DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

68 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Tigara Electronica

Victoras2001
post 17 Feb 2009, 20:06
Post #61


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Da da da. Deci DA!!! 124.gif 124.gif 124.gif
Dupa o gramada de sapaturi pe net, dupa o gramada de tepe evitate (se arunca frate romanu' la scoruri... da daca-l pui sa-ti descrie ce vinde si cum functioneaza, habar n-are), iata-ma in sfarsit cu ea in gura. biggrin.gif
Prima impresie? Pai faptul ca stau in mijlocul casei asezat in cur si plang in hohote, de bucurie, cred ca spune totul.
Mi se pare super. E extrem de apropiata de tigara (cu permisiunea voastra ii voi spune asa tongue.gif ) analoaga. I-am pus un cartus high in speranta ca voi trece mai usor de la "analoage" la "digitale". Ce vorbesti frate? Mi-era teama ca-i prea slaba, da cand colo am ametit. laugh.gif
De trei ore n-am mai pus analoaga-n gura. Iar mie asa ceva nu mi se intampla decat daca dormeam.
Mi-era teama ca dau banii pe ea degeaba. Ca am sa fiu dezamagit dupa ce trag din ea. Eram convins. E, din cate vad acum, se pare ca n-am sa mai pun botul pe analoage. E drept ca-mi cam vine sa aprind una, dar asta probabil pentru ca nu m-am obisnuit inca cu digitala.
Nasol e ca nu prea poti s-o tii in gura. laugh.gif E cam grea. Trag si-o pun unde-mi vine. Adineauri cautam scrumiera. biggrin.gif
Se pare ca voi scapa de otrava asta blestemata.
Bine, sa treaca putin timp. E prea devreme sa ma pronunt acum, dar simt ca-s pe calea cea buna. In doua zile va spun exact ce si cum. Daca rezist fara sa aprind o analoaga, inseamna ca e belea tigara. Si mai inseamna ca am scapat de otrava mai repede si mai usor decat mi-am imaginat vreodata. Si intr-nu mod placut tare mie. biggrin.gif
170 lei plus 15 cartuse. Am mai dat 35 lei pe o sticluta cu 15ml de lichid pentru reincarcarea cartuselor. In banii astia mai am un filtru si o baterie. Cu alte cuvinte, daca mai dau 30 lei pe un atomizor, am doua tigari. Fata de ce-am gasit pe diverse site-uri, asta mi se pare parfum.
Uite si cum arata.
tigara_electronica.jpg ( Size: 28.59k ) Number of downloads: 1922


This post has been edited by Victoras2001: 17 Feb 2009, 20:12


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GoGu
post 17 Feb 2009, 20:41
Post #62


Prea de la tara


Group: Moderatori
Posts: 1.970
Joined: 14 August 03
From: Iasi




Sa fie intr-un ceas bun! party.gif

Citind despre starea pe care ti-a provocat-o, mai-mai sa-mi vina sa ma apuc de fumat ca apoi sa ma las folosind dracovenia asta, doar sa simt si eu fericirea asta autentica tongue.gif


--------------------
Renault Scenic 1.5dCi recolta 2012
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 17 Feb 2009, 21:20
Post #63


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




Bai vaca cu cabina, vezi ca te-ngrasi ca porcu' daca te lasi de fumat! Dar vai, deja esti gras ca porcu'!!!! doh.gif Atunci o sa atingi nivelul "DAMN!"


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bendix
post 17 Feb 2009, 21:35
Post #64


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.005
Joined: 10 November 04
From: Timisoara.RO




QUOTE(Victoras2001 @ 17 Feb 2009, 20:06)
Da da da. Deci DA!!! 124.gif  124.gif  124.gif
Dupa o gramada de sapaturi pe net, dupa o gramada de tepe evitate (se arunca frate romanu' la scoruri... da daca-l pui sa-ti descrie ce vinde si cum functioneaza, habar n-are), iata-ma in sfarsit cu ea in gura. biggrin.gif
tigara_electronica.jpg ( Size: 28.59k ) Number of downloads: 1922

*



Deci e pe bune ?nedumerire.gif

Si de unde se poate achizitiona minunea, ca poate fac o bucurie la doi colegi de-ai mei inraiti in ale fumatului ?


--------------------
Dacia Logan Ambiance - 2005 - TM10### , alb arctic
In mileniul III automobilele vor merge cu apa sau nu vor merge deloc !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 17 Feb 2009, 22:45
Post #65


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Deci nu-mi mai incap in piele. Bine, tocmai am mantuit un cartus. Probabil ca era expirat, s-a evaporat lichidul din el. Da l-am incarcat bine. laugh.gif Lichidul din sticluta e mult mai tare si mai aromat decat cel din cartus, desi e mediu.
Vai cu cata pofta trag. E tare si aromat (era sa zic fumul) aburul. Buna rau de tot aroma.
Am cumparat-o la 17.00. E 22.30 si nu mi-e nici cea mai mica pofta de analoaga. 124.gif
Dar vai, cine e inchis la mine acasa? Geamul. radmasa.gif Dar vai, la mine-n camera e cald si nu miroase a mahoarca. laugh.gif
Ba Martinezule. Pot plesni ma de grasime. Daca nu mai bag otrava-n mine, e beeetooon. Oricum, azi dimineata ou cu sunca, la pranz salata de ton, iar seara un piept de pui la gratar. Si apa plata de-am oprit masina prin toate gangurile. Ca ma pisam din zece-n zece minute.
Singurele diferente care ar putea deranja un fumator ar fi ca tragi printr-o gaura pitica, nu prin tot filtru. Numai ca atomizorul are doua gaurele fix unde-ti vin degetele pe tigara. Le acoperi ca la fluier, in functie de cat de tare vrei sa vina fumul. E cam grea si n-ai cum s-o tii in gura (nu ca m-as da io-n vant s-o tin biggrin.gif ) si nu face chiar atata fum cat una normala. Adica face daca tragi zdravan, da m-am zgarcit la 30 de lei, nu mi-am cumparat atomizor de rezerva si mi-e frica sa nu-l ard. Dar fumurile mici si dese, cheia marilor succese.
Ma, e nitel chin cu ea pana te obisnuiesti. Dar cand te gandesti ca nu mai bagi otrava aia ordinara-n tine si vezi ca nici nu ti se face dor de ea, iti vine sa deschizi geamul si sa te pui pe urlete ca-n padure.
Alta faza tare. Scriu cat vreau, fac ce vreau, cand am chef mai trag doua trei fumuri. Nu se termina tigara, nu pute, nu se mai face perdea de fum...

Nu-ti spun de unde am luat-o, ca l-am laudat pe ala si-am scris in loc de "prompt", "promt". Tu vrei sa ma puna domnu' doctor la greseli gramaticale?

Tinand cont ca-i in folosul sanatatii, sper ca nu considerati ca-i fac aluia reclama. Daca da, stergeti. O sa dau adresa pe PM cui e interesat.
http://www.okazii.ro/catalog/19436622/Tiga...ica-Tigari.html

This post has been edited by Victoras2001: 17 Feb 2009, 22:50


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 17 Feb 2009, 22:51
Post #66


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Singura chestie care ma face un pic circumspect este continutu' lichidului si efectele pe termen lung ale acestui tip de fumat. Ca ma indoiesc ca e asa "safe" cum il lauda vanzatorii. Macar astea clasice stiu ce e de capu' lor, cunosc toate riscurile. Daca reusesti sa te lasi si de asta in scurt timp, bravo tie, jos palaria. Atunci o sa ma incerc si eu sa ma las, iar. De data asta am auzit de niste ceaiuri, d-alea de cica le bei si daca mai fumezi ti se face rau. happy.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
logan1.5dci
post 17 Feb 2009, 22:51
Post #67


Nu Există Informații


Group: Members
Posts: 881
Joined: 29 September 05
From: Dobrogea




Cu tigara ta electronica, nu cumva ai dat foc la magazinul ala de pompe funebre langa tine, de pe strada Reinvierii? radmasa.gif


--------------------
Nu Există Informații Nu Există Informații Nu Există Informații - Nu Există Informații
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 17 Feb 2009, 23:07
Post #68


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




A ars? radmasa.gif

Mai Merced. Tu zici sa fumez analoage-n continuare, ca stiu ce riscuri implica? radmasa.gif Pai asta are glicerina si nicotina. Crezi ca poate produce mai mult rau decat gudronul, plumbul, miile de substante nocive din tutun si cele care ajuta la tratarea hartiei, plus hartia arsa?
Pai cel mai simplu argument ar fi ca de la ora 17 n-am mai tusit deloc. Ceea ce nu se prea intampla cand fumam analoage.
Astea au patru concentratii de nicotina.: high, medium, low si zero. Mie vad ca-mi prieste de minune "medium" (fumez pall mall albastru). In timp am sa incerc sa trec la "low". Apoi daca s-o putea, la "zero". Asta ar insemna ca daca nu ma pot dezvata de gest, sau nu vreau, pot sa pufai in continuare fara sa-mi fac rau.

Impresii despre cat de bine sau rau ma simt, peste cateva zile. Ca doar n-o sa ma simt brusc bine dupa 21 de ani de fumat.

Si apoi stai tu linistit. N-au cum sa declare, cel putin deocamdata, ca sunt bune. Pana o sa declare ei, ma ciuruieste cancerul definitiv. Iti dai seama ce putere financiara au producatorii de tutun? Cum ar fi sa-i bage de maine in faliment?

Uite si concentratiile de nicotina.
HIGH (nicotina 6.5mg)
MED (nicotina 5.0mg)
LOW (nicotina 4.0mg)
NO (nicotina 0mg)
In timp ce pe pachetul meu de tigari scrie 0,6mg si presupun ca e vorba de o tigara.

This post has been edited by Victoras2001: 17 Feb 2009, 23:13


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
logan1.5dci
post 17 Feb 2009, 23:08
Post #69


Nu Există Informații


Group: Members
Posts: 881
Joined: 29 September 05
From: Dobrogea




A nu esti in Caracal acum? Ia da acum pe Antena 1, ca o sa dea la Observator, sa-ti vezi strada.


--------------------
Nu Există Informații Nu Există Informații Nu Există Informații - Nu Există Informații
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GoGu
post 17 Feb 2009, 23:10
Post #70


Prea de la tara


Group: Moderatori
Posts: 1.970
Joined: 14 August 03
From: Iasi




Victoras, acu aprinde-ti...aaa... da drumu' la o electronica dintr-asta, desfa o bere si uita-te la "The Insider", ca tot veni vorba de producatorii de mahorca smile.gif


--------------------
Renault Scenic 1.5dCi recolta 2012
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 17 Feb 2009, 23:29
Post #71


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




GoGu, merci de urare. Sa traiesti. Despre partea cu berea, mai greu. De ieri tin regim, deci nema alcool.

Ba, ce dracu am? blink.gif M-am tampit de tot? Ma las de fumat, ma las de mancat, ma las de baut... Daca as putea sa ma las si de Scriitoare... La Manastire cu mine. Au pus astia ceva-n aer. radmasa.gif


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 17 Feb 2009, 23:31
Post #72


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Mai ieftina sigur nu exista pe nicaieri ? Ca vreau sa fac cadou cuiva una, dar nu dau 200 lei nici batut radmasa.gif


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 17 Feb 2009, 23:37
Post #73


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Poate s-o furi. Am vazut-o cu 150 de lei, da nu era din Bucuresti. Sa stii ca am vazut-o si cu 168 E pe site-ul "oficial" din Romania. Fara cartuse de rezerva, fara baterie de rezerva.

PS. Inseamna ca nu-l iubesti. radmasa.gif

This post has been edited by Victoras2001: 17 Feb 2009, 23:38


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 17 Feb 2009, 23:40
Post #74


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Poate se mai ieftineste happy.gif

Pentru un fumator pretul este foarte bun. 200 lei ... tigarile pe o luna.

This post has been edited by Shush: 17 Feb 2009, 23:42


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 17 Feb 2009, 23:45
Post #75


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Pai nu calcula asa. Tigara e cumparata, iti ramane. O sticluta de "lichior" de 15ml ar ajunge cam o saptamana jumatate. Hai sa zic o saptamana. Ca pui 4-5 picaturi la un cartus. Sticluta costa 35 de lei. Deci 140 de lei pe luna. Pe langa 400 lei tigarile?


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 17 Feb 2009, 23:49
Post #76


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Oricum investitia o amortizezi in 1-2 luni tongue.gif
Dupa incepi sa "faci profit" biggrin.gif
Din punctul meu de vedere, acela al unui nefumator, toti fumatorii ar trebui sa fumeze doar din astea, macar cand sunt in public.


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
logan1.5dci
post 17 Feb 2009, 23:53
Post #77


Nu Există Informații


Group: Members
Posts: 881
Joined: 29 September 05
From: Dobrogea




Vinde cineva la bursa ,150 lei, cautati.

This post has been edited by logan1.5dci: 18 Feb 2009, 17:45


--------------------
Nu Există Informații Nu Există Informații Nu Există Informații - Nu Există Informații
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 18 Feb 2009, 07:37
Post #78


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




Ma bucur pentru tine, da' am o nelamurire, astea sunt tranzitia la a renunta de tot, sau o sa continui la nesfarsit cu ea?


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 18 Feb 2009, 07:47
Post #79


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Sper sa renunt, ca nu-i chiar o placere sa tragi din pixu' ala de 15g. Oricum e un pas inainte. N-am mai pus analoaga-n gura, ceea ce nu mi s-a mai intamplat pana acum.
Ce credeti ca fac acum? radmasa.gif


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 18 Feb 2009, 07:48
Post #80


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




sufli'n pix in mijlocul sufrageriei cu geamu' inchis..


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 18 Feb 2009, 08:05
Post #81


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Ups. Mi-a murit bateria. laugh.gif Am sfeclit-o daca nu ma tine ailalta pana o incarc p-asta.
Apropos. Care va pricepeti? Bateria e de 3,6V lithium. Asa scrie pe ea. Oare trebuie formatata? M-a tinut de la 17 la 1 noaptea.


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vis-a-vis
post 18 Feb 2009, 08:25
Post #82


DaciaClubber


Group: Members
Posts: 7.888
Joined: 20 June 05
From: Bucuresti




Nu vreau sa-ti tulbur entuziasmul, dar peste doua saptamani maxim, vei trece iar la tigari normale. Am curaj sa merg la pariu.


--------------------
Dacia Logan MCV 1.5 DCi
Life is a journey, not a destination.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 18 Feb 2009, 08:27
Post #83


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




QUOTE(Victoras2001 @ 18 Feb 2009, 09:05)
Ups. Mi-a murit bateria. laugh.gif  Am sfeclit-o daca nu ma tine ailalta pana o incarc p-asta.
Apropos. Care va pricepeti? Bateria e de 3,6V lithium. Asa scrie pe ea. Oare trebuie formatata? M-a tinut de la 17 la 1 noaptea.
*




ii pui externa, ca alea originale tin 10 incarcari maxim, sunt varza.


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 18 Feb 2009, 08:39
Post #84


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Pai bucata aia alba din poza, care imita tigara, e bateria. Ce externa sa-i pun?
O s-o tin la incarcat pana se goleste asta si gata. Chiar daca ar fi sa tina doar 10 incarcari, e 30 de lei una. Deci as mai da 100 de lei pe luna. Tot imi convine.

Ciudat e faptul ca nu-mi mai vine sa fumez in halul in care o faceam inainte. Pana acum fumam cam 4 tigari. Din asta am tras de vreo 4 ori cate 3-4 fumuri.

18 Feb 2009, 08:39:
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Feb 2009, 08:25)
Nu vreau sa-ti tulbur entuziasmul, dar peste doua saptamani maxim, vei trece iar la tigari normale. Am curaj sa merg la pariu.
*


De ce?

This post has been edited by Victoras2001: 18 Feb 2009, 08:39


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bendix
post 18 Feb 2009, 08:46
Post #85


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.005
Joined: 10 November 04
From: Timisoara.RO




In mod normal, dupa cativa ciclii de descarcare/incarcare, bateria ar trebui sa tina mai mult.
Desi nu cunosc dispozitivul, banuiesc ca fabricantul a calculat sa tina bateria aproximativ 12 ore (ziua), dupa care sa o incarci peste noapte.


--------------------
Dacia Logan Ambiance - 2005 - TM10### , alb arctic
In mileniul III automobilele vor merge cu apa sau nu vor merge deloc !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
logan1.5dci
post 18 Feb 2009, 09:04
Post #86


Nu Există Informații


Group: Members
Posts: 881
Joined: 29 September 05
From: Dobrogea




Nu va mai puneti problema cat tine bateria, sper ca nu o sa le folositi, tigarile astea, ani de zile. Sa deveniti dependenti de acumulatori si alte de astea. Asta- i culmea, sa ma intalnesc cu cineva care e nervos ca i s-a descarcat acumulatorul de la.....tigara si nu a fumat. biggrin.gif
Scopul este sa va lasati de tot de tigari, nu uitati asta.
Victoras, am sa ma dau acum destept, fara voia mea, personal cred ca mai bine era sa te lasi prima data de grasime, apoi de tigara. Cauta topicul cu lasatul de fumat, citeste acolo, te cam apuca foamea , tare. De asemenea, arderile, in lipsa tigarii (nicotinei) sunt mai putin intense si organismul incepe sa depuna "untura". Asculta pe cineva care a fost pe drumurile astea. wink.gif

This post has been edited by logan1.5dci: 18 Feb 2009, 09:20


--------------------
Nu Există Informații Nu Există Informații Nu Există Informații - Nu Există Informații
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 18 Feb 2009, 09:20
Post #87


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Mie-mi place tabietul asta de nu-ti pot povesti. Chiar ma gandesc serios sa-mi iau digi-trabuc si pipa. radmasa.gif
Despre partea cu slabitul, n-am nicio legatura cu ce spui tu. Aia care se lasa de fumat brusc, simt dependenta de nicotina. D-aia sunt nervosi, d-aia mananca pana crapa. Eu am zis doar ca nu mai pun botu' pe analoage. Bag nicotina in mine, insa nu si celelalte substante care se regasesc in analoaga. Plus ca tin un regim echilibrat, care-mi permite sa slabesc fara sa ma infometeze catusi de putin. Luni aveam 120, azi am 117kg. Si-acum voi mai trage doua fumuri aromate. biggrin.gif


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 18 Feb 2009, 09:28
Post #88


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




Ba, da-o dracu de baterie de 3,6! Ia-ti o baterie de Trabant sau de motor si trage doua fire. Ce daca are 6 V, alimentezi doua tigari deodata, te lasi de 2 ori mai repede de fumat! wink.gif


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lostboy
post 18 Feb 2009, 09:35
Post #89


Finding my way!


Group: Members
Posts: 3.261
Joined: 17 May 06




QUOTE(Marty @ 18 Feb 2009, 09:28)
Ba, da-o dracu de baterie de 3,6! Ia-ti o baterie de Trabant sau de motor si trage doua fire. Ce daca are 6 V, alimentezi doua tigari deodata, te lasi de 2 ori mai repede de fumat! wink.gif
*



Eu zic să uite de obiceiul de a umezi țigara!


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 18 Feb 2009, 14:40
Post #90


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Astept cu nerabdare sa se inventeze si vodca electronica. Ramane omul fara baterie sevraj ii scrie pe frunte...


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
68 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th April 2024 - 18:30
Forum Renault