)
Alternativa fiind ce?

Să o ținem langă așa pe petrol?

Cât timp?

10 ani, 20 de ani, 30 de ani?
*




QUOTE(wolfin @ 21 Jan 2022, 18:26)
Transportul in comun? Civilizat.
*



QUOTE(mircea_aq @ 22 Jan 2022, 00:34)

Pot sa-l inteleg pe colegul wolfin in privinta faptului ca odata cu varsta, oamenii devin mai comozi. Ce nu pot sa inteleg e cum naiba asociaza transportul in comun cu civilizatie. Ai vazut ce civilizatie e la metrou in Paris, in Londra, in New York ? Hai sa coboram cu picioarele pe pamant. Prefer sa merg pe jos.
*



Era pt viitor.

This post has been edited by wolfin: 22 Jan 2022, 09:36

Attached thumbnail(s)
transport_featured.jpg ( Size: 28.59k ) Number of downloads: 61
cisco_vrea_sa_construiasca_in_romania_orasul_viitorului_startupurile_invitate_sa_vina_cu_idei_1_size1.jpg ( Size: 38.12k ) Number of downloads: 64


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 09:21
Forum Renault