DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Rugina la motor

klaus
post 11 Aug 2005, 15:53
Post #31


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Sa fie nevoie sa dau definitii la "enuntul explicit" si la "enuntul implicit"?


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BAB
post 11 Aug 2005, 22:10
Post #32


GUERRIER MARIN DE VAILLANT


Group: Members
Posts: 383
Joined: 13 June 05
From: CONSTANTA




QUOTE(avathan @ 11 Aug 2005, 15:45)
laugh.gif
Noi stim ca tu iti doresti sa ai dreptate DAR as vrea sa imi arati UNDE AM POMENIT EU DE ESANTION REPREZENTATIV ?
din cate stiu eu s-a zis ca nu exista si eu am declarat contrariul nu te supara pe mine dar citeste si tu klumea .
si daca vrei continuam discutia pe pm si nu aici ...ca nu are sens ok :??
*



Vezi? Nu stii bine! De fapt, nimeni nu a scris ca nu exista planetare "neruginite", ca sa declari tu contrariul. Deci, TU nu ai citit "klumea" tongue.gif
Klaus a incercat sa spuna ca in general, planetarele masinilor ruginesc, iar cele care nu ruginesc, reprezinta mici exceptii, aproximativ neglijabile, deci NU reprezinta "UN ESANTION REPREZENTATIV". Acu' ai inteles "klumea"? laugh.gif


--------------------
Dacia Logan 1,6MPI Laureate - CT 06 BAB
"NOSCE TE IPSUM"
"Avoir une passion dans la vie, c’est un moteur fondamental pour vivre."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
avathan
post 12 Aug 2005, 12:31
Post #33


eu.


Group: Banned
Posts: 586
Joined: 16 March 05
From: Buc




QUOTE(ASW @ 11 Aug 2005, 23:10)
Vezi? Nu stii bine! De fapt, nimeni nu a scris ca nu exista planetare "neruginite", ca sa declari tu contrariul. Deci, TU nu ai citit "klumea"  tongue.gif
Klaus a incercat sa spuna ca in general, planetarele masinilor ruginesc, iar cele care nu ruginesc, reprezinta mici exceptii, aproximativ neglijabile, deci NU reprezinta "UN ESANTION REPREZENTATIV". Acu' ai inteles "klumea"? laugh.gif
*


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
PM ...asta intelegeti dvs ?



--------------------
a Rosu 1800 - @
unu,doi,trei,patru,cinci ... zero
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
chiriac.costin
post 12 Aug 2005, 14:22
Post #34


Membru incepator


Group: Members
Posts: 81
Joined: 26 January 05
From: Constanta




Sunt convins ca o sa apara si un post "Discuri de frana ruginite"...... smile.gif)


--------------------
Dacia Logan Ambition - CT 01 POL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Smudo
post 13 Aug 2005, 16:24
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 617
Joined: 7 August 05




Masina omului poate nu are nici macar un an vechime, si el a vazut pe undeva niste pete de rugina. A intrebat doar daca e normal asa repede sa apara acolo rugina, fie ea chiar si de suprafata, si majoritatea au inceput sa se contrazica la modul "eu am zis asa si tu ai altfel" sau "ba nu, eu am zis altfel si tu ai zis invers". O intelege ceva saracul de el?


--------------------
x x - X
Cumparindu-ti Dacia, te simti de parca te-ai duce la bagaboante dar tu esti voyeur. In loc sa te satisfaca masina prin confort si performante, trebuie sa te satisfaci tu insuti, adaugind diverse chichite si bagind bani pentru a indrepta cretinismele unui producator idiot! (Marty)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 21:19
Forum Renault