DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Noua lege a lu' Basescu; pro sau contra...

Sunteți de acord?
 
NU [ 0 ] ** [0.00%]
DA [ 26 ] ** [100.00%]
Total Votes: 26
Guests cannot vote 
Bobo
post 6 Sep 2004, 09:29
Post #91


Membru autentic


Group: Members
Posts: 756
Joined: 24 October 02
From: Bucuresti




in principiu si io sunt fan basescu.. poate hotararea trebuia mai gandita un pic, dar in principiu sunt de acord;


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan_o
post 6 Sep 2004, 13:37
Post #92


om ca, din pacate, din ce in ce mai putini


Group: Members
Posts: 3.940
Joined: 23 May 03
From: Bucuresti




Liviu, din pacate eu nu am ajuns sa vad SUA, dar in Europa (caci la ea ma refeream) nu am vazut masini care sa colecteze gunoiul ziua. La fel, nu am vazut masini care sa spele asfaltul sau sa mature pe langa trotuare ziua. Numai noaptea.

La noi, ce ma deranjeza la masinile de salubritate e ca incurca circulatia (se misca foarte greu) si sunt inestetice. Nu o data mi s-a intamplat sa vad pe Magheru masini de gunoi (sau mai rau, tractoare cu remorci) din care se scurgea apa din gunoi. Nu mi se pare o imagine pitoreasca.

Cu autocareale, am spus si eu ca sunt de acord sa circule ziua. E si normal.

In toate cazurile, ma bucur ca si la noi incepe situatia sa intre putin cate putin pe fagasul normal al lucrurilor. De imbunatatit sunt multe, dar macar ne miscam in directia corecta.


--------------------
Dacia SLZ 1.4 / Break CL
E bine sa fii multumit cu ceea ce ai, dar nu si de ceea ce esti (Sir James MacKintosh)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages « < 2 3 4
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 21:35
Forum Renault