DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

40 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Design interior, bord, volan, schimbator, pedale, etc.

andrei_dum
post 25 Jan 2005, 14:15
Post #61


Membru


Group: Members
Posts: 154
Joined: 4 January 05




Asa cum am promis am sa dau si eu cateva poze cu modificarile pe care le-am facut in interior.Nu sunt prea multe si nici nu imi doresc pt. ca numai tiganii tot pun si pun ... si pun ...


Ce mi-as mai dorii este sa-mi imbrac consola din centru gri cu un material mai deosebit,dar se pare ca imi pierd garantia daca il scot + imbracatrea volanului in acelasi material. ( au cei de la foliatec ceva super ) si sa-mi pun un set de pedale nichelate cu putin rosu. Masina mea e rosu toreador.

Daca a desfacut cineva acea grila de plastic din jurul casetofonului poate ma anunta si pe mine cum a facut asta.


--------------------
Dacia berlina 1970 - ag 22 pbm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 25 Jan 2005, 14:44
Post #62


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Ce-mi place mie topicu' asta. Am ras tinandu-ma de burta, ca la "cascadorii rasului"...

Aceste giganterii de imagini de megi intregi or sa dispara in curand. Momentan raman aici pentru deliciul publicului...


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tazzz
post 25 Jan 2005, 14:48
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 521
Joined: 26 August 04
From: Iasi - Romania




pe mine cel mai mult ma deranjeaza jurariile de pe bord...mi se par ca distrag atentia...poate nuca de la schimbator se potrivestu cu exteriorul masinii...dar burduful de piele nu prea se potriveste blink.gif

treaba cu pedalele e cu 2 taisuri...cum s-a mai mentionat mai sus...daca iti aluneca picioru e nasol tare...cunosc persoane care le-au dat jos dupa ce erau sa provoace un accident cu ele... huh.gif oricum ele arata frumos...da nu-s sigure...

This post has been edited by tazzz: 25 Jan 2005, 15:16


--------------------
Dacia Logan Laureat 1.6 - IS XX TAZ
si aici ar fii semnatura nu? :)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gabi
post 25 Jan 2005, 14:51
Post #64


Preacuvincios moderator


Group: Members
Posts: 591
Joined: 25 July 03
From: Bucuresti




tie ca tie klaus dar eu deja am dureri de burta. Asta imi aduce aminte de daciile berlina cu catelusi in spate care dau din cap, mileuri si altele
Andrei felicitari insa dupa parerea mea daca ramanei la schimbatul capului de viteze era bine. ale chestii albastre scuze dar sunt hidoase si imi aduc aminte de "xenoanele" de 150k lei setul din vitan, si de cd-urile atarnate la oglinda.
Rosul sau culoarea visinie de pe marginea aeratoarelor este .... ingrozitaore. scuze dar asa este
Acum de sunt si eu carcotas insa daca tot ai schimbat capul de la schimbator si husa de la schimbator nu crezi ca ar fi fost necesar si la maneta de frana? Apropos incearca sa remediezi prinderea intre inel si husa ca se vede neterminat ( adica se vede schimbatorul, mai exact teava)


--------------------
Renault Megane 2 bicorp 2004 - 1.5 dci Conf Exp - XXXXXXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 25 Jan 2005, 17:14
Post #65


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




laugh.gif cine imi zicea mie ca vind leduri de 5 lei... bai fratioare, daca tot esti asa smecher, nu mai intreba cum se desface masca aia, ca vad ca le stii pe toate.

ca sa nu fiu rau, si ca sa nu ma cobor la nivelul tau (care, apropo, te apropie de tiganii de care amintesti) iti zic: masca de pe consola e prinsa in cleme, se trage de ea, incepind cu partea de jos mai apoi folosindu-se o surubelnita si o cirpa, sa nu zgarii bordul.

cit despre colegii mei forumisti... lasa-ti-l mah in pace pe om, ca el isi comanda numai piese de firma... la fel ca ala de avea filtre Koni si tobe PowerFlow...ntz ...

nu vedeti ca nu e in stare sa dea jos o masca nenorocita... mare smecherie nu a reusit, si ma simt mindru ca vind/ montez in masini leduri de 5 lei, ca din miinile mele nu a iesit niciodata o sorcova.

in plus, el este cel care m-a jignit de citeva ori pe privat, deoarece am avut "tupeul" sa nu fiu de acord cu el in privinta unei piese de "firma" , de care in final a ris toata lumea... mare e gradina ta, Doamne, si multi din aia sunt in ea! popa.gif


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ov
post 25 Jan 2005, 17:24
Post #66


Academician doctor inginer, savant de renume mondial


Group: Moderatori
Posts: 7.444
Joined: 11 November 03
From: Bucuresti




radmasa.gif incredibil, nu credeam ca se poate face asa ceva pe un logan, bravos, felicitari, ai rupt gura targului

P.S. Cutia de coca-cola este pusa acolo sa se asorteze cu culoarea masinii si prizele de aer ? sau esti ... bautor de coca-cola ?


--------------------
Dacia 1300 1972
when life gives you lemon, make lemonade
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 25 Jan 2005, 17:25
Post #67


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




imi pare rau ca scriu un mesaj nou da nu mai pot sa editez: abia acum am vazut ca omul nostru vrea sa cada la pace cu mine...
pai bine ma prietene, cine m-a facut mah p...a bleaga pe privat? Doamne, Doamne, cine?

eu nu am si nu am avut si nu voi avea niciodata nimic cu tine, si sunt sigur ca nici un alt membru al forumului nu va face altfel, atit timp cit ne respecti. dupa cum ai observat, noi nu prea ne dam in vint dupa articolele de firma pe aici, decit unde-i cazul. unde nu e cazul, ne place sa facem treburile cu manutele noastre. daca tie nu-ti place asta, sau nu te pricepi, sau pur si simplu iti place sa arunci bani aiurea, asta nu inseamna ca tre sa arunci cu noroi, sa ne injuri si sa ne batjocoresti ca un las, pe privat.

numai bine, si sa stii ca nu-ti port ranchiuna.

casa fiu un baiat si mai bun, iti dau citeva sfaturi: am inteles ca ai vopsit direct pe plastic si acu ti se cojeste... pai inainte sa vopsesti,plasticul trebuie tratat cu spritchit sau un fixativ (plastofix parca).
inca ceva: mare tuning de firma ce faci tu si lasi firele sa se vada, de parca ar fi matele de la chiuahua.... nu da bine. le poti ascunde sub mocheta de sub consola centrala, iar alimentarea neoanelor tale de 5 lei se poate trage de la iluminarea brichetei, firu alb e + si firul negru e -. baga mare...

This post has been edited by Dsign: 25 Jan 2005, 18:01


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andrei_dum
post 25 Jan 2005, 17:54
Post #68


Membru


Group: Members
Posts: 154
Joined: 4 January 05




[quote=Dsign,25 Jan 2005, 17:14]
laugh.gif nu vedeti ca nu e in stare sa dea jos o masca nenorocita... mare smecherie nu a reusit,


nu e vorba ca nu stiu sa o desfac dar nu vreau sa o rup sau eu stiu....asa sunt eu mai grijuliu.De dat o dau eu dar daca o imbrac o sa-mi pierd garantia NU? o sa zica ca am umblat la aerul conditionat sau eu mai stiu.


--------------------
Dacia berlina 1970 - ag 22 pbm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 25 Jan 2005, 18:05
Post #69


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




QUOTE
nu e vorba ca nu stiu sa o desfac dar nu vreau sa o rup sau eu stiu....asa sunt eu mai grijuliu.De dat o dau eu dar daca o imbrac o sa-mi pierd garantia NU? o sa zica ca am umblat la aerul conditionat sau eu mai stiu.


blink.gif

cum adica la aer ul conditionat blink.gif

stai linistit ca nu zice nimeni nimic in service .


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kenZo
post 25 Jan 2005, 18:22
Post #70


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 5 October 04




Intradevar ceva interesant .... e ceva abstract desigur ..deaia nu apreciaza publicul ..neoanele dau tot farmecul si cred ca o sa ai un copilas tare fericit cand o sa-l plimbi cu masina.
Gluma Gluma da hai sa mai vorbim si serios. Gurile alea de aerisire hai ca mai merg, dar cu neoanele alea te faci de cacao ... macar daca urmau si ele un contur definit ceva ..o muchie din bord ...tot urat era da parca nu chiar asa..... vopseaua de la aeratoare trebuia sa o potrivesti si tu sa iasa precum nuanta capului de schimbator.
Dsign a propos de tobele alea powerflow vezi ca a postat zerro un link in care o sa vezi ca e de bine ... despre filtrul "koniKA" nu stiu poate se dovedeste si ala "de firma". Si revenind la tunningul lui andrei nu pot decat sa ma repet cu o idee ..daca n-ai vreo 4 5 copii, de 5 6 ani, care sa se bucure la neoanele alea, parerea mea e ca alea n-au ce cauta prin masina ... decat demontate prin vreo cutie.
Un tunning intradevar placut ochiului cred ca ar iesii din schimbarea ledurilor din bord in unele albastre + butoanele din consola centrala si cu acele rosii ... cred ca ar iesii ceva superb.

This post has been edited by kenZo: 25 Jan 2005, 18:27


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2004 - B-xx-XXX
Ochii care nu se văd TE văd !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 25 Jan 2005, 18:29
Post #71


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




nu poti sa faci acele alta culoare decat bordul wink.gif


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kenZo
post 25 Jan 2005, 18:51
Post #72


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 5 October 04




Am vazut o schema desenata pe o placa de bord logan ..si cred ca daca se reuseste izolarea ledului rosu de celelalte leduri cred ca este posibila operatiunea. Sunt postate cateva poze cu ledul rosu neizolat ...acele prind o tenta rosiatica spre varf ..deci daca se reuseste izolarea ledului rosu cred ca se poate .


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2004 - B-xx-XXX
Ochii care nu se văd TE văd !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andrei_dum
post 25 Jan 2005, 19:20
Post #73


Membru


Group: Members
Posts: 154
Joined: 4 January 05




Am primit inf ca nu se pot deschide pozele asa ca le-am editat.scuze ca am tot scris mereu pe aici.


--------------------
Dacia berlina 1970 - ag 22 pbm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kenZo
post 25 Jan 2005, 19:26
Post #74


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 5 October 04




Decat sa editezi pozele mai bine editai masina si dadeai jos "frumusetile" alea de "neoane".
P.S. Pozele se deschideau oricum dar fiind prea mari unii cu net mai slabut nu aveau rabdare cateva minute la o poza .. asta e ideea sa fie cat mai mici ca dimensiuni (kb).

This post has been edited by kenZo: 25 Jan 2005, 19:28


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2004 - B-xx-XXX
Ochii care nu se văd TE văd !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 25 Jan 2005, 19:30
Post #75


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




lipseste dansatoarea din Haway....
no offence...uite cum ne dau unii argumente pt topicul ala cu......la Logan


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kenZo
post 25 Jan 2005, 19:36
Post #76


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 5 October 04




Mi-ai luat sfatul din gura ... tocmai vroiam sa-i sugerez binecunoscuta balerina cu beculete si muzicuta pe mijlocul bordului ..cred ca ai avea niste copii mult mai fericiti


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2004 - B-xx-XXX
Ochii care nu se văd TE văd !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ionut_r2100
post 25 Jan 2005, 19:40
Post #77


Slow Mo


Group: Members
Posts: 87
Joined: 8 December 04
From: Bucuresti




laugh.gif laugh.gif asta iar a pus superpozele alea laugh.gif laugh.gif


--------------------
Opel Corsa Enjoy 1.3 CDTi Black Saphirre 2007 - B-x8-AIM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Esapament
post 25 Jan 2005, 19:44
Post #78


Membru incepator


Group: Members
Posts: 23
Joined: 29 September 04




andrei dum
Nu inteleg ce iti asortezi interiorul masini cu exteriorul masini... a trecut era Berlinei in care toata culorile trebuia sa fie ca si culoare exterioara a masinii, daca tot ai inceput pune niste huse pe scaune tot visinii si neoane rosii nu? ,era mai tare un schimbator argintiu si gurile de aerisire tot cam asa ceva ,presul de la sofer nu prea iti sta bine si daca il dai mai in fatza agatza pedala de ambreaj nu?.... nu stiu man treaba ta mie unu nu prea imi place si mi-am zis doar parerea proprie... smile.gif


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mirmar
post 25 Jan 2005, 22:16
Post #79


Membru incepator


Group: Members
Posts: 43
Joined: 22 November 04




Mai ce rautaciosi puteti fi cu bietul baiat mad.gif ... In loc sa il sfatuiti cum sa faca sa fie bine si ceea ce face sa fie mai de bun gust, sariti toti pe el, ca la comanda...
Parerea mea e ca omul a incercar sa asorteze pantofii la cravata pe care o poarta, si nu cureaua pantalonilor la pantofi... laugh.gif
Btw: husa schimbatorului cu ce se asorteaza?? tongue.gif
Va supun atentiei ceva mai serios, care ma roade de 3-4 zile incoace: ce ziceti de vopsirea marginilor gurilor de aeratoare in EXACT culoarea plansei centrale (nuanta aceea de argintiu)?
Nu ar da bine asortate cu inelele cadranelor ceasurilor wink.gif (si evident, plansa de bord)?


--------------------
Dacia Logan Laur 1.4 - B xx BVE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rdesign
post 25 Jan 2005, 22:33
Post #80


Membru


Group: Members
Posts: 159
Joined: 25 December 04
From: Craiova




QUOTE(Mirmar @ 25 Jan 2005, 22:16)
Va supun atentiei ceva mai serios, care ma roade de 3-4 zile incoace: ce ziceti de vopsirea marginilor gurilor de aeratoare in EXACT culoarea plansei centrale (nuanta aceea de argintiu)?
Nu ar da bine asortate cu inelele cadranelor ceasurilor  wink.gif (si evident, plansa de bord)?
*



Si eu incerc aceeasi chestie. Se poarta si la casele mari ( a se citi audi, mertz, mazda). Aici intervine o problema. Nuanta. Am un set de duze de aer de la care am demontat inelele. Le-am vopsit - atentie - cu apret de plastic ca sa tina vopseaua. Acum problema este gasirea vopselei de aspect, identica. Am incercat toate nuantele dintre cele de comparatie aflate in magazinele de vopseluri (Standox, Basicra, Motip etc. )si nu se nimerste niciuna. Mai mult trebuie sa aiba aceeasi irizatie (aceeasi reflexie a metalizatului).

This post has been edited by rdesign: 25 Jan 2005, 22:34


--------------------
dacia logan - DJ 2810
Am facut atat de multe in viata incat nu stiu daca o sa ies la pensie popa sau medic ginecolog!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
osirus
post 25 Jan 2005, 22:48
Post #81


Milionar de week-end


Group: Banned
Posts: 501
Joined: 17 November 04
From: Salajan





168.gif Alo,alo!D-nul Andrei,Craciunul a fost acum o luna..........dar tu tot vrei sa impodobesti bradul...................scuze dar ce ai facut tu e o tiganie!Parca ziceai tu ceva mai inainte de "ledurile noastre de 5 lei"(eu si dsign....poate or mai fi si altii)dar tu?Hai sa fim seriosi.........eu o om rosie dar tot nu as face ce ai facut tu nici daca m-ar plati cineva...............daca vrei asa un mic ajutor ca sa nu zici ca sunt rau,plasticul ala de pe consola centrala iese ff usor.........e prins in 6 cleme pe lateral............cu o surubelnita dreapta subtire si cu putin curaj o scoti!Apropo de culoarea aia...............eu vreau sa le nichelez................da mai bine asa.........cind o sa reusesc o sa le vedeti!
ps...pt george B.......acele se pot face ce culoare vrei.........eu vreau sa le fac rosii,am cadranul albastru!Cind termin o sa va arat!


--------------------
Dacia/Skoda Logan ambition - Octavia L&K
vreau o rabla de masina ca sa-i rup kilometraju s-o petarda buna rau sa-i dau jos ambalaju
................"Fac sport extrem cu dacia/Cu ochii inchisi o calc/I-mi place senzatia!"...............
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kenZo
post 26 Jan 2005, 01:11
Post #82


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 5 October 04




Astept si eu poze cu bordul albastru + ace rosii wub.gif ... da daca nu pui si niste neoane nu faci treaba ... blink.gif
Cine ma ajuta si pe mine sa adaptez o instalatie de brad pentru masina? .. ce-mi trebuie sa mearga la 12v? laugh.gif

This post has been edited by kenZo: 26 Jan 2005, 01:12


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2004 - B-xx-XXX
Ochii care nu se văd TE văd !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
LucVer
post 26 Jan 2005, 08:10
Post #83


Membru foarte autentic! ;-)


Group: Members
Posts: 240
Joined: 9 October 03
From: Brasov




@ andrei dum,

ce e chestia aia de deasupra aeratoarelor centrale, aia pe care scrie "ice"? blink.gif

A, stiti ce inseamna "dum" in limba germana?

This post has been edited by LucVer: 26 Jan 2005, 08:11


--------------------
Renault Fluence Expression Plus 1.6 16v 2011 - BV xx XXX
ex-Logan Laureate 1.4

Fortza fie cu tine! - Star Wars
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
modream
post 26 Jan 2005, 09:23
Post #84


Membru


Group: Members
Posts: 142
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




Adevarata tiganie smile.gif. Fa-o la loc!


--------------------
Logan Opel Astra H 1.9 cdti 190 CP - B-94-MMT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ar_logan
post 26 Jan 2005, 09:38
Post #85


Membru


Group: Members
Posts: 139
Joined: 7 December 04
From: ARAD




Chiar ca este tiganie. Dar poti sa te uiti un pic mai bine pe forum poate gasesti ceva mai de bun gust. Parerea mea.


--------------------
Dacia Logan 1.4Preference - B 00 XJM
100% - 90%posesori permis
- 10% soferi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andrei_dum
post 26 Jan 2005, 09:47
Post #86


Membru


Group: Members
Posts: 154
Joined: 4 January 05




QUOTE(modream @ 26 Jan 2005, 09:23)
Adevarata tiganie smile.gif. Fa-o la loc!
*


Eu nu stiu ce vi se pare tiganie,sincer,intr-adevar acele neoane poate ca nu isi au rostul,oricum lumineaza foarte fin,tot ce mi-am pus am gasit prin magazinele din afara (erau vreo 7 tari )prin care am avut si eu drum vara asta doar schimbatorul e de aici.Nu stiu care zicea ca nu se potriveste schimbatorul cu mansonul de piele.Priveste mai atent ca pe schimbator este aceeasi culoare doar ca este din inox.

La urma urmei putin imi pasa de cei care sunt asa mai rautaciosi cu mine.tare sunt curios ce materiale si-au pus ei prin loganul lor si sa arate.Poze cam putini pun.In fine.....


--------------------
Dacia berlina 1970 - ag 22 pbm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cr3ativ3
post 26 Jan 2005, 10:02
Post #87


Ma-nvart pe-aici...fac cercuri


Group: Members
Posts: 264
Joined: 19 December 04
From: PITESTI




Pt Anderei dum
Dupa felul in care ti-ai tiganit masina eu cred ca la nick ar trebui sa scrii "dum" cu dublu M si apoi sa te uiti intr-un dictionar german-roman.
PAREREA MEA CA TI_AI BATUT JOC DE MASINUTA AIA . CE TI_O FI FACUT NU STIU


--------------------
Dacia Logan Ambition 2004
Nu stiu sa ma semnez :P !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kenZo
post 26 Jan 2005, 12:16
Post #88


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 5 October 04




Si ce daca le-ai luat din 7 tari? Si eu pot sa-mi iau instalatie de brad din Germania si sa o pun pe masina ...si nu ai cum sa te legi de mine ca doar e nemteasca. Nu e vorba ca e lumea rautacioasa. Crezi ca daca faceai ceva de bun gust nu primeai laude si nu era apreciat? Cat despre manson - cap ai trecut de la asortarea cravatei cu pantofii la asortarea cravatei cu catarama de la curea ( in general nu se face asortarea intre materiale diferite). Si mai am o curiozitate daca prin tarile alea prin care ai trecut tu si de unde ai luat acele "neoane" ai vazut vreo masina cu asa ceva montat.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2004 - B-xx-XXX
Ochii care nu se văd TE văd !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
algor
post 26 Jan 2005, 14:10
Post #89


Membru


Group: Members
Posts: 158
Joined: 4 December 03
From: iassy




Fratilor, mai exista un proverb "gusturile nu se dicuta". In cele din urma lui Andrei ii place genul asta de tuning. A facut-o pe gustul lui si nu cred ca v-a sfatuit sa va tunati masina in aceeasi maniera. Personal nu sunt adeptul impopotonarii masinii cu tot felul de chestii oricit de sucare ar fi ele.
Pot doar sa apreciez faptul ca si-a tunat masina astfel incat el sa se simta bine cind urca in ea. Am vazut in realitate masinuta si nu arata chiar asa de rau pe cit o criticati voi aici. Hai sa fim putin seriosi si sa lasam omului placerea de a o conduce si sa se bucure de modul in care a tunat-o.


--------------------
LOGAN PREFERANCE - Tico SL
Sa traiti - bine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 26 Jan 2005, 14:16
Post #90


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Se bucura, se bucura, inteleg, dar eu ce vina am ca nu foloseste un program de editare imagini si baga imagini de megi intregi, sa le trag eu sau altii de pe net?


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
40 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th April 2024 - 12:51
Forum Renault