DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Iar belele

post 26 Feb 2003, 16:11
Post #1





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


E a 8-a oara cand chem service-ul mobil pt ca nu mai citeste cipul de la cheie.Ciudat.Una dintre chei nu am folosit-o a fost la loc sigur ferita de orice chestii care ar putea-o distruge!De 8 ori?Mi se pare exagerat!Le-am spus celor de la service ca cea de-a 2 cheie era la loc sigur.Ce mi-au raspuns:A stat intr-un singur loc,nu a fost folosota si s-a demagnetizat!Cum pana mea........Si inca ceva niste poze cu dsn 2 pe unde vad si eu ca sunt curios!


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 26 Feb 2003, 17:47
Post #2


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




ce dracu sa se demagnetizeze ca nu e cheie de interfon, e chip electronic cu alimentare prin inductie. mama lor de fascisti


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 26 Feb 2003, 19:34
Post #3


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




O singura solutie ... telefon la Vocea aia ... si cerut inlocuirea tuturor UCE-urilor (Alarma+centralizata+antidemaraj) si a cheilor .. implicit si a butucilor .... (sper ca mai esti in garantie )

Bafta.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 28 Feb 2003, 09:42
Post #4





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


asta e problema...am iesit din garantie in decembrie!Merci oricum liviu....si toti ceilalti


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
post 28 Feb 2003, 10:08
Post #5





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


Imposibil sa se demagnetizeze . E un imbecil ala care a zis asa ceva . Se mai poate sa beneficiezi de garantie . Defectul nu a fost inregistrat in perioada de garantie ? Vezi si tu cum te descurci, faci o reclamatie , poate mai ai ceva documente decand au venit aia sa se uite la cheie si daca erai in garantie si ei n-au facut nimic ...
BAFTA MULTA !


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 09:05
Forum Renault