DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

45 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Noua Dacia Sandero - ce parere aveti?, Impresii "la cald" - puncte tari, puncte slabe

sonycu
post 7 Mar 2008, 11:56
Post #91


Alpinist de weekend !!


Group: Members
Posts: 612
Joined: 3 July 07
From: Bucuresti




nici nu stiam cati litri are portbagajul la a mea solenza..

hm..

mda.. vom vedea.. portbagajul il pun ultimul la alegerea unei masini..


--------------------
Ex Dacia Solenza, Echiparea Scala, An 2004
Nicht, woher ihr kommt, mache euch fu rderhin eure Ehre, sonders wohin ihr geht !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Anto
post 7 Mar 2008, 12:30
Post #92


Membru


Group: Members
Posts: 128
Joined: 21 February 05




Portbagajul Solenzei are 450 litri, asa ca hai sa nu mai facem comparatii inutile. Sandero e o masina cat se poate de acceptabila, iar daca in viitorul apropiat nu apare altceva, s-ar putea sa trec cu vederea partea cu portbagajul... wink.gif


--------------------
Dacia Logan 2009 Preference
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BlaueCorsa
post 7 Mar 2008, 12:37
Post #93


Membru cu Prafuitor


Group: Members
Posts: 1.097
Joined: 6 October 03
From: Socola Tower, Iasi




Volumul portbagajului la Solenza are fix 370 litri. Uite aici datele comunicate de uzina.


--------------------
Dacia / Renault Duster / Captur 2018 Confort / 2015 Authentique
Mon amour, tu es la lumière de mes jours...
sans numéro! sans numéro! sans numéro!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
minny
post 7 Mar 2008, 12:59
Post #94


Membru porcos


Group: Members
Posts: 1.217
Joined: 18 April 06




Deci portbagaj Sandero = portbagaj Solenza - 2 baxuri de cola. Miezu' smile.gif


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cylog
post 7 Mar 2008, 14:00
Post #95


Membru incepator


Group: Members
Posts: 18
Joined: 12 July 04
From: Timisoara




QUOTE(minny @ 7 Mar 2008, 13:59)
Deci portbagaj Sandero = portbagaj Solenza - 2 baxuri de cola. Miezu' smile.gif
*



ph34r.gif


--------------------
Caveat emptor!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MAS
post 7 Mar 2008, 16:02
Post #96


Le Bubulateur


Group: Members
Posts: 205
Joined: 23 August 03
From: Bucuresti




Deci Sandero arata belea in fata, la profil arata jalnic usile din spate, insa portbagajul... aici ii poezia: arata ca un Logan care a luat un sut tare in c*r... In prima pagina a topic-ului sunt 2 fise de prezentare: una la Logan si una la Sandel, in cea d ela Sandel se vede clar din schitele masinii inrudirea cu un Logan care a fost belit de un tir sau ceva mare, care i-a turtit tot portbagajul


--------------------
scandura cu rulmenti noua, din 2000 - B-02/36-MAS B222BIP
Daaati si mie minus la reputatie. 'dea D-zeu sanatate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
99MMH
post 7 Mar 2008, 17:44
Post #97


eu stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jurul meu prind curaj.


Group: Members
Posts: 185
Joined: 17 July 07




Salutare
Criticile la adresa noului model dacia sunt binevenite insa cu o conditie, sa fie fundamentate, puternic fundamentate.
Asta pot face numai cei care au putut sa fie in apropierea masinii, sa ii dea un ocol si sa o studieze indeaproape.
Cred ca majoritatea celor de aici nu au avut posibilitatea asta si vorbesc numai din analiza pozelor, filmuletelor si fiselor tehnice (putine).
Per ansamblu masina este super ok la banii astia (loganul si sunt ferm convins ca si sandero).Comparatia cu modelele anterioane de dacii cred ca nu isi are rostul, in final totul este o chestiune de gusturi care nu in ultimul rand sunt dimensionate de puterea financiara.Asa cum in in jurul sumei de 10k eur nu aveai ce masina sa cumperi cu dotarile ambitionului cred ca la fel va fi si cu sandero
Masina arata bine, este frumoasa, plansa de bord redesenata, butonasele de geamuri si restul butoanelor din lina respectiva mi se par cam de jucarie, dar restul interiorului este ok. Bancheta rabatabila este binevenita la fel si hayonul iar volumul portbagajului este suficient pentru o masina de clasa ei. (de exemplu in portbagajul loganului nu am putut baga celebrul televizor ELCROM - nu avea loc pe usa portbagajului)
In final pot afirma ca imi place masina in proportie de 85% (astept sa o vad in realitate). Trebuie sa recunoastem ca e un pas inainte.
Toate bune RO_flag.gif


--------------------
Logan ambition 1,6 MPI;1,5dci; Nova GT 2006,2007,1998 - MMH
E o teorie si, ca toate teoriile general acceptate, o prostie in toata regula.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
apollo
post 7 Mar 2008, 17:50
Post #98


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.881
Joined: 20 August 05
From: Focsani






--------------------
Ex - Dacia Nova GT 1.6 L 1997 - VN - ?? - ???
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
houseISmusic
post 7 Mar 2008, 18:10
Post #99


Rasist


Group: Members
Posts: 735
Joined: 18 February 08




Exista vreo stire oficiala cu privire la data lansarii ?
Nu de alta dar vreau sa stiu daca mai am rabdare pana apare sau iau altceva intre timp !


--------------------
Renault Clio 1.4 / 8 v 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bogdam
post 7 Mar 2008, 18:53
Post #100


Membru


Group: Members
Posts: 106
Joined: 26 April 07
From: Brasov




Am si eu o intrebare: acum cu lansarea sandero-ului oare nu il vor prefera taximetristii in locul loganului avand in vedere ca este mai mic, deci mai manevrabil prin oras? Si in plus, nu cred ca portbagajul loganului era prea des umplut


--------------------
Dacia Solenza 2003 confort - BV-38-BAN
Make your life like toilet paper. Long and useful
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
axx
post 7 Mar 2008, 20:04
Post #101


membru... doar membru


Group: Members
Posts: 133
Joined: 11 September 06
From: Iasi




Uitandu-ma mai atent la poza facuta din lateral banchetei din spate, vad la spatarele scaunelor din fata, pe interior, doua manete.. au schimbat cumva modul de reglare al spatarului ? Daca da, ma intreb e mai bine sau nu pentru montarea unei cotiere ?

De fapt, uitandu-ma la una din pozele de pe 4T****G.RO, vad ceva asemanator unei manete , sub rozeta de reglaj a suportului lombar....

This post has been edited by axx: 7 Mar 2008, 20:07


--------------------
Skoda Superb 2017 Style - IS 24 AXL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pcv
post 7 Mar 2008, 20:30
Post #102


pcv


Group: Members
Posts: 500
Joined: 25 December 07
From: Pitesti




BlaueCorsa sper ca nu te-ai suparat chestia cu Q7 era o gluma . biggrin.gif .
oricum daca dacia o scoate la un pret bun va fi un succes(ca vanzari).un avantaj la ea ar fi ca vezi si tu in spate,nu ca la logan unde lucrul asta era imposibil(ma refer la momentul parcarii cu spatele,in special).pana la urma aspectul nu prea conteaza daca este o masina buna(calitativ,fiabilitate,economica).


--------------------
dacia /mobra logan/50S 2007
in the end we are just stardust
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BlaueCorsa
post 7 Mar 2008, 20:36
Post #103


Membru cu Prafuitor


Group: Members
Posts: 1.097
Joined: 6 October 03
From: Socola Tower, Iasi




Nu m-am suparat, stai linistit.
Mie un hatch mi se pare arhisuficient, avand in vedere ca familia mea se compune din 2 persoane plus o pisica. Plus ca am facut un Iasi-Bucuresti cu 5 persoane (din care 3 bucati peste 100 kg) in Corsa si a fost acceptabil (adica nu foarte bine, nu confortabil, dar se poate) pentru toata lumea.


--------------------
Dacia / Renault Duster / Captur 2018 Confort / 2015 Authentique
Mon amour, tu es la lumière de mes jours...
sans numéro! sans numéro! sans numéro!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Serje
post 8 Mar 2008, 11:29
Post #104


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 11 December 04
From: Cluj-Napoca




Eu am o nedumerire, atatia ziaristi au fost acolo la Geneva , dar inafara de pozele oficiale nu prea a aparut nimic, si ce poze au aparut sunt toate cu exteriorul masinii, de parca exteriorul masinii nu l-am sti cum arata. Nu a facut nimeni niste poze cu interiorul, altele decat cele oficiale? Sa vedem si noi mai multe. Zicea cineva pe aici ca parca ar fi vazut la scaunele din fata o maneta pt rabatarea scaunelor fata fata de rozeta actula, sau niste poze cu usa din spate ...
Sau trebuie sa asteptam sa dam de pozele facute de chinezul acela? Acela sigur a facut poze din toate unghiurile posibile. Halal ziaristi mai avem si noi. Inafara sa comenteze de desfacatorul de bere altceva nu mai stiu?


--------------------
MTD Optima 53 SPB HW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dj_ALExxx
post 8 Mar 2008, 11:56
Post #105


Membru incepator


Group: Members
Posts: 52
Joined: 27 November 07




ironik in legtura cu optiunea mea de a alege solenza cand am cumparat aceasta masina minunata pe care nu o poate intrece nici logan berlina nici logan drik nici sandero am avut oferta sa cumpar logan cam la acelasi pret dar am ramas la solenza deoarece este cea mai buna dacie construita vreodata cu toate troncanelile ei de la bara stabilizatoare si suspensii ! Solenza is the best!si apropo 1310 are forma de masina si e cea mai stabila dintre tooooooate deciile!


--------------------
dacia solenza 2003 rapsodie - DB 26 UYU
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 8 Mar 2008, 15:50
Post #106


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




Esti de bula ... laugh.gif


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BlaueCorsa
post 8 Mar 2008, 15:54
Post #107


Membru cu Prafuitor


Group: Members
Posts: 1.097
Joined: 6 October 03
From: Socola Tower, Iasi




E deja la bula. Faza cu masina minunata este dementiala...


--------------------
Dacia / Renault Duster / Captur 2018 Confort / 2015 Authentique
Mon amour, tu es la lumière de mes jours...
sans numéro! sans numéro! sans numéro!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ramses86
post 8 Mar 2008, 22:09
Post #108


Membru autentic


Group: Members
Posts: 352
Joined: 11 January 08




parerile mele sunt strict personale!
-constructuv e varza ca si Loganul
-sigla arata ca un desfacator de sticle
-probabil (din cate mi-o spus un prieten care a testat un prototip) materialele din interior sunt de calitate proasta ca la Logan....

deci dupa parerea mea acest model este lansat doar pentru a umple un gol de piata in din segmentul sau...masina va fi aleasa de cei cu buzunarele mici...iar pretul va reflecata calitatea"" ca si la Logan....


--------------------
Dacia 1310 tx 1987
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 8 Mar 2008, 22:42
Post #109


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




adica exact ce caracterizeaza cam toate masinile din clasa lui de pret. cel putin la faza cu cu materialele de interior , aceleasi lucruri le gasesti si la spark, trio-ul psa/toyota, fiat panda etc. Nu stiu daca loganul e varza constructiv, poate imi spui la ce te gandesti cand spui asta


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nh1980ro
post 8 Mar 2008, 23:08
Post #110


Membru


Group: Members
Posts: 3.612
Joined: 7 February 07
From: Togo-Togo.




QUOTE(csimby @ 5 Mar 2008, 20:50)
Cu siguranta noul Sandero va fi urmasul solenzei pe care-l am acum biggrin.gif

Nu ti-a ajuns cu Dacia? smile.gif

QUOTE(IRONICK @ 5 Mar 2008, 20:54)
Sigur, sigur. Ce va mai place sa va autosugestionati cu cazatura aia de masina.


Daca ai citi mai atent si nu ai fi asa inversunat impotriva Solenzei, poate ai observa ca omul a zis ca probabil isi va lua Sandero dupa ce vinde Solenza.

Ar fi frumos sa stim ca are filtru de polen/praf (mai ales pentru mersul in orasele noastre pline de curatenie) si discuri ventilate (pentru mers mai sportiv).

Butoanele de pe consola centrala arata ca niste chinezarii luate din Vitan (au forma grosolana si sunt mari, parca ar fi facute pentru orbi sau oameni fara degete).

De asemenea astept rezultatele testelor NCAP/ADAC etc., sa vedem evolutia sau involutia tehnologiei asa de mult laudate de unii pe aici.


--------------------
Kona/Renault Lana'i/Clio 3 2007/2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Serje
post 8 Mar 2008, 23:21
Post #111


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 11 December 04
From: Cluj-Napoca




O sa apara si versiune sport?????
Ce mers sportiv? Nu-s masini pentru asa ceva. Cand or scoate un model cu o herghelie mai seriosa sub capota, niste suspensii pe masura, probabil alt sistem de franare sau imbunatatit asta si o sa coste masina 15 mii de euroi atunci sa mai ziceti de mers sportiv.
Voi credeti ca daca ii dati in gura la masina ii mers sportiv? Nu, ii mers nebunesc si de oameni fara minte si dupaia ca fac accident ziceti ca Loganu ii masina proasta ca nu sta pe drum bla bla, ii buna daca sti sa conduci o masina, sa vezi cat poate si sa te incadrezi in limitele ei si atunci nu are nici o problema. Problema nui de la masina problema ii din capul celor care o conduc.


--------------------
MTD Optima 53 SPB HW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 8 Mar 2008, 23:29
Post #112


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




QUOTE(nh1980ro @ 8 Mar 2008, 23:08)
Nu ti-a ajuns cu Dacia?  smile.gif
Daca ai citi mai atent si nu ai fi asa inversunat impotriva Solenzei, poate ai observa ca omul a zis ca probabil isi va lua Sandero dupa ce vinde Solenza.

Ar fi frumos sa stim ca are filtru de polen/praf (mai ales pentru mersul in orasele noastre pline de curatenie) si discuri ventilate (pentru mers mai sportiv).

Butoanele de pe consola centrala arata ca niste chinezarii luate din Vitan (au forma grosolana si sunt mari, parca ar fi facute pentru orbi sau oameni fara degete).

De asemenea astept rezultatele testelor NCAP/ADAC etc., sa vedem evolutia sau involutia tehnologiei asa de mult laudate de unii pe aici.
*




mcv are discuri ventilate. la fel si van-ul. la fel si pick-up-ul. deci cam toate modelele mai noi de caroserie de logan au discuri ventilate. Si a disparut un motiv de carcoteala radmasa.gif probabil si sandero va avea. Oare ce o sa mai carcotiti atunci? cat despre euroncap, parca tu nu credeai asa ceva, cum de ti-ai schimbat atitudinea dom'le? icon_mrgreen.gif


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andivl
post 8 Mar 2008, 23:46
Post #113


Membru incepator


Group: Members
Posts: 50
Joined: 12 September 06




ramses86 nu stie ce vorbeste. chiar daca e parerea lui !


--------------------
Magane Sedan 2, 1.6 16v 2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zippy
post 9 Mar 2008, 01:06
Post #114


Membru din 2003


Group: Members
Posts: 917
Joined: 26 October 03
From: Bucuresti




Imi place la nebunie noua Dacie, e cea mai frumoasa masina fabricata la Pitesti.Sigla arata bine (nu inteleg de ce daca un nene a aruncat o vorba ca seamana cu un desfacator de bere, acum au preluat toti ideea asta,probabil instinctul de turma si conceptia romanului de a nu avea o opinie personala bine argumentata). Mie mi se pare un mare pas fata de sigla albastra care se potrivea doar pe o masina de culoare asemanatoare.

Punctele forte ale masinii sunt designul (partea din fata mai ales), interiorul "tineresc" si mai bine finisat (fata de Logan),garda la sol maricica (mascata de fusta de sub bara fata), AFU-ul. De asemenea e de remarcat faptul ca Dacia ofera in sfarsit 3 ani garantie (stock) si ofera posibilitatea montarii ABS-ului si pe variantele mai ieftine.

NU-mi place: spatele masinii,ori e foarte ciudat ori e foarte urat,inca nu-mi dau seama, lipsa motorului 1.6 16v, manerele exterioare cromate..,paleta de culori fara negru.

Pentru cel care spunea ca solenza e mai masina ca loganul si sandero.. laugh.gif
Sa nu exageram, e o masina foarte corecta pentru pretul ei, dar atat, tehnologia e depasita, solutiile alese nu sunt cele mai fericite.Dacia a evoluat de la model la model si nu cred ca a fost vreodata vorba de involutie.

Pretul..eh, aici e nedumerirea mea, daca depaseste 10.000 varianta full, nu va fi o optiune pentru mine.Deja la 11.500 euro e pro ceed-ul care e deja altceva, unii or sa zica..bine, bine dar la 11.500 iei varianta cea mai cheala.Da! Dar cu dotari mai bune fata de un Sandero si cu un motor mai performant.

Daca isi respecta promisiunea domnul Stroe, si Sandero va costa maxim 9500 euro, voi lua in considerare sa dau dacia si sa-mi iau tot o dacie smile.gif

This post has been edited by Zippy: 9 Mar 2008, 01:08


--------------------
[ Ex SLZ 2003 |.| VW JETTA 2014 - B 97 Z I P ]
Viteza ucide! Centura de siguranta salveaza vieti!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BlaueCorsa
post 9 Mar 2008, 01:57
Post #115


Membru cu Prafuitor


Group: Members
Posts: 1.097
Joined: 6 October 03
From: Socola Tower, Iasi




QUOTE(chriss80 @ 8 Mar 2008, 20:40)
De ce nu-i lasati si pe ceilalti sa-si traiasca pur si simplu un moment. Ce-ar fi ca eu sau altii sa intru/intram pe un forum gen opel sau altceva,nu conteaza ce marca si sa incepem sa spunem ca daciile noastre se intretin din 2 lei fata de alta cu 10lei . De ce sa incepem sa aruncam cu noroi?
*


In mod clar nu ai inteles nimic. Daca citeai cat de cat posturile mele, vedeai ca imi place Sandero si ca nu m-am luat de nici o Dacie. Doar de sintagma nefericita (ca sa nu spun altfel) masina minunata. Apropo, dupa cum probabil ai remarcat, postarea a ajuns la bula daciotului prin grija unui proprietar de Dacie, Bulldog, iar AR-18-MOS, care s-a amuzat de aceeasi expresie, are Logan. Deci lasa-mi masina in pace. Repet: am cont din 2003, de cand conduceam o Dacie 1410, nu mi-am facut cont ca sa fac misto de cineva. Sper ca macar acum e clar.

QUOTE(ramses86 @ 8 Mar 2008, 22:09)
parerile mele sunt strict personale!
-constructuv e varza ca si Loganul
-sigla arata ca un desfacator de sticle
-probabil (din cate mi-o spus un prieten care a testat un prototip) materialele din interior sunt de calitate proasta ca la Logan....

deci dupa parerea mea acest model este lansat doar pentru a umple un gol de piata in din segmentul sau...masina va fi aleasa de cei cu buzunarele mici...iar pretul va reflecata calitatea"" ca si la Logan....
*



Gluma cu desfacatorul este expirata. Ingropata. Putrezita. E ca si cum as spune ca nu-mi iau Dodge Ram pentru ca ma enerveaza berbecul din sigla si probabil o sa faca lumea misto de mine.
Referitor la "varza ca si Loganul", sunt foarte curios ce argumente ai, mai ales ca masina nici nu e pusa in vanzare. Faza cu "mi-a zis un prieten care a auzit de la bunica unui prieten care auzise de la unchiul matusii surorii verisoarei altui prieten" sunt absolut irelevante. Ca si cum cineva, fara sa te cunoasca, ar zice ceva de rau si absolut nefondat despre tine.
Relativ la proasta calitate a materialelor... intr-adevar, aspectul este de ieftin cel putin la Logan, dar asa suntem noi, romanii... vrem sa dam 5.000 de EUR pe o masina, dar care sa aiba tapiterie din piele, climatronic etc.


--------------------
Dacia / Renault Duster / Captur 2018 Confort / 2015 Authentique
Mon amour, tu es la lumière de mes jours...
sans numéro! sans numéro! sans numéro!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 9 Mar 2008, 08:59
Post #116


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




QUOTE(BlaueCorsa @ 9 Mar 2008, 01:57)
...nu mi-am facut cont ca sa fac misto de cineva...
*



Nici macar de ardeleni? rolleyes.gif

Is tare curios care va fi pretul, plaja aia de 7-10k EURO tare imi aduce aminte de Loganul de 5k EURO...

Din poze imi place Sandero si ma cam bate gandul sa-mi iau unul. Oare cu ocazia asta n-o sa demareze Dacia si vreun program de "buy back"?


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
chris_t
post 9 Mar 2008, 10:22
Post #117


trepadus clasic


Group: Members
Posts: 309
Joined: 19 August 04
From: Baia Mare




Luati-va fratilor Focus sau 307 sau Astra H. Ce conteaza ca alea is 15.000? Diferenta aia de 7000 o faci intr-o zi, nu? Sau dai 1E pe luna in plus la banca. Sau Casco nu se pune?

Dar, ma rog, vorbim si noi asa...

Iar despre faza cu "macho", cat timp am sa vad barbati in Beetle, n-o sa-mi lipseasca testosteronul in Sandero. Masina e ok, la un pret civilizat o sa faca furori, daca nu in Ro, in afara sigur. Noi putem sa cumparam linistiti tedei la 300.000km.


--------------------
Renault Megane Estate 2017 ZEN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BlaueCorsa
post 9 Mar 2008, 10:42
Post #118


Membru cu Prafuitor


Group: Members
Posts: 1.097
Joined: 6 October 03
From: Socola Tower, Iasi




Da, radiane, m-ai prins... radmasa.gif

Nu te astepta la gesturi caritabile, oricum buy-back nu face uzina, ci dealerul (daca te ajuta cu ceva, dealerul nostru local face deja buy-back) si oricum iti va da o suma mai mica decat valoarea de piata a masinii tale.

This post has been edited by BlaueCorsa: 9 Mar 2008, 10:42


--------------------
Dacia / Renault Duster / Captur 2018 Confort / 2015 Authentique
Mon amour, tu es la lumière de mes jours...
sans numéro! sans numéro! sans numéro!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 9 Mar 2008, 10:58
Post #119


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Is convins ca la un program "buy back" pe dealer nu-l va da generozitatea afara din casa, dar is la fel de convins ca-s multi ca mine care se gandesc sa-si vanda loganul vechi de 3 ani si sa-si cumpere Sandero. Ma tem ca piata se va satura (daca nu este deja...) de loganuri second-hand.


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
apostuviorel
post 9 Mar 2008, 13:34
Post #120


Membru


Group: Members
Posts: 155
Joined: 4 May 07




Primele poze neoficiale:


This post has been edited by apostuviorel: 9 Mar 2008, 13:38


--------------------
Dacia Solenza Scala 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
45 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 22:53
Forum Renault