DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Caut usa sofer Duster H79, fabricatie 2014, 16V ben, Doresc sa schimb usa soferului la DusterGPL al meu

Ionescu
post 29 Mar 2024, 00:54
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 275
Joined: 24 January 06
From: Romania




Stimati colegi,
Ieri am comis un accident stupid. Eram oprit regulamentar intr-o alveola de parcare, langa banda 1 pe Bd Iancu de Hunedoara in fata hotel Capital Plaza. Desi eu cred ca m-am asigurat, fiind aproape de limita cu banda 1, am deschis portiera usor ca sa incerc sa cobor. In acel moment, un autoturism care circula (cu viteza, dar irelevant) a intrat in usa mea.
Prin urmare, ma gandesc sa caut o usa originala eventual de culoare argintie deja, pe care sa o cumpar. Prefer una originala, unui produs after market.

Asadar, stiti cumva la cine pot apela sau imi puteti recomanda vreun centru de dezmembrari unde au Duster? Centru de dezmembrari caut pe zona Bucuresti - Brasov...
Modelul este Dacia Duster 16V benzina, culoare argintie, cod fabrica H79, an de fabricatie 2014.

Multumesc pentru intelegere


Attached thumbnail(s)
WhatsApp_Image_2024_03_27_at_3.26.02__8239_PM.jpeg ( Size: 167.73k ) Number of downloads: 28


--------------------
Dacia Duster 2014, Benzina & GPL, 2x4, 1598cc, 73kW=105CP
Traficul in Romania e Infern: Intra toti si scapa cine poate...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 07:34
Forum Renault