DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> MiTAC Mio A701 sau E-TEN X500 glofiish, ...nehotărât

Mindrunner
post 24 May 2007, 15:38
Post #31


Membru incepator


Group: Members
Posts: 93
Joined: 11 May 06




QUOTE(dadu @ 2 May 2007, 20:14)
de-asta mi-am luat p550 si 6233. biggrin.gif
p550, p350 si x800 au acelasi procesor. x800 e frumos dar sincer, acum nu as mai da banii pe asa ceva mai ales ca mi-am pus si eu p-ul la ureche. radmasa.gif
*



dar nu vad cum puteti compara un P350/550 cu A701..diferenta de dimensiune este considerabuila, asa ca nu prea merge a le compara.
Am A701 de un an si sunt multumit de el ca design (si mai ales finisaj)inca se tine bine cu toate ca au aparut alte modele mult mai noi.
ca drawback A701 sufera de lipsa unui port wi-fi.

24 May 2007, 15:43:
QUOTE(ga!nusha @ 3 May 2007, 17:27)

momentan, a701 are o mica problema de compatibilitate cu igo my way...dar odata cu versiunea noua de igo se va rezolva problema

daca imi mai aduc aminte ceva iti zic...
*



la mine Igo MyWay merge perfect.... rolleyes.gif


24 May 2007, 15:47:
QUOTE(GoGu @ 4 May 2007, 07:57)
La ce-ti trebuie wlan pe displayul ala mic si cu rezolutie mica? (intreb f. serios)
*



It dau eu un exemplu f bun...Skype happy.gif daca aveam Wi-Fi pe el tare fain ar fi fost sa "skypuiesc" direct de pe mobil...wink.gif
Sa nu mai zic ca-s aplicatii de SIP pe WM5 care pot fi folosite f bine de pe un asemea device...

24 May 2007, 15:58:
QUOTE(DragosP @ 23 May 2007, 08:48)
Să fie. Am intrat ieri în posesia lui, pare ok la prima vedere. Singuru lucru nasol e tocul de protecție din piele care n-are posibilitatea să fie prins la curea. Asta cel puțin până acum...
*


acum nu poti sa le ai pe toate:P

sa-l stapanesti sanatos!;) Gandeste-te ca ai Wi-Fi pe el ceea ce nu aveai la A701..eu chiar sufar pt ca nu am asa ceva pe el..dar poe de alta parte finisajul si acesoriiile plus extrordinarul suport tehnic gasit pe net nu a resuit sa ma determine a renunta la el pt ceva mai nou.
Astept sa vad ce mai iese pe piata si poate atunci mai vad...
Ceea ce stiu este ca A701 a fost un pionier al sistemelor all in one! un aparat care a iesit pe piata si a fost apreciat pe masura! rolleyes.gif Un winner al anului 2006!!!

This post has been edited by Mindrunner: 24 May 2007, 15:58


--------------------
Renault Clio 2004
[URL=http://www.carmultimedia.ro/navigatii-auto-android.html]Navigatii dedicate Android[/URL]
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 27 May 2007, 15:02
Post #32


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Revin cu impresii după ceva zile de utilizare.
Acumulatorul ține rezonabil, la o folosire normală, atât a telefonului cât și a gps-ului.
Partea de telefon e ok, se aude bine, semnal bun, acolo unde 7260-ul meu dădea dude uneori.
GPS-ul suficient de sensibil, se conectează în maxim 1 minut.
Ieri a "suferit" și un upgrade la WM6, de pe site-ul producătorului. Fără probleme deosebite, doar că site-ul lor de rahat nu merge (la partea de înregistrare) decât cu IE, la Firefox face gâlci. Cu WM6 parcă se mișcă mai ușor, doar conectarea inițială a GSM-ului e mai lentă, da' nu deranjantă. ATENȚIE: dacă se face upgrade, trebuie descărcat ActiveSync de la micromoale, versiune cel puțin 4.5 (pe cd-ul din cutie este 4.2 și nu mai merge conectarea la PC).
Una peste alta nu regret alegerea făcută; până acum. smile.gif


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
optical
post 4 Jun 2007, 21:33
Post #33


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 4 June 07




legat de Mio A701 cateva pareri ca si utilizator de cca 2 saptamani
- super ok dpdv GPS...l-am testat doar intre Constanta si Mangalia. Am fost si in Bulgaria dar harta pe care o am Mio Map v3.2 nu stie decat drumurile principale in acesta tara.
- destul de dificil de folosit ca si telefon...cel putin in mers este nasol
- are functie de speed dial dar nu-mi dau seama cum se foloseste...nici manualul nu detaliaza chestia asta
- legatura prin bluetooth greoaie...a transferat un fisier de 4MB in cca 6 minute. De asemenea handsfree-ul prin bluetooth se aude cu zgomot de fon (lucru care nu exista la Nokia 6233)
- aparat foto slab, imagini intunecate. Am facut cateva poze la Balcik si nu arat prea bine
- dpdv aplicatii ofice, acrobat etc. este foarte bine...reda si fisiere avi daca se instaleaza aplicatia TCPMP
- un lucru pozitiv este dat de faptul la-l poti incarca aproape oriunde datorita cablului USB
Personal cred ca face banii 1300 lei...la banii astia ai si telefon si toate accesoriile necesare.
A doua zi dupa cumparare am instalat si noua versiune de firmware R65


--------------------
renault laguna2 2004 - ct26mic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
david79
post 14 Jun 2007, 13:10
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 888
Joined: 19 March 05




legat de eten x 500 - off topic putin, nu deschid un topic nou


cand l-am luat am primit moca in pachet un incarcator auto, care nu prea incarca, in 3 ore baga 10%.

unde gasesc un incarcator auto cu un amperaj bun ptr eten? mufa de alimentare e mini USB . acumulatorul e LI-PO de 1530 mAh.


--------------------
Toyota corolla 2.0 d4d ; auris hybrid ; 2008 / 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 14 Jun 2007, 14:18
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




pt david79 io miam luat incarcatot pt etenul meu de la altex vreo 30 de ron parca.... nu e dedicat, e incarcator pda no name...dar merge super bine......


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ga!nusha
post 15 Jun 2007, 11:55
Post #36


Still here


Group: Members
Posts: 984
Joined: 6 September 05
From: Paris




poti sa folosesti incarcator de SPV(il gasesti la orice magazin Orange)
pretul nu il stiu...dar tot in jur de 30ron...poate mai putin

ps: se pare ca mio a701 nu va avea niciodata wm6 official si din pacate nici wm6 custom...

This post has been edited by ga!nusha: 15 Jun 2007, 11:56


--------------------
Mazda 3 MPS ex: Logan Preference+AC 1.6 2oo8
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
david79
post 15 Jun 2007, 14:08
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 888
Joined: 19 March 05




merci


--------------------
Toyota corolla 2.0 d4d ; auris hybrid ; 2008 / 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kata
post 22 Jun 2007, 18:31
Post #38


Membru autentic


Group: Members
Posts: 342
Joined: 10 September 05
From: Bucuresti




@dragosP

M-ar interesa si pe mine un Eten x500 dar am citit ca trebuie sa faci diverse updateuri la el si nu prea e stabil. Ai facut si upgrade de ROM, etc?

Mio A701 pare mai stabil dar n-are wiFI si nici 3G


--------------------
Clio Bicorp Extreme nov 2005
1.2 16v, gris platine
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 22 Jun 2007, 21:11
Post #39


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Eu am făcut upgradele oficial de pe site-ul producătorului.
Până acum n-am avut nici o problemă cu el, dar, am observat ca dacă-l frec mai mult, îi face bine un reset. smile.gif
În rest, sunt mulțumit de sculă; i-am folosit și-i folosesc toate opțiunile, mă rog, fără TMC, că n-am unde în RO.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kata
post 23 Jun 2007, 13:52
Post #40


Membru autentic


Group: Members
Posts: 342
Joined: 10 September 05
From: Bucuresti




am ales un A701 pina la urma...smile.gif


--------------------
Clio Bicorp Extreme nov 2005
1.2 16v, gris platine
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 4 Jul 2007, 14:10
Post #41


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Toate bune și frumoase cu jucărioara mea cea nouă.
Da' cum mama lu' aghiuță salvez eu niște SMS-uri din ea pe desktop-ul meu? Eventual în linux, da' mere pân' la urmă și-n XP.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kata
post 4 Jul 2007, 14:14
Post #42


Membru autentic


Group: Members
Posts: 342
Joined: 10 September 05
From: Bucuresti




cu ActiveSync ii day syncronize la toata partea de Messaging...ar trebui sa ti le salveze ca Text Messages in Outlook. ia incearca...


--------------------
Clio Bicorp Extreme nov 2005
1.2 16v, gris platine
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 4 Jul 2007, 21:15
Post #43


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Mda.. Avem eu o bănuială-n glandă că vrea outluci, da' eu nu-l vreau pe el! tongue.gif


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ga!nusha
post 7 Jul 2007, 18:35
Post #44


Still here


Group: Members
Posts: 984
Joined: 6 September 05
From: Paris




mio a701 nu o sa se mai fabrice, a702 o sa ii ia locul.... deci nu o sa mai aibe nici suport tehnnic in curand.... pacat...


--------------------
Mazda 3 MPS ex: Logan Preference+AC 1.6 2oo8
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kaos
post 31 Jul 2007, 10:30
Post #45


Membru incepator


Group: Members
Posts: 30
Joined: 10 July 06




Mda, si eu oscilez intre A701 si X500. wacko.gif
X500 imi place mai mult ca design (l-am vazut la un prieten), A701 nu am tinut in mina, doar ce am vazut pozele de pe diverse situri.
Imi place A701 datorita pretului mai micut si datorita accesoriilor primite odata cu el, care la X500 trebuiesc cumparate separat (suport auto, stylus-uri de rezerva, folii protectoare). In plus posesorii de X500 se pling (am tot citit review-uri, si mi-a confirmat si prietenul de care vorbeam) ca sint probleme cu auditia interlocutorului pe partea de GSM.
Acest lucru ma face sa ma indepartez un pic de X500, deoarece voi folosi jucaria preponderent pe partea de telefon. Din punct de vedere al dotarilor X500 este mai generos (wi-fi, radio, camera foto de 2 Mpx, acumulator li-polimer) dar in din punct de vedere al accesoriilor este mai putin dotat si costa bani in plus (90 de ron un suport auto, vreo 50 ron un stylus, de folii protectoare nu mai zic, ca nu stiu). Toate astea cu riscul sa nu pot sa il folosesc in conditii bune pe partea de telefonie ?! Nu stiu, parca as opta pentru A701...

Intreb posesorii de A701 daca acesta are probleme cu auditia pe GSM (in afara de bug-ul cu delay-ul de 2 secunde, care am inteles ca exista) ?! Iar pe cei de X500 daca se justifica costul mai mare, coroborat cu "defectul" de auditie de care vorbeam, doar pentru a avea wi-fi (ca asta ma intereseaza) ?! Sint destule hotspot-uri in Bucuresti ? Oricum o sa mai cercetez sa vad ce gasesc despre acel card wi-fi de care vorbea cineva mai sus, pentru A701.

Si inca o intrebare! De unde le-ati luat fratilor?! Eu tot caut de citeva zile pe net, si nu sint disponibile decit in magazinele virtuale! As vrea sa pot sa merg undeva unde sa le tin pe ambele in mana, sa le butonez, si sa imi fac o impresie la fata locului. Cred ca conteaza cel mai mult.


--------------------
Daewoo Cielo Owner. :P
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kata
post 31 Jul 2007, 11:09
Post #46


Membru autentic


Group: Members
Posts: 342
Joined: 10 September 05
From: Bucuresti




Mio A701 nu straluceste pe partea de telefonie GSM si are intr-adevar acel delay de 2 sec care se datoreaza partii de hardaware/rom software ce are trebui updatat.

Am facut si eu o comparatie intre cele 2 in showrom-ul de la emag inainte de a le lua. Mio A701 pare mai stralucit la design si e mai bine finisat. Multi se pling la x500 de calitatea materialelor folosite.
In plus pt Mio A701 gasesti o groaza de updateuri de firmware/ROM care te vor ajuta sa scapi de buguri.

In plus, am vazut pe cineva cu un X500 pe plaja (nu zic unde) cum se chinuia sa prinda semnal GSM.

Ca sa recapitulez notele pt Mio A701 care-l am si eu:
GSM i-as da un 8/10
GPS ia un 10/10
PDA/altele un 9/10

This post has been edited by Kata: 31 Jul 2007, 11:12


--------------------
Clio Bicorp Extreme nov 2005
1.2 16v, gris platine
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
david79
post 31 Jul 2007, 11:50
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 888
Joined: 19 March 05




eu sunt destul de multumit de eten
chiar nu inteleg ce problema e cu materialele folosite la eten, plasticul abs pare de calitate e destul de bine finisat si se zgarie f greu.
Problema cu auditia s-a rezolvat datorita windows-ului mobile 6 pe care l-am instalat, chir e f usor de autentificat pe pagina de la eten. ce e mai misto e ca poti face un fisier gen bak. cu setarile pda-ului in varianta mobile 5 si apoi incarcat in 6 si se pastreaza absolut tot.
in pachet vine cu folie protectoare care e cam slabuta ce-i drept, eu am luat alta care nu s-a zgariat in 6 luni ~ 20 ron.
Pen-ul e aprox 30 ron, am primit in pachet si incarcator auto ( degeaba ca nu incarca , am incercat cu altul si incarca ok )
delay-ul in momentul in care raspunzi la telefon exista dar am inteles ca se poate anula din registrii, dar nu stiu de unde.
chestia cu semnalul pe care nu il prea prinde.. nu stiu ce sa zic.. Pana acum dintre toate telef. pe care le-am avut asta a avut semnal cel mai mult timp pe o bucata de drum pe care il fac la 2 saptamani, unde sunt zone destul de multe cu semnal ff slab sau inexistent.
In schimb eu cel mai multumit sunt de acumulator car tine mai mult decat acceptabil, drept urmare inca 2 colegi de birou tot x 500 au ales.

This post has been edited by david79: 31 Jul 2007, 11:54


--------------------
Toyota corolla 2.0 d4d ; auris hybrid ; 2008 / 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kaos
post 13 Aug 2007, 12:31
Post #48


Membru incepator


Group: Members
Posts: 30
Joined: 10 July 06




Mi-am luat A701 in urma comparatiei facute la e-mag cu X500, mi-a placut mai mult ca design si consider ca pretul il avantajaza, desi ii lipseste wi-fi!
Sint multumit, iar in afara de acel "2 sec. delay" nu ii vad nici o problema.


--------------------
Daewoo Cielo Owner. :P
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kata
post 13 Aug 2007, 12:52
Post #49


Membru autentic


Group: Members
Posts: 342
Joined: 10 September 05
From: Bucuresti




Uitati ce au mai scos cei de la Mio (in afara de A702 care va avea tastatura):

Mio A501:

http://www.mio-tech.be/en/gps-navigation-d...01-overview.htm


--------------------
Clio Bicorp Extreme nov 2005
1.2 16v, gris platine
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
laurian
post 13 Aug 2007, 14:28
Post #50


Membru autentic


Group: Members
Posts: 466
Joined: 15 August 05
From: Bucuresti




Nu are 3G pe partea de GSM.
Exista doar cateva modele deocamdata, insa in toamna vor aparea destule modele noi.
Si trebuie vazuta si performanta.
Eu am luat un SPV M700, (pda+gsm+gps), insa fata de Asus-ul 636, e mai slab pe partea de navigare (la prima conectare, dimineata, sta cu 20-30 de secunde mai mult), la fel la calculari traseu (Bucuresti-Paris, Asus-ul are 40 de secunde avans).
Insa cu SPV-ul am oarece probleme, nu pot sa ma conectez pe www.orange.ro, si nici cei de la vanzari de la ei nu au putut. Pe orice alt site pot intra cu Internet Explorer.
Solutia: service si resoftare.


--------------------
Logan MCV 1.6 16V 2006 - B39xxx
Asus 636 ; SPVM700;
Intek H520 +KL40+President ML145
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sorinux
post 14 Aug 2007, 21:59
Post #51


Membru


Group: Members
Posts: 104
Joined: 31 August 06




Iar eu zic sa va indreptati spre X500+, e mai nou, are o multime de buguri fixate, ca sa nu mai zic de display VGA (640x480) si WM6. Normal ca depinde si la ce vreti sa il folositi, dar pe partea de navigatie si office (documente, mailuri, navigatie) e lux rezolutia. Din pacate nu are 3G dar in rest ca functionalitate e super decent in banii astia. Si o tastatura qwerty era utila, dar in general PDA-urile cu asa ceva nu aveau VGA. Deci foarte multe de ales in domeniul asta, dar nu toate in acelasi dispozitiv.

Car holder si Car charger am luat de la un magazin virtual din Constanta (un kit special pt X500/X500+) si uimit de promptitudinea lor mi-a parut rau ca nu am comandat PDA-ul tot de acolo (aveam mare incredere in cel.ro pana acum).

X500 (prin amabilitatea celor de la cel.ro care mi-au trimis modelul gresit huh.gif ) nu m-a impresionat cu absolut nimic cat l-am butonat in seara de dupa primire. Nici macar n-am reusit sa-l fac sa se conecteze la WiFi (deh, 'securitatea' asta in retelele WiFi). Ce e mai nostim e ca i-am sunat pe astia de la cel in dimineata urmatoare ca sa raportez problema si de la celalalt capat imi zicea tanti aia: "Nu va aud, nu va aud prea bine. Cred ca are ceva telefonul dumneavoasta". No shit mad.gif

Totusi, eu sunt in fata altei probleme momentan: telefonul suporta card de memorie microSD si nu reusesc sa gasesc iGo Europe nicaieri pe asa suport. Imi scapa ceva? Voi cum stati la capitolul asta?


--------------------
Renault Clio 3 Exception
Clio 3 Exception 1.5 dci 105CP @ DimSport, noir nocturne, iunie 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
laurian
post 14 Aug 2007, 22:49
Post #52


Membru autentic


Group: Members
Posts: 466
Joined: 15 August 05
From: Bucuresti




Cred ca ar fi util un cititor de card, si adaptoare.
Cel putin pentru mini a functionat sistemul. Copiere pe mini si instalare, exact ca la SD obisnuit.


--------------------
Logan MCV 1.6 16V 2006 - B39xxx
Asus 636 ; SPVM700;
Intek H520 +KL40+President ML145
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alydor
post 9 Sep 2007, 12:29
Post #53


Pressar


Group: Members
Posts: 2.771
Joined: 12 March 06




Desi am si telefon (nokia E61) si am si GPS (Mio C520t) de cateva zile ma bate gandul de un PDA+GPS+GSM. Oferta este variata si nu stiu ce sa aleg... Ma intereseaza in primul rand sa aiba WiFi si BT (am acasa 3 hotspoturi cu care acopar toata curtea si mai ajunge si la vecini), sa fie pe windows CE (5 sau ulterior), sa fie cu ecranul mare, sa aiba procesor cat mai rapid si memorie interna (rom si RAM) cat mai mare , plus posibilitatea de extindere a memoriei cu slot SD, sa aibe musai touch screen, eventual camera foto... Cam astea ar fi conditiile principale si sa se incadreze in 1000- 1200 ron daca e posibil cu maxim 7% eroare in plus...biggrin.gif
Astept propuneri si sugestii.


Suma respectelor, Alydor

This post has been edited by Alydor: 9 Sep 2007, 12:38


--------------------
- - -
Igo8 - C520
Primo - Samsung Galaxy Mega 5.8 Duos

Cine nu poate da exemple da sfaturi..
When everything fails, RTFM!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 9 Sep 2007, 13:37
Post #54


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




La preț nu cred că te încadrezi. Dar, X500, X500+ sau X700 au cam ce vrei tu.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sorinux
post 9 Sep 2007, 14:39
Post #55


Membru


Group: Members
Posts: 104
Joined: 31 August 06




Eu cred ca nu au cam ce vrea el. Nu au nici procesoare forte rapide, nici RAM mult (sa nu mai vorbesc de ROM) nici ecrane impresionante. Si nici macar nu se incadreaza in pret tongue.gif

Alydor, trebuie sau sa-ti diminuezi pretentiile sau sa-ti suplimentezi fondurile biggrin.gif Eu nu ma plang de x500+-ul meu (face tot ce vreau foarte bine: WiFi, BT, GPS, GSM, avantajele WM6, etc) dar pretul e peste 1650.


--------------------
Renault Clio 3 Exception
Clio 3 Exception 1.5 dci 105CP @ DimSport, noir nocturne, iunie 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alydor
post 9 Sep 2007, 14:42
Post #56


Pressar


Group: Members
Posts: 2.771
Joined: 12 March 06




mai cautam... poate gasim ceva pe placul meu... Stiu ca sunt pretentios dar nu vreau sa cumpar ceva "de unica folosinta". Mai astept si mai vedem ce si cum...

Suma respectelor, Alydor


--------------------
- - -
Igo8 - C520
Primo - Samsung Galaxy Mega 5.8 Duos

Cine nu poate da exemple da sfaturi..
When everything fails, RTFM!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alydor
post 10 Sep 2007, 19:05
Post #57


Pressar


Group: Members
Posts: 2.771
Joined: 12 March 06




M-am mai gandit si pot sa renunt la gps... ca am unul si prea mult pe jos nu umblu ca sa imi fie necesar gps.... Ramane doar GSM & PDA... Cerintele raman aceleasi...WiFi, BT, Windows CE, ecran mare, procesor & memorie idem....

Suma respectelor, Alydor


--------------------
- - -
Igo8 - C520
Primo - Samsung Galaxy Mega 5.8 Duos

Cine nu poate da exemple da sfaturi..
When everything fails, RTFM!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sorinux
post 10 Sep 2007, 22:33
Post #58


Membru


Group: Members
Posts: 104
Joined: 31 August 06




Pai mai, nici eu nu mi-am luat GPS-ul sa umblu pe jos smile.gif


--------------------
Renault Clio 3 Exception
Clio 3 Exception 1.5 dci 105CP @ DimSport, noir nocturne, iunie 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
V a L y O
post 11 Sep 2007, 08:17
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 673
Joined: 27 January 07
From: Bucuresti




Putin off topic: http://www.eten-users.eu/

Ptr cei cu eten, s-ar putea sa va fie de ajutor ce se vorbeste pe acolo.


--------------------
Dacia Logan Laureate Plus 2007 - FVV
If You Have Nothing Nice to Say, Say Nothing At All.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 8 Oct 2007, 13:17
Post #60


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




Sunt pus in fata aceleasi alegeri. MIo-ul mi se pare perfect, asta daca as inchide ochii ca nu are Wifi. Da' ce ma fac cu scula super desteapta la care nu ma pot lega la net? Totusi daca ar fi sa ma gandesc la Eten, trebuie sa mai plusez 5 meleoane...adica 50%. O groaza de bani.

Ce e de facut? tongue.gif

P.S. Sau sa imi iau totusi un MIO P550?

This post has been edited by driverx: 8 Oct 2007, 13:19


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th May 2024 - 02:11
Forum Renault