DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Gropi, janta indoita

GeorgeB
post 26 Feb 2003, 18:48
Post #1


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




ieri am dat intr-o groapa ... nimic anormal ... problema este ca desi zilnic dau in gropi, aia de ieri mi-a indoit jentile pe partea dreapta . asa ca maine dupa amiaza incerc sa gasesc o vulcanizare care sa indrepte asa ceva. cum suntem capitala gropilor , o exista asa ceva, nu ? am inteles ca e una pe calea floreasca. mai exista si altele in caz ca aceasta nu face ce imi trebuie . hai oameni buni ca am nevoie de ajutor.


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 26 Feb 2003, 18:57
Post #2


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




operatiunea care vrei tu sa o faci se cheama ROLUIRE, Am avut si eu parte de un asemenea tratament ca imi indoisem o janta .. numai ca eu am rezolvat-o la Iasi....

Cat despre vulcanizari care sa execute roluiri .. ... incearca la asta de pe floreasca .. daca nu .. este o vulcanizare bazata pe strada care duce spre ploiesti dar nu mai stiu cum se cheama .... cum mergi pe Barbu Vacarescu spre iesirea spre Ploiesti .. treci de pasarela .. si cam la 1Km dupa aia chiar dupa o intersectie, pe partea stanga se vede o vulcanizare .... eu acolo am vazut parca un aparat de roluit jante.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 26 Feb 2003, 19:00
Post #3


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




deci, eu am jenti de magneziu, sau aluminiu, sau mama lor de ce or fi... din alea in 5 spite ... merge si pe ele sa le indrept ca daca nu e 2500k una si inseamna 5 bulioane pe care acum nu le am sad.gif


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 26 Feb 2003, 19:31
Post #4


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Imi pare rau sa aud ca ti-ai f..t jantele din aliaj. Din cate stiam eu ... si nu imi face nici o placere sa iti spun asta ..... jantele din aliaj nu se pot indrepta pe motiv ca sunt casante ...... si asta a fost motivul numarul unu pentru care eu nu mi-am cumparat asa ceva .... de abia pe locul doi venind hotii sad.gif ....
Sincer .. imi pare foarte rau ...


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djtzeava
post 26 Feb 2003, 22:33
Post #5


membru bosorog :D


Group: Members
Posts: 349
Joined: 23 October 02
From: beler




lasa ca si eu am dat prin niste cratere de am injurat cu spume bine ca nu am rupt masina dar naspa faza cu jentile eu in locul tau m-as duce la f#%$%a de primarie si i-as pune sa mi-le plateasca in natia lor pai ce drumuri sant astea in #!$#@$$ una doua gropi


--------------------
dacia /bmw/vw supernova europa/318/passat 2.0tdi 11-01, 06-98, 04-07
b27upz,b28wpz,b280wpz
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 26 Feb 2003, 22:42
Post #6


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




din pacate este inutil. daca pana acum se putea face pentru ca este si normal, dar la noi era foarte greu, de acum nu se mai poate pentru ca a zis nastasica "ca nu e bani", si daca nu sunt bani tot omu trebuie sa plateasca. adica a dat o hotarare prin care a zis ca firmele de asigurari nu mai platesc pagubele. adica contravine legi prin care administratia drumurilor e raspunzatoare de drumuri si RASPUNDE DE ELE. Si dupa cum am mai spus, daca noi zicem ca nu-i bani, pac probleme. Si uite asa egalitate si fraternitate in tara asta. uni e mai egali ca alti, dar se pare ca altii e si mai egali decat tonti. laugh.gif rad eu rad da e de plans.
vorba aia, aici sunt bani dumneavoastra ar trebui sa fie de-aici am luat noi bani dumneavoastra.

ce sa mai zic toate bune ca nu vedeti ce a patit berkut. mama lor de fascisti


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djtzeava
post 26 Feb 2003, 22:48
Post #7


membru bosorog :D


Group: Members
Posts: 349
Joined: 23 October 02
From: beler




pacat mare acu pe capul lui berkut iti dai seama ca nu se pot indrepta si asa mai departe pai am si eu o intrebare mai merita sa iti iei jenti din aliaj la masina la drumurile astea de kkt


--------------------
dacia /bmw/vw supernova europa/318/passat 2.0tdi 11-01, 06-98, 04-07
b27upz,b28wpz,b280wpz
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 26 Feb 2003, 22:53
Post #8


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




sub nici o forma, daca pana acum ma mai uitam si eu la ele, chiar daca nu ma gandeam sa imi iau, acum nici nu ma mai uit, mai bine schimbi modelul capacelor in fiecare luna. :x :x :x


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 26 Feb 2003, 22:55
Post #9


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




clar nu merit ajenti pe drumurile noastre!!!!
incerc maine sa le indrept , am auzit ca se pot indrepta pe calea floreasca ... astea de aliaj... mai vb ... maine pe tema asta


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 26 Feb 2003, 23:14
Post #10


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




ar trebui modificata cartea de geografie prin introducerea unui nou capitol in felul urmator:

Relieful si fauna bucurestiului.

Relieful bucurestiului este format din gropite 10%, gropi 15 %, gropane 20%, trecatori 10%,hartoape 10%, crevase 15%, prapasti 14%, si foarte rar se mai gaseste si asfalt in proportie exagerata de 1%. pe langa acestea se mai gasesc si sine de tranvai, de tren, borduri... in proportie de 5%. asfaltul fiind pe cale de disparitie trebuie protejat, drept urmare toti participanti la trafic sunt rugati sa il ocoleasca si daca se poate sa nu respire in jurul lui deoarece are nevoie de aer curat.
Precum si numti s-au format datorita vulcanilor, sau a incretiri scoartei, asa si relieful bucurestiului are originile sale.
exemple ar fi: gropi de radet, gropi de primarie, de romtelecom, de distrigaz, de administratia drumurilor (care daca a vazut ca toti fac gropi a zis sa ii ajute) si multe altele.
Fauna este foarte diversificata, dar remarcandu-se in multime fiinte care sunt mai inalte deoarece garda la sol este mult mai mare. acestea au ca activitate zilnica munca la primarie, guvern, senat, parlament si prezident. Aceasta categorie are privilegiul de a merge si pe asfalt deoarece acolo unde stau ei este "primavara" si calcatul pe asfalt nu il afecteaza.


ma opresc aici ca nu mai am inspiratie, dar voi mai scrie, si astept si sugestiile voastre si ... tot ce vreti sa adaug. :wink:


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 26 Feb 2003, 23:21
Post #11


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




hai ca rad ca prostu!!!! e tare de tot ce ai scris... completeza ... te rooooog!!!


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djtzeava
post 26 Feb 2003, 23:46
Post #12


membru bosorog :D


Group: Members
Posts: 349
Joined: 23 October 02
From: beler




mai facut si pe mine sa rad dar e grava chestia asta cu reliful cand m-am intors de la pitesti autostrada drum de tara chiar mai rau iar in buc inainte de piata gorjului distrus drumul 100% e facut praf nu se poate asa ceva un drum intr-o capitala care vrea sa fie europeana


--------------------
dacia /bmw/vw supernova europa/318/passat 2.0tdi 11-01, 06-98, 04-07
b27upz,b28wpz,b280wpz
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 26 Feb 2003, 23:51
Post #13


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




europeana, nu ne e rusine sa zicem ca suntem in europa???


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bondoo7
post 27 Feb 2003, 08:04
Post #14


Membru


Group: Members
Posts: 155
Joined: 9 September 02
From: Roman




laugh.gif tongue.gif laugh.gif tongue.gif :shock: laugh.gif biggrin.gif


--------------------
dacia supernova confort
toate bune ?..?..?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentin
post 27 Feb 2003, 08:20
Post #15


Membru


Group: Members
Posts: 100
Joined: 29 January 03
From: Bucuresti




icon_mrgreen.gif biggrin.gif smile.gif :shock: laugh.gif 052.gif up.gif down.gif icon_mrgreen.gif
Nu mai scrie d-astea c-o sa moara toti de ras, plans si n-o sa mai fie pic de trafic pe site-urile astea 166.gif 168.gif


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 27 Feb 2003, 16:29
Post #16


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




merci merci


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djtzeava
post 27 Feb 2003, 23:06
Post #17


membru bosorog :D


Group: Members
Posts: 349
Joined: 23 October 02
From: beler




laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif capitala europeana laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
dacia /bmw/vw supernova europa/318/passat 2.0tdi 11-01, 06-98, 04-07
b27upz,b28wpz,b280wpz
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 28 Feb 2003, 09:46
Post #18


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




am reparat O janta , caci alta era fisurata. janta din spate ,care era usor indoita 250k!!!!! si pe fata am pus-o p'aia de pe stanga spate si acolo am pus una zgariata dintr-un incident anterior


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 11:49
Forum Renault