DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> colantari auto, despre dacia supernova

Hacker
post 8 Dec 2009, 23:08
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 880
Joined: 12 October 06




Din cate stiu eu se da pe colat cam 500 lei pentru un logan. Daca masina o pastrezi pentru alergat, carat merita sa o colezi.
Ideea e ca o masina colata nu are luciu si arata urat, nu e ca vopseaua lucioasa. Vopseaua data bine pe masina poate face dintr-o baba cu multe bube o printesa tot cu bube, dar deh arata ca o printesa. Intelegi tu.. Succes..


--------------------
Dacia 1310 / Super Nova 1985 / 2001 - B-21-VZK / B-85-LTJ
Dacia 1310 85'
Dacia SN 01
Peugeot 206 HDI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pician90
post 10 Jan 2010, 13:13
Post #32


fost Membru posesor de JumpJet.


Group: Members
Posts: 667
Joined: 24 May 09
From: Din centrul Ardealului




asa arata si a mea..cu vopseaua luata pana la tabla jos...nu stiu cum a reusit..mai avea ceva autocolant ..si cad a fost luat jos ..se vedea diferenta de nuanta..si am pregatit-o.. chituit , vopsit..si e ca noua .. cu un calcul estimativ.. am cheltuit cam 6-8 milioane cu totul ..fara vopsitor...si sincer ...mai bine o vopsesti ..daca o zgari sau agheti ..cam ..greu mai scoti..e totusi autocolant..nu se poate chitui si vopsi .. si apropo de treaba cu vopseaua ...e chiar "galben sport" ..asa scrie si la mine in carte...si in plus am cautat la magazine vopsea galben sport.. si am gasit ..mai scumpa dar .buna.si frumoasa zic eu.


--------------------
ex : dacia super nova 2002
am avut o revelatie...sa nu ai incredere in femei si in franele de dacie ........
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









Postati numai daca aveti ceva concret de spus, si nu off topic. Posturile care nu au legatura cu subiectul topicului vor fi sterse fara o notificare in prealabil. Se acord warn in caz de recidiva.


--------------------
Go to the top of the page
2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 31st May 2024 - 04:40
Forum Renault