DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Service, exista unul bun in bucuresti sau nu!?

minie
post 8 Aug 2008, 11:45
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 1 November 07




Am si eu nevoie de un sfat. Cu toate ca de cateva zile am incins forumul acesta in toate sensurile si directiile si cu toate ca am gasit o gramada de informatii utile, nu am reusit sa ma dumiresc suficient in ceea ce priveste un service bun... huh.gif
Din pacate nu cred ca am reusit sa citesc despre nici un service numai lucruri de bine sau mai multe pareri pro decat contra. Am ajuns sa zic ca sunt dispusa sa renunt la service-urile agreate de firma asiguratoare in castigul unui service bun pentru ca as vrea sa am masina intreaga dupa ce face vizita la service si nu mai 'busita'... blink.gif (la cat de aeriana sunt nu credeam ca se poate asa ceva). Asa ca daca stiti service-uri relativ bune in bucuresti la care ati ajuns in 2008 va rog sa-mi lasati si mie numele lor... multumesc.

ps: sper ca am postat unde trebuia daca nu... o sa rog un admin sa mute topicul. unsure.gif


--------------------
renault clio bicorp 2005 - min
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 14:47
Forum Renault