DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> logan vs golf4, rusine

asarban
post 15 Apr 2005, 15:45
Post #61


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Eu astept sa apara Vel Satis de 5000 euro..


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
boco-man
post 15 Apr 2005, 15:46
Post #62


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 8 October 04
From: Timisoara




QUOTE(asarban @ 15 Apr 2005, 16:40)
Impartit la minim 1000 de dealeri SH inseamna o "pierdere" pt ei de 1500 euro odata cu intrarea Loganului..adica...un kk!
*




Nu uita ca "verosu' " capitalist tine cu dintii si de ultimul cent..... daca pot sa castige "un" euroi in + o vor face... fii convins...

TOATE firmele din putredu' capitalism au un singur gand: low cost/ cost reduction...
... nu vreau sa intru in polemica : mentalitate west vs. est...(RO)

No ofense...


--------------------
DACIA 1300&Laureate1,6 - HD04D...&TM11A...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 15 Apr 2005, 15:54
Post #63


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




NONE TAKEN dar de aici si a spune ca in acest moment "verosul capitalist" isi smulge parul din cap de disperare ca apare cavalerul in straie argintii aka Logan...e cale lunga!
Si....


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bomicabomic
post 15 Apr 2005, 16:00
Post #64


Ex-membru DaciaClub


Group: Members
Posts: 1.072
Joined: 7 September 04




QUOTE(asarban @ 15 Apr 2005, 15:45)
Eu astept sa apara Vel Satis de 5000 euro..
*


Eu astept Apocalipsa, care cred ca e Logan. biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
x x - x
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
boco-man
post 15 Apr 2005, 16:03
Post #65


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 8 October 04
From: Timisoara




QUOTE(asarban @ 15 Apr 2005, 16:54)
NONE TAKEN dar de aici si a spune ca in acest moment "verosul capitalist" isi smulge parul din cap de disperare ca apare cavalerul in straie  argintii aka Logan...e cale lunga!
Si....
*




Nici vorba.... da totusi.. inca un producator care azi le ia o feliuta de 0,01% si ceva..nu cred ca le pica bine...pana la urma orice LGN vandut la export= o masina in minus (noua sau SH, whatever...) la ei("verosii capitalisti") .. care zace in stoc pe la un dealer= banuti blocati... => paguba!!


--------------------
DACIA 1300&Laureate1,6 - HD04D...&TM11A...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paul_s
post 15 Apr 2005, 16:03
Post #66


.


Group: Members
Posts: 305
Joined: 2 July 04
From: .




coperta e intradevar jenanta deci loganu deranjeaza pe cineva acolo


--------------------
. . . - .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 15 Apr 2005, 16:14
Post #67


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




Ok, va voi ruga sa mentineti discutia in parametrii comparatiei Golf4 sh vs. Logan.

Politicile astora de la AutoBild sunt secundare.

De remarcat ca in aceiasi bani (8800 euro) un om mai descurcaret se poate duce in Germania si sa ia un Golf 4 cu 2 ani in plus la vechime sau 100.000 km la bord, Euro III, in perfecta stare.

Este o varianta care poate fi luata in calcul.


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bomicabomic
post 15 Apr 2005, 16:34
Post #68


Ex-membru DaciaClub


Group: Members
Posts: 1.072
Joined: 7 September 04




QUOTE(Kramer @ 15 Apr 2005, 15:11)
din pacate imaginea VW nu mai e ce a fost nici acolo.
*


Mda, din pacate Phaeton, Touareg si noul Passat......sunt naspa rau....fiecare din noi le-ar cumpara, dar din pacate....ne lipsesc banii.
Eu totusi cred ca au evoluat, de la masina populara de odinioara, ca asta era imaginea VW, la modelele de lux, de azi.

Ptr Boco-man, din pacate acea feliuta de 0.01, nu cred ca poate fi cistigata de nemti printr-o campanie de denigrare in presa. Exista sansa ca nemtii amatori, sa nu tina cont de ce se scrie si sa cumpere. Si atunci? Ce se va intimpla? Se resemneaza, asta e, am pierdut anul asta 0.01, la anul 1%, peste 5 ani 10%, gata, punem lacat la fabrica.

Strategiile se fac pe termen mediu, nu de la an la an. Iar faptul ca Reno va scoate o masina de 5000 euro, era cunoscut, hat, demult. Si atunci, ori au gindit ceva de contracarare, gen alte modele la fel ca Logan, ori au considerat ca Loganul nu le ameninta pozitia.

Ramine de vazut.


--------------------
x x - x
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
boco-man
post 15 Apr 2005, 16:46
Post #69


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 8 October 04
From: Timisoara





Pai.. cam asta ne ramane!! om trai si om vedea! sunt curios peste 1 an ce se va mai discuta de Tov. Loganescu' smile.gif

Weekend placut la toti!

B- man


--------------------
DACIA 1300&Laureate1,6 - HD04D...&TM11A...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DIONISOS
post 15 Apr 2005, 17:04
Post #70


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 29 September 04
From: Bucuresti




Baieti istoria ne invata ca orice imperiu se naste, se dezvolta, se mentine dar intr-un final decedeaza ...Se aplica in toate domeniile !INdustria auto germana e pe o panta descendenta .Renault vine tare din spate cu masini performante, motoare fiabile ,siguranta sporita (vezi Megane 5 stele la crash-test) si nu ultimul rand PRETURI ACCESIBILE !!...Mie unul imi este foarte clar ca testul face parte dintr-un program concertat de publicitate negativa pentru LOgan !..Singura problema a nemtilor e ca pana una alta masinile lor sunt scumpe, design fara imaginatie si fiabilitate din ce in ce mai subtire ....Politica lor de reducere a costurilor prin outsourcing a dus la scaderea calitatii produselor si uite asa mai auzi de un A6 caruia nu i s-au deschis airbag-urile de un Golf cu probleme la injectie de un A Klassse care nu sta pe sasea nici ca Trabi etc. Cred ca in curand o sa asistam la o accesiune importanta a Renaultului in top....Pare rau sa o spun da' nemtii prin agresivitatea acestui "TEST" s-au facut de kko ..Personal CRED ca logan e un succes si va cucerii o gramada de piete !!!...IAr kkt-ul asta cu Logan vs VW SECOND HAND - aici e tot spilul daca nu v-ati prins ca vezi Doamne si o masina second hand e mai de Doamne ajuta daca e nemteasca - o sa dea bine pana la urma ii face publicitate chiar daca negativa !!Mai vedem noi !....

Si in alta oridne de idei nu's de ce am impresia ca Golful se tara cu 40-50 km/h iar LGN a venit la frana cu peste 80 ....
Pacat ca nu avem noi cum s-o comitem as vrea sa vad si eu cat de tare e VW la testele de crash ca pe el nu l-au aratat!!!:...(Sau nu l-am vazut eu!?!)

maddan, moderator: daca mai injuri in posturi, ti-o iei!

This post has been edited by maddan: 15 Apr 2005, 17:10


--------------------
Mente et Maleo
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nesanatosu
post 15 Apr 2005, 17:58
Post #71


Membru incepator


Group: Banned
Posts: 47
Joined: 13 November 04




Sa zicem ca ai cam 8000 de euroi(pt un neamt evident, ca despre ei este vorba)
Ce e mai rentabil sa cumperi ?
Un Logan nou dar fara Abs ,fara personalitate, cu un design; hai sa-i zicem practic , cu probleme de fiabilitate si o calitate a materialelor indoielnica,si un miros (sa-mi fie iertat) execrabil

Sau un Golf4sh cu Abs (chiar si ESP),cu un design conservator dar placut, cu o calitate a materialelor mult peste Logan(chiar si peste Renault sau Peugeot) si cu un motor cel putin la fel de evoluat din punct de vedere tehnologic



--------------------
Dacia Nova Gti VW Golf V - ct-99-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bogdan_F
post 15 Apr 2005, 18:01
Post #72


Membru autentic


Group: Members
Posts: 335
Joined: 30 June 03




mai e o chestie: cred ca nemtii sunt din ce in ce mai frustrati pe francezi care incep sa le-o cam ia inainte..adica in clasa compacta megane+C4+307 cam bate la vanzari golf+bora+astra, 407 si laguna se vand mai bine decat vectra, etc. Coperta revistei in cauza nu cred ca ataca direct Logan ci competitivitatea celor de la renault si ideea unei masini ieftine si populare...ceva de genul: "bei astia, daca noi nemtii nu am fost in stare sa facem o masina civilizata si ieftina, uite ca nici francezii astia nu sunt in stare sa faca nimic, poate doar cutii de conserve"


--------------------
Ford Fiesta 1.4 TDCi 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
n.vasiliu
post 15 Apr 2005, 18:03
Post #73


Membru


Group: Banned
Posts: 119
Joined: 12 February 05
From: Bucuresti




QUOTE(nesanatosu @ 15 Apr 2005, 17:58)
Sa zicem ca ai cam 8000 de euroi(pt un neamt evident, ca despre ei este vorba)
Ce e mai rentabil sa cumperi ?
Un Logan nou dar fara Abs ,fara personalitate, cu un design; hai sa-i zicem practic , cu probleme de fiabilitate si o calitate a materialelor indoielnica,si un miros (sa-mi fie iertat) execrabil



1. In Germania nu va exista Logan fara ABS
2. tine de gust
3. tine de gust
4. de unde stii tu ce probleme are dpdv al fiabilitatii
5. ce inseamna indoielnica? Poate nu cea mai moderna
6. Adica ce miros

---
Concluzie: ai grija CUM vorbesti, pentru ca urmeaza o scurta vacanta, dupa warning-ul pe care tocmai l-ai luat... mad.gif

PS. Ti-am modificat eu concluzia, deoarece eu am ajuns la alta... rolleyes.gif


This post has been edited by MoneyTalks: 15 Apr 2005, 18:09


--------------------
DACIA/Renault LOGAN Ambition 1.6 - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
berzecus2003
post 15 Apr 2005, 18:09
Post #74


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 27 December 04




salut ,

pai eu zic ca astia de la dacia chiar au ajuns mari daca apar in reviste in teste comparative cu masini adevarate...
vedeti ,numai asa deja si-a castigat un pic de faima modelul logan...sa-l compari cu golful...inseamna ca este chiar masina...!!


in legatira cu loganul citest mult pe net despre el dar ceea ce citesc e departe de realitate...sunt unii care chiar bat campii fara macar sa mearga cu el...altiiil hulesc ptr simplu motiv ca nu-l pot avea..si nu au incredere in ceea ce spun altii care au...
...sunt posesorul a unei xsara si a unui logan 1.6(motorul ala prost!!!)...vreau sa va spun celor care le vedeti numai pe afara ca pentru banii astia si cu conditia de a avea garantie 3 ani...este o SUPERMASINA...acum conteaza ce ceri de la ea ...vrei viteza i-ati nene ,bmw ,vrei prestanta ia audi...daca faci rate si nu poti plati decat max 100E atunci ia logan...

FARA viteze cu care mergeti!

This post has been edited by MoneyTalks: 15 Apr 2005, 18:10


--------------------
citroen xsara - b32 wrc
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bogdan_F
post 15 Apr 2005, 18:13
Post #75


Membru autentic


Group: Members
Posts: 335
Joined: 30 June 03




aaa, era sa uit 2 alte argumente:

- domnii de la autobild ar trebui sa faca si ei niste alte teste: ceva de genul: Toyota Avensis - 2nd hand la 50.000 km sau VW Bora nou - 16.000 euro fiecare, sau Passat nou versus Lexus 420 2nd hand (25000 euro fiecare)....tare sunt curios sa vad daca masinile nemtesti ar mai iesi castigatoare

- sau sa compare, la 9000 euroi fiecare, un lupo nou (daca se mai vinde) si Loganul, si atunci sa vedem care pe care...



--------------------
Ford Fiesta 1.4 TDCi 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AND
post 15 Apr 2005, 18:16
Post #76


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.225
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti




Ma doare capul de ce am citit aici sad.gif

Logan = Nu numai cea mai ieftina masina noua , ci si singura Dacie care se mai fabrica. Este intradevar.. mult mai "masina" decat Berlina,Nova,Dsn,Slz , insa nimic mai mult fratilor. Mi-ar placea una daca mi-o face cineva cadou , sarumana , dar nu dau eu 8500 euro pe o masina NOUA (atat de noua incat nu este inca 100% sigura) cand pot sa dau aceiasi bani pe un Opel Astra Classic II din 2001 sau VW Golf IV , Ford Focus etc. Este pur si simplu un complex aceasta frica de SH , pe care nu pot sa-o inteleg.
Am 8500 euro :
Scenariul nr 1 - Imi cumpar Logan cu banii astia , are garantie 3 ani , are CASCO. A doua zi dupa ce l-am luat , intru pe www.daciaclub.ro si deschid topicuri de genul : Mi s-a aprins nu stiu ce buton la bord , intra greu in viteza , clipeste nu stiu ce alt buton , mi s-a resetat calc de bord , aud un zgomot nu stiu cum , tremura nu stiu ce ,vibreaza nu stiu ce SI ASA MAI DEPARTE! Chit ca poate am norocul sa am doar o singura problema din acestea enumerate , numarul de vizite la service cu aceasta Dacia Logan NOUA , va fii dublu fata de nr de vizite cu un Opel Astra Classic II din 2001 cu 60.000km reali.
Scenariul nr 2 - Imi gasesc pe cineva de incredere cu "relatii" sa-mi aduca din vest un Opel Astra Classic II , 60.000km reali , model 2001 cu 8200 euro ( exemplu il am pe un prieten de familie ). 600 euro ma costa CASCO , si sarumana , la revedere! Am o masina dezvirginata (scuzati expresia) , care are deja o vechime de 3 ani (ca concept) si de vreo 15 ani ca model. O masina nemteasca , superba , fiabila , economica (DTI) , sigura (ABS , 4 airbag-uri + tot felul de alte masuri de siguranta). Sa nu mai vorbim de faptul ca tehnic si estetic nici nu merita comparatia. Acum sa nu credeti ca fac reclama Opel sau ceva de genul asta , am zis doar de Astra pt ca am avut recent experienta sa ma plimb cu ea. Pt linistea voastra puteti inlocuii "Astra" cu Golf IV , Focus etc (in principiu e aceeasi chestie).

Pana la urma decizia este luata tinand cont de nevoi. Unii oameni pur si simplu au o frica la nivel psihic, de ceea ce inseamna second hand. Problema asta o observ la cei care spun ca ar alege o masina clar inferioara dar NOUA peste una clar superioara dar cu un an vechime huh.gif

Punct culminant : Nene daca te scremi pentru 4000-5000 euro , atunci chinuiete si fa rost de inca putin si-ti iei un Logan , pentru ca la banii aia , sh-urile au sute de mii de km. Dar daca te scremi pentru 8000-9000 euro , si-ti iei tot Logan ... vaya con dios frate.


--------------------
Dacia Logan 1.4 Laureate - B - xx - xxx
Audi's 5.9 TDI V12 - Worlds most powerful production diesel!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nesanatosu
post 15 Apr 2005, 18:19
Post #77


Membru incepator


Group: Banned
Posts: 47
Joined: 13 November 04




QUOTE(n.vasiliu @ 15 Apr 2005, 18:03)
1. In Germania nu va exista Logan fara ABS
2. tine de gust
3. tine de gust
4. de unde stii tu ce probleme are dpdv al fiabilitatii
5. ce inseamna indoielnica? Poate nu cea mai moderna
6. Adica ce miros

*




Uite ca m-am trezit...Si sti ce am vazut???...Am vazut un fraier care ,,orbit'' de ,,Logan power'' nu mai da un ochi si pe la topicurile cu ,,directia rupta'' , ,,loganul exfoliat'' sau mai stiu eu ce alte dovezi ale ,,robustetei'' acestei masini.(de aici stiu de fiabilitatea acestei minuni tehnologice) .
,,Minuni'' cu care ai sanse mult mai mici sa te intalnesti la un Golf 4 Sh
Si faza ,,marfa'' e ca pretul e cam acelasi...asta cred ca era si ideea articolului

In ceea ce priveste mirosul , ca sa-ti explic mai pe romaneste miroase a

Concluzie ..sa-l stapanesti sanatos

maddan, moderator : ai un warn pentru limbaj. Va rog sa incercati sa discutati civilizat, indiferent de opinii!


--------------------
Dacia Nova Gti VW Golf V - ct-99-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tazzz
post 15 Apr 2005, 18:24
Post #78


Membru autentic


Group: Members
Posts: 521
Joined: 26 August 04
From: Iasi - Romania




alea sunt cazuri rare, nu generalizate asa ca nu sunt bune ca argumente...

tu chiar crezi ca golf-ul e o masina indestructibila? oare nu s-a rupt la niciunul directia sau nu s-a julit vopseaua?...

nu exista masina perfecta, poate de la 100.000 in sus sunt mai bune dar sa fim seriosi, se poate intampla orice, important e sa nu ti se intample tie 04.gif

eu am impresia ca tu ai avut niste experiente care te-au marcat adanc, cu Nova ta smile.gif


--------------------
Dacia Logan Laureat 1.6 - IS XX TAZ
si aici ar fii semnatura nu? :)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bogdan_F
post 15 Apr 2005, 18:25
Post #79


Membru autentic


Group: Members
Posts: 335
Joined: 30 June 03




La un moment dat in articolul lor nemtii ziceau despre logan ca plasticele de pe bord sunt net inferioare golfului, ca sunt la nivelul coreenelor din anii 80. Buuun!
Dar uite ce zic aceiasi nemti despre Vw Fox care se vinde la aceiasi bani ca si golanu romanesc:
"Inside it looks then completely differently, than we were used from VOLKSWAGEN in the last years: no soft lacquer, no silicone-absorbed grasps, no chrome rings. In the cockpit plentifully rough hard plastics as well as rustikalen plastics was blocked. Looks, as supplied from a Brazilian agricultural machinery factory, which took over also still the Design. That, on which it arrives, settled VOLKSWAGEN however used carefully: The taut seats for example contribute also after 300 test kilometers to the well-being, the operation could be not simpler."

In concluzie, la banii astia nu poti avea masina si frumoasa si devreme-acasa!


--------------------
Ford Fiesta 1.4 TDCi 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AND
post 15 Apr 2005, 18:30
Post #80


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.225
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti




Plasticele de pe Golf IV sunt inferioare celor de pe Astra Classic II. La fel cum si plasticele de pe Golf V sunt inferioare celor de pe noul Astra. Nu ma intrebati de ce .. prima treaba am vazut-o cu ochii mei ; a doua am citit-o in noul nr Pro Motor.


--------------------
Dacia Logan 1.4 Laureate - B - xx - xxx
Audi's 5.9 TDI V12 - Worlds most powerful production diesel!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nesanatosu
post 15 Apr 2005, 18:35
Post #81


Membru incepator


Group: Banned
Posts: 47
Joined: 13 November 04




QUOTE(tazzz @ 15 Apr 2005, 18:24)
alea sunt cazuri rare, nu generalizate asa ca nu sunt bune ca argumente...

tu chiar crezi ca golf-ul e o masina indestructibila? oare nu s-a rupt la niciunul directia sau nu s-a julit vopseaua?...

nu exista masina perfecta, poate de la 100.000 in sus sunt mai bune dar sa fim seriosi, se poate intampla orice, important e sa nu ti se intample tie 04.gif

eu am impresia ca tu ai avut niste experiente care te-au marcat adanc, cu Nova ta smile.gif
*





Nu nu cred asta...Si crede-ma ca stiu ce spun
Dar sansa de a mi se rupe directia spre ex. e MULT mai mica la un Golf
Si articolul era scris in ideea in care ambele modele costa cam la fel
De ca sa nu iau ceva mai calitativ, mai elegant, mai performant la acelasi pret???

Intr-adevar am avut niste experiente destul de neplacute cu Nova.De altfel experientele pe care le are toata lumea cu o Dacie


--------------------
Dacia Nova Gti VW Golf V - ct-99-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nesanatosu
post 15 Apr 2005, 18:38
Post #82


Membru incepator


Group: Banned
Posts: 47
Joined: 13 November 04




QUOTE(AND @ 15 Apr 2005, 18:30)
Plasticele de pe Golf IV sunt inferioare celor de pe Astra Classic II. La fel cum si plasticele de pe Golf V sunt inferioare celor de pe noul Astra. Nu ma intrebati de ce .. prima treaba am vazut-o cu ochii mei ; a doua am citit-o in noul nr Pro Motor.
*




Stiu si eu articolul ala ...Si parerea mea e sa -l mai citesti inca o data

Dar hai ca deviem


--------------------
Dacia Nova Gti VW Golf V - ct-99-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lucian123
post 15 Apr 2005, 19:41
Post #83


Membru autentic


Group: Members
Posts: 240
Joined: 25 August 04
From: Bucuresti




Luati-va fratilor ce vreti. Unii vor prefera o masina mai slaba (Dacia) dar noua altii una deja ucisa(dar mai "buna"). Dar nu va mai certati atat. Ca nu are rost.
Fiecare cumpara ce-si permite/ce-l duce capul.

Pentru ce atata cearta si jigniri. Chiar nu vad rostul. Sunteti cumva actionari la Dacia/VW?



--------------------
DACIA LOGAN Laureate 1.4 Rosu - B40XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
StefanT
post 15 Apr 2005, 20:10
Post #84


STF - Special Tactical Force


Group: Members
Posts: 3.413
Joined: 19 April 04
From: Bucuresti




QUOTE(tazzz @ 15 Apr 2005, 20:24)
oare nu s-a rupt la niciunul directia sau nu s-a julit vopseaua?...
*


TAAAAAAREEEEE ma indoiesc !


--------------------
Suzuki GSX-1300-R 2008 - B'100'HAY
Fan Reno 53379
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bogdan-Adrian
post 15 Apr 2005, 21:31
Post #85


Membru autentic


Group: Members
Posts: 338
Joined: 10 November 04
From: Bucuresti




QUOTE(tazzz @ 15 Apr 2005, 20:24)
oare nu s-a rupt la niciunul directia sau nu s-a julit vopseaua?...

QUOTE(Steffyx @ 15 Apr 2005, 20:10)
TAAAAAAREEEEE ma indoiesc !
*



Dar cand iti sare airbag-ul la 100 km\h din senin cum e? (cum se intampla la primele modele de Pejo 206) Ce faci in momentul ala? Tragi stanga? ....... tragi dreapta? sau pui frana? sau........ te gandesti ca era mai bine intr-un logat exfoliat?
Scuze pt. offtopic dar ..... chiar caruta nu e Logan-ul asta.

This post has been edited by Bogdan-Adrian: 15 Apr 2005, 21:37


--------------------
Renault Megane 2.2 Confort Privilege 1.5 dci 105 CP 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
StefanT
post 15 Apr 2005, 21:42
Post #86


STF - Special Tactical Force


Group: Members
Posts: 3.413
Joined: 19 April 04
From: Bucuresti




QUOTE(Bogdan-Adrian @ 15 Apr 2005, 23:31)
Pejo 206
*


era vorba de Golf 4

This post has been edited by Steffyx: 15 Apr 2005, 21:43


--------------------
Suzuki GSX-1300-R 2008 - B'100'HAY
Fan Reno 53379
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 15 Apr 2005, 22:37
Post #87


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




Bon.

Avand in vedere ca discutia a degenerat, intre talibanii Logan si apostatii anti-Logan, topicul se inchide.

Nu inteleg de ce orice topic comparativ cu privire la Logan trebuie sa se lase cu paruiala, warn-uri si injuraturi.

Cine doreste sa citeasca cu ochii lui testul comparativ, are link la inceputul discutiei.

Noapte buna!


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th May 2024 - 14:28
Forum Renault