DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Cumpar tapiterie usi Dacia SuperNova

MrSlap
post 29 Nov 2004, 23:11
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 9
Joined: 29 November 04
From: Bucuresti




Am o dacia Nova si as vrea sa-i pun fete de usi (tapiterie) de dacia SuperNova. Stie cineva de unde le-as putea cumpara mai ieftin. Am gasit in Vitan noi noute la 2.800.000 lei (pret aproximativ). Un mecanic mi-a spus ca daca le schimb trebuie sa fac modificare si la macaralele de la geamuri. Nu prea am incredere in acel mecanic. Ma poate ajuta cineva in aceasta problema?


--------------------
Dacia Nova - 03 BTA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
B-07-KIS
post 30 Nov 2004, 08:30
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 19
Joined: 30 August 04
From: Bucuresti




Si yio am tot Nova,m`am interesat in aceasta chestiune,dar nu am avut bani pt asa ceva deocamdata.Parerea mea si inca a altor 3 persoane este ca mecanicul tau s`a inselat.NU trebuie umblat la macarale,ci trebuie sudata o tabla cu o saiba,in care se va prinde surubul acela de la maner.Cam atat,pe langa alte 2 sau 3 gauri in usa.


--------------------
Nova GT - - B-07-KIS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MrSlap
post 30 Nov 2004, 22:44
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 9
Joined: 29 November 04
From: Bucuresti




QUOTE(B-07-KIS @ 30 Nov 2004, 09:30)
Si yio am tot Nova,m`am interesat in aceasta chestiune,dar nu am avut bani pt asa ceva deocamdata.Parerea mea si inca a altor 3 persoane este ca mecanicul tau s`a inselat.NU trebuie umblat la macarale,ci trebuie sudata o tabla cu o saiba,in care se va prinde surubul acela de la maner.Cam atat,pe langa alte 2 sau 3 gauri in usa.
*



Mersi de informatie. smile.gif


--------------------
Dacia Nova - 03 BTA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 7th May 2024 - 15:44
Forum Renault