DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

> rent a car Cluj, inchirieri auto Cluj

ady157
post 19 Jul 2023, 00:28
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 20 December 22




Pont Rent a Car este o companie renumită de inchirieri auto Cluj, România. Este apreciată pentru serviciile fiabile și eficiente de închiriere auto oferite atât localnicilor, cât și turiștilor. Cu o gamă largă de vehicule și o angajare puternică față de satisfacția clienților, Pont Rent a Car Cluj s-a impus ca un nume de încredere în serviciile de inchirieri auto.
Pont Rent a Car pune accent pe calitatea și siguranța vehiculelor sale. Mașinile sunt bine întreținute și supuse unor verificări riguroase înainte de fiecare închiriere. De asemenea, compania oferă asistență rutieră 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână, pentru a se asigura că clienții se bucură de o experiență fără griji.

This post has been edited by ady157: 19 Jul 2023, 00:30


--------------------
RENAULT MEGANE IV 2022 - CJ23LXT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 22 Jul 2023, 02:24
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Man, nu stiu cat de "renumita" e firma voastra, insa la capitolul de comunicare aveti carente grave. Pana am citit textul de prezentare s-au scorojit peretii de plictiseala. De mult n-am mai citit un limbaj de lemn atat de autentic.
Nu stiu cum ar trebui sa sune si ce ar trebui sa contina, insa asta e exemplu clasic de epic fail in comunicare.
Oricum, succes la business si luati serios in considerare sa apelati la cineva care se ocupa profesional de comunicare.


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady157
post 23 Jul 2023, 07:22
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 20 December 22




ok. Probleme de comunicare inseamna ca atunci cand te suna cineva sa nu raspunzi, sau sa vorbesti urat. Ca nu iti este pe plac descrierea este altceva. Multumim pentru sugestii.


--------------------
RENAULT MEGANE IV 2022 - CJ23LXT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 26 Jul 2023, 01:50
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Bine.
Personal, nu am nimic de castigat sau pierdut din businessul vostru, insa voi va castigati greu clientii si ii pierdeti usor, mai ales pe o piata precum Clujul.
Daca vreti sa intelegeti ca nu stiti sa va comunicati serviciile, bine, daca nu, la fel de bine.
Sanatate.


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 14:44
Forum Renault