DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

1823 Pages « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> fotbal

luxcor
post 12 Dec 2005, 15:29
Post #181


Acaru' Păuna


Group: Members
Posts: 272
Joined: 18 February 03
From: Bucuresti - Dorobantzi




QUOTE(DRE @ 12 Dec 2005, 15:09)
Asta e chiar culmea... Rad stelistii de gazonul din Stefan cel Mare ... Cam rade ciob de oala sparta, nu credeti?
*



nu ai inteles dre ... eu nu radeam de gazonul de pe dinamo ca nu ma da mana ... mai ales ca si noua si voua ne-ar fi de folos asa ceva ... noi doar cautam o groapa ptr. mielul lui alex275 ... si cu parere de rau eu alta in buc. nu stiu ...


--------------------
Hyundai TUCSON 2,7 V6 AT 190 CP GLS 4WD Premium - 2007 - B 07 LUS
Batrân, bolnav și cu nervii la pamant ... ultimii 20 trecura mai repede ca primii 20 ... ardeti cât puteți ...
Ex: 1300, 1310, Supernova, Solentza
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 12 Dec 2005, 19:59
Post #182


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Groapa sau fara groapa mielul ala suna foarte bine la gratarel biggrin.gif


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FLP
post 12 Dec 2005, 21:51
Post #183


Sef de trib


Group: Members
Posts: 1.120
Joined: 8 April 04
From: Bucuresti-Titan




RAPID EUROPA biggrin.gif biggrin.gif

Pasiune transmisa de la bunic la tatic, de la tata la fiu, deh.... familie de cfristi smile.gif


--------------------
. . .
Ex Dacia Berlina 1998 Carburatie
Half Man, Half Pig, Half Bear
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vlad Georgescu
post 12 Dec 2005, 22:33
Post #184


/----\ <--- Logan


Group: Members
Posts: 342
Joined: 24 July 03
From: Bucuresti




Vecinu' meu e dinamovist convins. Cind joaca Dinamo, tipa de se aude pina la mine:

Hai! Hai!
Hai Dinamo! Hai da golu'!

Ciinii rosii hau-hau-hau!

Eu nu impartasesc aceasta pasiune pentru fotbal. Totusi mi se pare foarte amuzant cum se agita. smile.gif


--------------------
Volțvagăn Glonț 2080 Tdi Quad BiTurbo DSG 8 - -
Athos, Porcos si Bairamis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 12 Dec 2005, 23:10
Post #185


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Suna bine Valentine, da sa castige cupa UEFA! Asta cum suna? smile.gif
Si apropos, m-ati auzit pe mine ca laud gazonul din Ghencea? Da stelist fiind, doar n-o sa rad de el. Rad si eu de al dusmanilor tongue.gif Si oricum, parca zicea jj ca il reface . Sa vedem......


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DRE
post 13 Dec 2005, 07:52
Post #186


Pimp inside


Group: Members
Posts: 141
Joined: 12 March 03
From: Bucuresti




QUOTE(luxcor @ 12 Dec 2005, 17:29)
nu ai inteles dre ... eu nu radeam de gazonul de pe dinamo ca nu ma da mana ... mai ales ca si noua si voua ne-ar fi de folos asa ceva ... noi doar cautam o groapa ptr. mielul lui alex275 ... si cu parere de rau eu alta in buc. nu stiu ...
*



radmasa.gif

Asta e tare! Alta groapa in Buc nu stii? Mai, tu lucrezi la Administratia Strazilor sau cine s-o ocupa de gropanele din Bucale? tongue.gif
Adevarul ca in curand fanii dinamovisti vor putea juca fotbal ca pe Dinamo, adica in groapa, dar la ei pe strada... Si ma tem ca si fanii altor echipe se vor simti ca in "deplasare", caci la cum "evolueaza" gropanele prin Bucuresti, comentatorii sportivi vor spune "transmitem din singura groapa dotata cu scaune si nocturna din Bucuresti! Restul sunt copii la scara 1:1 icon_mrgreen.gif "
biggrin.gif


--------------------
Audi A4 2010
Viteza luminii este mai mare decit cea a sunetului. De aceea, unii oameni par straluciti, pina ii auzi vorbind...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SUPERCAR
post 15 Dec 2005, 00:31
Post #187


Membru autentic


Group: Members
Posts: 624
Joined: 6 June 05
From: Constanta




Dinamo nu sa calificat mai departe din pacate...asta poate si din vina arbitrului care sa grabit sa fluiere finalul meciului desi putea sa lase faza sa continue pentru ca era o faza in desfasurare si asa era normal sa faca sa lase jocul sa continue...oricum pacat ca nu avem 3 echipe calificate mai departe.


--------------------
Dacia Logan 1.5 dCI Martie 2007 Euro4 - 70CP@90CP - CT 82 PWR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 15 Dec 2005, 01:59
Post #188


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Tu ai mare dreptate, iar eu inainte sa fiu stelist, sunt roman!
Da te intreb ceva, pe Vlad Munteanu cine nu l-a lasat sa marcheze? Si pe Niculescu?
Asa suntem noi, romanii. Cand a facut egal Nationala la Copenhaga, am dat-o pe urs maier(sau cum s-o scrie, ca mi se rupe mie de el), dar am uitat ca am avut 4 ocazii MONUMENTALE de a marca in ultimele minute!!! Si n-am facut-o!!!
Am mai facut un egal in deplasare, nu vreau sa-mi amintesc cu cine!!! Asta pe mana lui Iordanescu, plin de indisponibilitati fiind, a preferat o echipa ad-hoc, in locul Stelei care rupea cu bataia tot ce intalnea atunci in Europa!!!
Dinamo la 0-0 a avut ocazia sa faca 0-1! Cine n-a lasat-o?


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Smudo
post 15 Dec 2005, 03:19
Post #189


Membru autentic


Group: Members
Posts: 617
Joined: 7 August 05




Da' Rapidu' a vindut cumva meciul? Ca primul gol fix impresia asta mi-a lasat-o.


--------------------
x x - X
Cumparindu-ti Dacia, te simti de parca te-ai duce la bagaboante dar tu esti voyeur. In loc sa te satisfaca masina prin confort si performante, trebuie sa te satisfaci tu insuti, adaugind diverse chichite si bagind bani pentru a indrepta cretinismele unui producator idiot! (Marty)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SilviuB
post 15 Dec 2005, 07:45
Post #190


Membru de BUKOWINA


Group: Members
Posts: 281
Joined: 19 August 04
From: Suceava-Bukowina




Pai la Stutgart se fabrica Mercedes, nu ? Si stadionul se cheama Daimler Stadion.
Au luat baietii si ei cate o masinuta si hopa primul gol a venit cica dintr-o greseala de incepator. Si restul dupa cum s-a vazut.


--------------------
VW POLO 2005 - 8XSYL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DRE
post 15 Dec 2005, 07:51
Post #191


Pimp inside


Group: Members
Posts: 141
Joined: 12 March 03
From: Bucuresti




Calificarea s-a pierdut la Sofia si Bucuresti. N-avea nimeni pretentia sa bata pe O.M. Dar sa faci egal acasa cu Heerenven sau cum s-o scrie smile.gif e inadmisibil. Mai e si ghinionul de la Sofia si gata calificarea. Oricum, cu o mentalitate gen "vreau sa dea Claudiu Niculescu 2 goluri ca sa-l vand pe 2 milioane de dolari" cum a declarat Giovanni Becali, nu ajungem nicaieri... sad.gif


--------------------
Audi A4 2010
Viteza luminii este mai mare decit cea a sunetului. De aceea, unii oameni par straluciti, pina ii auzi vorbind...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ionutctn
post 15 Dec 2005, 09:00
Post #192


Membru cu TDI


Group: Members
Posts: 1.373
Joined: 20 November 04
From: Bucuresti




Ce spuneti domnilor de GOLUL marcat de DINAMO la EXACT momentul 94:00. Acum ce sa mai zicem. HOTIE mai mare de atat nu se poate. Si mai pui ca in timpul minutelor de prelungire a mai stat unul de la francezi intins pe gazon vreo 30 de secunde. Dincolo de discutia daca ai nostrii meritau sau nu calificarea, oricum am judeca strict faza aia este GOL VALABIL din toate punctele de vedere.


--------------------
Dacia 1310 1998
Skoda Superb Elegance
People who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 15 Dec 2005, 09:30
Post #193


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Daca jucau baschet era sigur. La fotbal nu stiu care e regulamentul dar mi se pare ca daca fluiera arbitrul cand mingea e in aer atunci

1) Jocul s-a terminat exact in momentul ala, golul nu se pune.
2) Arbitrul este NESIMTIT!

This post has been edited by Valentine: 15 Dec 2005, 09:32


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andrew's father
post 15 Dec 2005, 09:48
Post #194


Membru incepator


Group: Members
Posts: 10
Joined: 9 November 05




Eu sunt stelist si vreu sa va spun ca-mi pare rau pt. Dinamo,ca roman este a nu stiu cata oara,cand ma simt frustrat!
Cred ca la Dinamo neintelegerile care sunt la nivelul conducerii s-au transmis la jucatori si aici ma refer la jocul mai slab din ultimele meciuri,fata de cele de la inceputul campionatului!
Pacat ca au luat gol cu bulgarii in ultimul minut de joc,pacat ca a au prelungit meciul de aseara doar cu 4 minute(cand au fost accidentati 2 jucatori de la Dinamo chiar in prelungiri),pacat....
Era prea frumos sa avem 3 echipe in primavara!


--------------------
Daewoo Cielo - B 69 DEY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 15 Dec 2005, 09:59
Post #195


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti




Facind abstractie de lipsa prelungirii prelungirilor, cei de pe TV sport spuneau ca arbitrul nici nu a vazut golul, fiind cu spatele, aratind mijlocul terenului si fluierind.
In cazul asta nu a fost clar gol.
Oricum nu trebuiau sa ajunga in faza asta, sa depinda de arbitru sau ultima secunda de joc.


--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 15 Dec 2005, 10:00
Post #196


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




eu nu mare microbist . dar sa va spun parerea mea : cat de bou sa fii sa ratezi 2 faze singur cu portarul ohmy.gif

au ratat si-au semnat singuri invingerea cei de la dinamo .

golul ala era valid , doar ca nu stiu reglementarile din fotbal . la fel ca si valentine stiu ce se intampla la baschet . atunci cand se suna daca mingea e in aer ea este inca in joc . ai facut cos se pune chiar daca timpul a expirat .


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 15 Dec 2005, 10:07
Post #197


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti




La fotbal situatia este usor alta. Regulamentul spune "meciul se termina la fluierul arbitrului".
Nici o referire la mingea in aer.
Si faptul ca arbitrul nu aparea pe ultima imagine, ma face sa gindesc cum ca era la centru fluierind. Nici nu se mai obosise sa urmareasca faza.
Tot cei 2 comentatori spuneau ca mingea a fost sutata intre cele doua fluiere (arbitrii obisnuiesc sa fluiere "multiplu" uneori.
Nici arbitrul nu a fost insa atent, pt ca deobicei fluierul final vine intre-un moment "mort" al meciului nu in timpul unei faze, cu atit mai putin a uneia de atac.
Pe de alta parte faza nu promitea nimic, francezii plecind din aparare iar jucatorul de la Dinamo recuperind mingea.
Cu alte cuvinte arbitrul a afazut ca francezii pleaca la atac, si-a zis, gata s-a terminat, avind in vedere scorul, s-a intors spre centru si a fluierat. In spatele lui insa, dinamovistii recuperau si sutau.
Eu zic : masura corecta.


--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SilviuB
post 15 Dec 2005, 10:31
Post #198


Membru de BUKOWINA


Group: Members
Posts: 281
Joined: 19 August 04
From: Suceava-Bukowina




Dinamo a pierdut meciul pe barba fotbalistilor sai, o haita de ratangii, o gloata de fete mari puse parca pentru prima data in fata unei p***. In meciurile din Uefa, parca se pierd cu firea, nu mai stiu ce sa faca cu mingea.
Iar, Rapid a avut un noroc imens aseara, din jocul rezultatelor terminand grupa de primul loc.
Sa vedem ce face Steaua deseara, presimt ca o sa iasa bine.


--------------------
VW POLO 2005 - 8XSYL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ionutctn
post 15 Dec 2005, 11:08
Post #199


Membru cu TDI


Group: Members
Posts: 1.373
Joined: 20 November 04
From: Bucuresti




CALIFICARE FURATA

Haideti sa fim obiectivi si sa recunoastem ca ne-au furat. In prima repriza s-a aratat de la margine 1 sg minut de prelungiri iar francezii au marcat pentru 2 la 0 in momentul 46:36. Sa nu uitam faptul ca francezii au inscris golul 2 in urma unui corner. Mingea iesise in afara terenului dupa ce se terminase minutul de prelungire iar arbitrul a mai lasat inca o faza sa inceapa desi mingea deja iesise in afara terenului iar prelungirile aferente reprizei se terminasera.
In repriza a doua stim cu totii ce s-a intamplat. Nici nu se incheiasera prelungirile aratate de la margine, basca aia acre au stat intinsi pe gazon in minutele de prelungire, plus ca ai nostrii erau in atac.
Concluzia........m-am saturat sa se tot arbitreze in functie de echipele care joaca. Chihaia a spus ca arbitrul nu fluierase in momentul in care a intrat in posesia mingii, ci in momentul sutului (exact atunci). Acum sa imi fie iertat dar totusi....... mad.gif

This post has been edited by ionutctn: 15 Dec 2005, 11:41


--------------------
Dacia 1310 1998
Skoda Superb Elegance
People who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 15 Dec 2005, 12:10
Post #200


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




http://www.gsp.ro/index.php?a=29523&shift=1

Mai costi, tu tii cu ursul? tongue.gif

Ups! Scuze ca am postat un link, dar mi s-a parut ca o cerea firul discutiei! Nu ma loviti cu casmaua! Se poate sterge! worship.gif

This post has been edited by alex275: 15 Dec 2005, 12:14


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 15 Dec 2005, 12:18
Post #201


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti




pai daca sint stelist cu cine vrei sa tin? cu Dinamo ? smile.gif
glumesc... mi-ar fi parut bine sa se califice dar cind ma gindesc cum ar fi jubilat Borcea, mai bine c-au pierdut zau asa.... sinistra creatura

This post has been edited by costi: 15 Dec 2005, 12:18


--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 15 Dec 2005, 12:28
Post #202


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




O echipa de timpiti si impiedicati! Ce vina a avut Santiago ca Vladut Munteanu trage mai prost ca bunica-mea? Ce vina a avut Santiago ca Grigorie e cel mai bezmetic fotbalist zamislit de Div. A vreodata?
Singurul plus in meciul de aseara a fost Margaritescu, fenomenal cum poate juca omu' asta!


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 15 Dec 2005, 12:35
Post #203


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Da, fir-ar sa fie, Borcea ala distruge tot ce e romanesc................
Si eu sunt stelist, da jur ca m-am rugat pentru Dinamo (aoleuuuuuuuuuu, nu mai dati mah, ca doare rau)
Nu mai poti sa te rogi sa castige o echipa romana, ca vine borcea si-ti explica cum plangea el ca a castigat Steaua CCE!!! Ca el avea 5 anisori pe vremea aia si se juca cu puta-n tarana..........
Da' noi "e inteligenti" nu, trebuie sa ne luam dupa "butelie"? tongue.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 15 Dec 2005, 13:23
Post #204


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Da asta e deranjant. Arbitrajul cand joaca Romanii in europa e foarte foarte facultativ.

Cand a jucat Romania - Danemarca s-a tinut meciul peste timpul de prelungiri , au dat aia gol si atunci UEFA a spus ca e normal sa se tina cont si de schimbarile din timpul prelungirilor.

Aseara, in repriza I, arbitrul a lasat jocul in prelungire pana au dat aia gol practic.

In repriza a II-a nu a tinut cont de accidentari, si a intors privirea cand au marcat romanii.

Asta imi aduce aminte de citatul celebru din Ferma Animalelor: "toate animalele sunt egale, dar unele animale sunt mai egale decat celelalte".


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 15 Dec 2005, 14:25
Post #205


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Ce-i drept e ca un meci se joaca de la primul fluier pana la ultimul!!! Ma repet, cine nu l-a lasat pe Vlad Munteanu sa inscrie? Asa suntem noi, romanii..... Asta e mentalitatea noastra. Cand s-a vazut ala singur cu portarul, a facut pe el!!! sad.gif sad.gif sad.gif De ce? Ca asa suntem noi, nu stim sa profitam de ocaziile oferite!!!


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
silverone_82
post 15 Dec 2005, 14:36
Post #206


Membru


Group: Members
Posts: 100
Joined: 27 July 05
From: Bucuresti




QUOTE(Smudo @ 15 Dec 2005, 03:19)
Da' Rapidu' a vindut cumva meciul? Ca primul gol fix impresia asta mi-a lasat-o.
*



Da....a vandut meciul...mamaaaaaaaa ce idei...le-a vandut mecil rapidistilor le-a dat cate o masina si prostii de nemti au terminat tot pe 3 iar smecherii de romani au ramas cu locul 1 si cu meciul vandut.....auzi ce idei.... wacko.gif wacko.gif wacko.gif blink.gif blink.gif blink.gif


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.6MPI - B-xx-XXX
De te bate-o grija grea , nu te plange , taci si bea!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 15 Dec 2005, 14:39
Post #207


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




QUOTE(Valentine @ 15 Dec 2005, 13:23)
Cand a jucat Romania - Danemarca s-a tinut meciul peste timpul de prelungiri  , au dat aia gol si atunci UEFA a spus ca e normal sa se tina cont si de schimbarile din timpul prelungirilor.
*




Cred ca te referi la Danemarca-Romania
Atunci am avut 4 (patru) ocazii MONUMENTALE de a inscrie, singuri cu portarul in ultimele minute!!! Nu ne-a lasat kimnirtonnielsen! Asta a fost vorba lui Sandu! Sau ursmaier!!! I-am umplut e-mail-ul de "citate" a-la Romania!!!

Nu intelegem ca traim totusi intr-o tara saraca? Ce vrem? Sa castigam tot? Ete ca nu se poate!! Ne miram ca ne fura? Ohhhaaaaa! De Mircea Sandu si de Guvern, nu se mira nimeni???



--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SUPERCAR
post 16 Dec 2005, 00:21
Post #208


Membru autentic


Group: Members
Posts: 624
Joined: 6 June 05
From: Constanta




Meciul Steaua-Herta Berlin sa terminat 0-0 iar Steaua se califica mai departe de pe locul I in grupa la fel ca si Rapid.
Bravo Steaua


--------------------
Dacia Logan 1.5 dCI Martie 2007 Euro4 - 70CP@90CP - CT 82 PWR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ICET
post 16 Dec 2005, 00:37
Post #209


O fi bine sa fii rau sau e rau sa fii bine??


Group: Members
Posts: 750
Joined: 3 December 04
From: Bucuresti





Hai STEAUA!Bravo si Rapid.......cat de Dimano,se sa zic...in primele 20 min. trebuia sa fie 2-0 pentru ei.Cine i-a oprit?Arbitrul?Nu,ci prostia lor.Intai sa invete sa joace corect pe toate planurile si dupa aia poate sa danseze "butelie" si sa zica ce vrea el.Dar mai e pana vor face si ei performante in Europa. biggrin.gif


--------------------
FIAT Grande Punto 2006 - B 07 CHE
StarGuide Sg-43-ds

Marbella M-5010 defect

Membru Frigotehnist.STELIST pe viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 16 Dec 2005, 00:45
Post #210


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Ati vazut cum joaca Steaua cand e pe TEREN ? Adica nu in mlastina.


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
1823 Pages « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 17th June 2024 - 08:34
Forum Renault