DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> CRASMA MANELISTA, se intampla in nordul capitalei

Ci_co
post 23 Oct 2006, 12:40
Post #31


Membru atutentic cu logan !


Group: Members
Posts: 291
Joined: 20 July 05
From: UE - Bucharest !!




Big2003 nu mai posta aci ca te papa lupii !

Vb lu vijelie "valoarea mea valoarea mea nu o are nimini"

Era si cazul sa apara un club select in care sa cante mai marii tarii ! Tine-o tot asa Guta death.gif !

Big te asteptam la terasa nou inaugurata icon_mrgreen.gif faci cinste !


--------------------
Dacia & Renault/ Logan by Dacia/ '06 Pref 1,5dci - B XX BEB
Buaaaa am o Dacie Logan mahh tu stii ce trage e buna domne buna ! ( asa e toate)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 23 Oct 2006, 19:05
Post #32


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Nu ma manaca pe mine lumea de pe aici ca nu ma inghite . Adevarul e ca acest gen muzical are foarte multi adepti , chiar ma mir ca pe DaciaClub majoritatea se dau drept ascultatori de Mozart .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 23 Oct 2006, 19:17
Post #33


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




Cine nu inghite manelele nu e implicit ascultator de Mozart.


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 23 Oct 2006, 19:46
Post #34


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Nu , dar totusi daciotii cred ca ar trebui sa fie mai aproape de muzica populara sau de o manea .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 23 Oct 2006, 19:53
Post #35


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




Mda....si care ar totusi rationementul pentru ultima ta idiotenie? Ce? Daca is roman unsure.gif (sau posesor Dracia unsure.gif) trebuie sa ma lalai in "hai frate si bea cu mine" (asta nu mi-a iesit bine dar o punem la categoria populara) sau "am masina belea dar dusmanu vrea sa mio ia" (asta...cica..manea)

bigule, imi place ca pozezi in mandru manelist, dar aceste discutii nu isi au rostul, si tu altfel ai fi privit pe aici daca ai inceta in a proteja in fel si chip unul din cele mai mari gunoaie produse de societatea romaneasca....sau....rromaneasca sa fiu mai exact. E tot ce se poate mai prost, mai fals, chiar vecin cu multe boli sociale ce se putea scoate. OK, fiecare cu opiniile, parerile si gusturile lui, dar totusi sa fim oameni maturi si sa nu ne ascundem dupa deget cu asemena argumente, ca maneaua oricum ai lua-o tot gunoi e. Poate nu vezi asta, poate nu poti vedea asta, poate nu vrei sa vezi asta. Oricare din variante ar fi, maneaua tot o tumoare este pentru societatea romaneasca.

This post has been edited by driverx: 23 Oct 2006, 19:55


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 23 Oct 2006, 20:00
Post #36


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Idiotenie este ceea ce exprimi tu , eu spuneam ca in general romanul asculta o populara , o manea nu muzica clasica sau mai stiu eu ce . Daca era MaserattiForum mai intelegeam dar asa nu .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 23 Oct 2006, 20:05
Post #37


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




QUOTE(big2003 @ 23 Oct 2006, 21:00)
.....eu spuneam ca in general romanul asculta o populara ....
*


wacko.gif wacko.gif ohmy.gif ohmy.gif unsure.gif unsure.gif

Faci pe prostu? Totusi, care e baza pentru afirmatia ta? Tu chiar crezi ce zici? Ei bine, te inseli.


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 23 Oct 2006, 20:06
Post #38


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Bine Drivere hai sa nu ne certam ca nu are rost , eu oricum tot manele o sa ascult so ....


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 23 Oct 2006, 20:11
Post #39


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




A dracu Carmen Serban, ce vaca e ca nu si-a lua Dacie radmasa.gif
Sa vezi ce bemveuri si tuarege au manelistii care "se respecta" , cu dacia circula plebea manelistilor icon_mrgreen.gif

stai linistit ca si-ar lua si maseratti d'ala, dar aia evalueaza clientu' inainte sa-i vanda masina, asa ca nu au nici o sansa..doar second radmasa.gif


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 23 Oct 2006, 20:14
Post #40


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Frate manelist , aici erai ? In sfarsit cineva care recunoaste ca daca merge cu Dacia e manelist . radmasa.gif


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SiloS
post 23 Oct 2006, 20:17
Post #41


Gangester


Group: Members
Posts: 4.244
Joined: 23 February 04
From: Buzau




BIG2003 , pana la urma ai fost acolo ?


--------------------
1988 BMW E30 325i
2003 BMW Z4
1996 Mazda MX5 NA
1988 Nissan Patrol Y60
1989 Suzuki Samurai
1975 Dacia 1300
2000 VW LT35
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 23 Oct 2006, 20:20
Post #42


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




Error

radmasa.gif

This post has been edited by driverx: 23 Oct 2006, 20:20


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zvasti
post 23 Oct 2006, 23:31
Post #43


Cititor In Stele Si Cafea


Group: Members
Posts: 106
Joined: 17 September 05
From: Arad




hai sa fim seriosi.e cazul sa iau primul warn dar nu ma abtin.muzica populara tine si de traditie.sa nu imi ziceti ca pruncu' de neamt baga melodii de oktoberfest la loveparade.[... pasaj inlaturat de moderator din cauza continutului sau rasist. Rog mai multa atentie la limbaj...].


--------------------
Dacia Logan 2005 Laureate 1.4 Rosu Passion
Fie Pita Cat De Rea,Nu-i Mancare Ca Fasolea
"Roman, deci STELIST"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ci_co
post 24 Oct 2006, 08:11
Post #44


Membru atutentic cu logan !


Group: Members
Posts: 291
Joined: 20 July 05
From: UE - Bucharest !!




Bigule ai dreptate cine are Dacie trebuie sa asculte manele obligat ! Dar ce incearca sa ne spuna noua acei interpreti cand isi cumpara masini ciumege ?? Aici recunosc sunt zile cand mai ascult manele sunt fortat sa merg la o petrecere si se mai trezesc sa bage cate o manea ca "asa e bine" dry.gif ! Nu am nimic cu genul de muzica sau persoanele care o interpreta dar frate aia sunt afoni nu au ureche muzicala ! Voi asculta manele cand o invata guta gramatica limbii romane si va canta d.p.v muzical mai bine pana atunci raman la Parazitii, Snoop, E, si ceilalti care chiar stiu sa cante !
Apropo de populara cata lume ai auzit tu sa meraga cu muzica populara la maxim intr-o rabla de masina sau in "scule" ??? Un mare O !! Din 100 masini pe un bulevadr 80 % asculta la maxim manele ! "e culti ei "

Gata ca m-am suparat !


--------------------
Dacia & Renault/ Logan by Dacia/ '06 Pref 1,5dci - B XX BEB
Buaaaa am o Dacie Logan mahh tu stii ce trage e buna domne buna ! ( asa e toate)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ache2
post 24 Oct 2006, 09:59
Post #45


Membru autentic


Group: Members
Posts: 262
Joined: 9 October 03
From: Berceni, PH




eu nu inteleg ce importanta are ce muzica asculta un om ... e treaba lui !
e mai ok sa ascult niste grohaituri la maxim decit sa ascult tinguirile de maaaaamaaaa ale unui tigan ?
eu zic ca nu ! mare diferenta nu e, ca la nici unul "cuvintili" nu se inteleg !

muzica de pahar a fost intotdeauna femeia aia urita pe care nici unul nu recunoaste ca a babardit-o !
in plus, manelele au devenit un fenomen promovata de smecheri care au cistigat muuulti bani de pe urma lor, iar smecherii nu erau rromales, fiti pe pace !

mie unuia nu-mi plac grohaiturile de prin unele metale, zise grele, death sau cinemastiece dar asta nu ma face sa spun ca aia care le asculta si le traiesc la maxim sunt niste idioti din nascare !
si sa nu-mi spuneti ca sunt manelist, ca pe vremea cind ascultam Camel, Yes sau Emerson, Lake& Palmer, unii erau inca o mincarime in prohabul taticului !


--------------------
FIAS / Baikal Clona BROWNING / IJ 18 MN calibru 12 / 223Rem - PH-07-LUD, PH-10-CJF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 24 Oct 2006, 13:17
Post #46


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Bravo Ache le-ai tras-o la punctul G .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 24 Oct 2006, 13:28
Post #47


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.466
Joined: 1 November 04
From: sat




QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 11:59)
eu nu inteleg ce importanta are ce muzica asculta un om ... e treaba lui !


atata timp cat nu-i obliga si pe altii s-o asculte, n-are decat.

QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 11:59)
e mai ok sa ascult niste grohaituri la maxim decit sa ascult tinguirile de maaaaamaaaa ale unui tigan ?
eu zic ca nu ! mare diferenta nu e, ca la nici unul "cuvintili" nu se inteleg !


chestie de gust!

QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 11:59)
muzica de pahar a fost intotdeauna femeia aia urita pe care nici unul nu recunoaste ca a babardit-o !


in schimb altii nu babardesc tot ce are gaura si sunt mai selectivi.

QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 11:59)
in plus, manelele au devenit un fenomen promovata de smecheri care au cistigat muuulti bani de pe urma lor, iar smecherii nu erau rromales, fiti pe pace !


deci, manelele este un fenomen promovata de smecheri care nu este inculti si care stie sa castiga bani, mancatz-ash!

QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 11:59)
mie unuia nu-mi plac grohaiturile de prin unele metale, zise grele, death sau cinemastiece dar asta nu ma face sa spun ca aia care le asculta si le traiesc la maxim sunt niste idioti din nascare !


atata timp cat nu ma obligi sa le traiesc si eu alaturi de tine, n-ai decat sa asculti si sa traiesti ce si cat vrei

QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 11:59)
si sa nu-mi spuneti ca sunt manelist, ca pe vremea cind ascultam Camel, Yes sau Emerson, Lake& Palmer, unii erau inca o mincarime in prohabul taticului !


totul este relativ si trecator

This post has been edited by Illusi0n: 24 Oct 2006, 13:30


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ache2
post 24 Oct 2006, 13:44
Post #48


Membru autentic


Group: Members
Posts: 262
Joined: 9 October 03
From: Berceni, PH




intr-adevar, unii sunt mai selectivi si si-o freaca trist pe ling vre-un Hustler radmasa.gif in timp ce dau cu pepper spray pe la concertele gratuite 04.gif

cind am spus de smecheri am vorbit de unele trusturi media, se stiu ele, nu de lautari ! ei nu fac decit sa cinte ce li se cere, ca e Nelu Ploiesteanu sau ca e Guta puta de maimuta sau cine mai vrei ! ...
cine face realityshouri, cine baga in prime time conversatii la telemobil de pe Acropole, si cit cistiga din treaba asta ?

eu nu cred ca ascultatul de metal te face automat intelighent asa cum nu pot sa inteleg cum poate cineva sa asculte manele inregistrate la vreo nunta tiganeasca in care 3 sferturi din cintec e faranumafaranumafaranumafaranuuuumaaarrr ...
dar nu-mi place, nu ascult ...
cinta tare, inchid geamul !
ma deranjeaza, las' ca trece, noi sa fim sanatosi si integrati !


--------------------
FIAS / Baikal Clona BROWNING / IJ 18 MN calibru 12 / 223Rem - PH-07-LUD, PH-10-CJF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlinI
post 24 Oct 2006, 13:55
Post #49


Nd 4 Spd 4 Life


Group: Members
Posts: 178
Joined: 13 April 06
From: Bucuresti




eu nu sunt fan manele sub nici o forma... nu ma deranjaza toti manelistii, ma deranjaza cei care asculta muzica la maxim si pe care nu ii intereseaza ca poate nu tota lumea este fan gut(Z)a...

am si eu un manelist in familie, dar stie ca daca vreo "nota" muzicala dintr-o manea ajunge la urechea mea o sa fie ultima manea ascultata de persoana respectiva in weekendul respectiv...

totul tine de gust (respectiv prost gust), de ceea ce ne face sa ne simtim bine, iar daca pe unii gen biggutza sau altii ii satisfac erorile gramaticale si "povestirile" luate din crasma comunala ale lui salam si altor interpreti de seama al genului, este problema lor... atata timp cat nu ajunge si la urechile mele... in schimb devine problema mea cand retardul de vecin de la 10 da maneaua sa sparga boxele si imi vibreaza tavanul...

acum sa imi zica d-ul big eu cu ce sunt de vina si cu ce l-am deranjat pe manelistul de deasupra sa ma incante cu minunatele versuri gen "valoarea" lui duminicile la ora 2 dupa-amiaza...

solutia ramasa este sa dau si eu drumul la muzica la maxim si sa il oblig pe prost cand face pauza sa asculte niste anti-manele...


--------------------
Subaru Impreza 2.0 Hatchback 2009
'06 Dacia Logan 1.6 mpi
Whishlist Honda S2000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 24 Oct 2006, 14:00
Post #50


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.466
Joined: 1 November 04
From: sat




QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 15:44)
[...]
eu nu cred ca ascultatul de metal te face automat intelighent

eu nu cred ca s-a pus problema asta...
QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 15:44)
asa cum nu pot sa inteleg cum poate cineva sa asculte manele inregistrate la vreo nunta tiganeasca in care 3 sferturi din cintec e faranumafaranumafaranumafaranuuuumaaarrr ...

e, stai sa vezi ca sunt nunti netiganesti la care se asculta manele inregistrate, si asta cateodata la cererea "lu socru mare" sau "ginerica"
QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 15:44)
dar nu-mi place, nu ascult ...

teoria ca teoria, dar practica ne omoara. iesi la picnic si vine acolo una familie "respectabila" care deschide usile masinii la maxim si dup-aia da muzica-n blana de la empetreiul audiului a seis. nu-ti place, dar asculti. sau pleci si atunci nu mai asculti. oricum ai alege, recreatia s-a terminat!

QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 15:44)
cinta tare, inchid geamul !

si se transmite basul prin tavan
QUOTE(ache2 @ 24 Oct 2006, 15:44)
ma deranjeaza, las' ca trece, noi sa fim sanatosi si integrati !

rabzi o data, de doua ori, de trei ori, dar toate lucrurile au o limita!

Edit: am si eu amici manelisti, care au in masina o gramada de cd-uri cu manele, dar macar au bun simt si stiind ca nu-mi place sa ascult manele fie comuta pe radio fie pun alt gen de muzica, pe care eu il apreciez mai mult sau mai putin.


This post has been edited by Illusi0n: 24 Oct 2006, 14:03


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 24 Oct 2006, 14:02
Post #51


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Eu zic doar atat , nu maneaua tampeste ci lipsa de educatie , scoala etc . Sunt sigur ca daca as asculta numai muzica clasica nu as fi alt om asa cum ascultand manele nu o sa ma apuc de furat , baut , vorbit agramat etc .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 24 Oct 2006, 14:05
Post #52


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




Da si nu.

Maneaua nu e o cauza, e doar un efect. Tre sa ai ceva carente sa ajungi sa poti inghite manelele. Dar sa stii ca daca te pui pe ascultat muzica clasica, sa stii ca poate chiar sa faca bine, chiar daca nu crezi. Acuma depinde si de circumstante. Poate cu ocazia asta te lovesti de una alta, inveti lucruri noi, ai ocazia sa intri in contact cu oameni mai de calitate (desi asta nu ar fi o regula ca daca cineva gata...e ascultator de muzica clasica sa fie nu stiu ce minune de om)....dar oricum....balaceala in manea, in anturajele pe unde umbla manelistii etc etc etc nu duce la nimic bun....ba din contra.


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 24 Oct 2006, 14:06
Post #53


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.466
Joined: 1 November 04
From: sat




@big2003: is tare curios ce aport la educatie aduce o manea. Trecand peste agramaticalitatile care sunt prezente in 99.9999% din cazuri in versurile de un continut indoielnic, spune-mi ce anume (bun) promoveaza o manea?


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 24 Oct 2006, 14:08
Post #54


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Mai ascult si clasica daca mi se pune pata , intr-o zi am dat boxele la maxim cu Oda Bucuriei de credeau vecinii ca ne-am integrat deja in uniune , dar baza ramane maneaua .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 24 Oct 2006, 14:10
Post #55


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




QUOTE(Illusi0n @ 24 Oct 2006, 16:36)
@big2003: is tare curios ce aport la educatie aduce o manea. Trecand peste agramaticalitatile care sunt prezente in 99.9999% din cazuri in versurile de un continut indoielnic, spune-mi ce anume (bun) promoveaza o manea?
*


Daca o iei asa putem denigra orice gen muzical , de exemplu toata muzica populara este plina de indemnuri la consumul de alcool sub diverse forme , muzica hip-hop e plina de "cuvinte pe care unii le-ar putea considera obscene" si tot asa desfintam fiecare gen muzical .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Devils
post 24 Oct 2006, 14:13
Post #56


Membru autentic


Group: Members
Posts: 394
Joined: 20 April 04
From: Targu-Mures




off: sunt curios pe cate pagini se va intinde topicul acesta

This post has been edited by Devils: 24 Oct 2006, 14:14


--------------------
Audi - B4 - 1994 1.9 TDI Z1 90CP - MS 03 CNP
Cei care sunt buni FAC, ceilalti VORBESC despre asta.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Jack Daniel's
post 24 Oct 2006, 14:17
Post #57


MEMBRU DE LA INCEPUT!


Group: Members
Posts: 2.010
Joined: 26 October 03




Nu stiu , dar il putem continua pe chat .


--------------------
. . .
Multi membri, putini oameni!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 24 Oct 2006, 14:17
Post #58


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.466
Joined: 1 November 04
From: sat




QUOTE(big2003 @ 24 Oct 2006, 16:08)
Mai ascult si clasica daca mi se pune pata , intr-o zi am dat boxele la maxim cu Oda Bucuriei de credeau vecinii ca ne-am integrat deja in uniune , dar baza ramane maneaua .
*



Imi inchipui ca vecinii n-au fost tocmai entuziasmati. Uite, mie de exemplu imi place Modern Talking dar n-as fi tocmai bucuros sa ascult intr-o buna zi la maxim vreo piesa doar pentru ca asa i-a venit pe chelie vecinului.


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ache2
post 24 Oct 2006, 14:24
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 262
Joined: 9 October 03
From: Berceni, PH




vedeti, de aia e bine sa stai la casa ! pe mine daca da vecinul muzica tare, inchid geamul si trece ...

am fost la nunti la care as fi preferat sa se auda manele decit sa ascult cine stie ce disco basinos doar pt ca era "play-listul lu' nunu' mare" greata.gif ! 15 melodii care sa-ti cinte o noapte intreaga, vorba aia, de nu intra sarmaua-n corp !
deci se poate si mai rau decit Gutza si Adytza icon_mrgreen.gif

mie-mi place muzica lu' Bregovici, de exemplu, care a dracului sa fie seamana cu unele manele, de numa' numa' ...

This post has been edited by ache2: 24 Oct 2006, 14:26


--------------------
FIAS / Baikal Clona BROWNING / IJ 18 MN calibru 12 / 223Rem - PH-07-LUD, PH-10-CJF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b64chr
post 24 Oct 2006, 15:21
Post #60


Moderator incepator


Group: Moderatori
Posts: 1.004
Joined: 17 December 04
From: Buzias, Timis




Pe mine ma enerveaza "muzica" aia, nu m-am interesat cum s-o chema, cu negri care recita.


--------------------
Dacia Solenza 2003 / Skoda Octavia 2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
7 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 30th April 2024 - 23:45
Forum Renault