DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Zoom-zoom, Mazda 6

dan22y
post 28 Jun 2008, 18:43
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.501
Joined: 7 June 06
From: Wallendorf




Tare de tot...cati mai multi km fara probleme, si ca sa-l completez pe Ady85btz este eleganta...iar cand zic eleganta nu-mi vine in minte decat melodia de la grasu xxl - elegant, binenteles varianta pentru masina tongue.gif.

"Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ilegal"


--------------------
R M 8 - HD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 29 Jun 2008, 13:54
Post #32


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Multumesc iarasi si din nou tuturor. blush.gif

Ieri am fost la o baie la Slanic Prahova si am vazut-o cum se comporta in conditii variate.
La dus a fost soare, sosea uscata si destul de libera, masina s-a comportat exemplar. Se lipeste de drum, mai degraba cazi tu din scaun decat sa dea semne ESP-ul. Trage liniar si cuminte pana la 3500rpm, dupa care iti da aceeasi senzatie ca la Symbol dupa 2000rpm cand face presiune turbina cum trebuie: te baga in scaun si incepe sa traga de nebuna.
Trebuie mers FOARTE incet peste trecerile cu calea ferata, suspensia filtreaza dar se aude ca e chinuita. Idem pentru gropi.
Sunetul evacuarii la turatii mari e incantator, incepe cuminte si ascutit si termina cu o tonalitate mai grava si puternica.
La intoarcere, am trecut prin toate schimbarile de vreme, de la soare puternic la ploaie torentiala. Senzorii de ploaie si de lumina functioneaza ireprosabil. Cadenta de stergere a fost corecta de la burnita, mers in spatele altor masini sau turnat cu galeata, de cateva ori cand s-a intunecat afara mi-a aprins si luminile bordului, totul asa cum trebuia.
Am mai descoperit si diverse detalii care m-au facut sa zambesc dar care sunt mai greu de descris. Butoanele de control audio de pe consola centrala sunt luminate cu o lumina albastra cumva printre ele. Cand modifici volumul, face un mic joc de lumini (fadeout totul - fadein doar luminile pentru partea de sus sau cea de jos in fct de cum ai modificat volumul - fadeout - fadein totul). Un alt joc de lumini e si cand schimbi postul de radio, track-ul etc.
Modificarea absolut tuturor setarilor pentru audio, telefon, clima si computer de bord se poate face daca vrei numai din butoanele de pe volan. O chestie foarte ingenioasa, e foarte asemanatoare cu editarea pe calculator. Apesi set, alegi ce vrei sa modifici ce e afisat pe ecran cu stanga/dreapta (sau apesi direct cu stanga/dreapta si selecteaza, am descoperit ca merge si asa), apoi dai din butonul sus/jos si ajustezi dupa voie si apesi set sau lasi sa iasa singur dupa cateva secunde.
Setarile pentru Bluetooth si ce mai tine de telefon se fac prin interactiunea cu o tanti englezoaica ce opreste RCD-ul, iti spune ce trebuie sa faci si ce optiuni ai, apoi asteapta sa ii dai comanda vocal in engleza. Nu are probleme cu comenzile din meniuri, dar cand ii dictezi numerele de telefon o apuca damblaua si 1/3 din cifre le intelege pe langa. smile.gif
Player-ul a inteles toate mp3-urile, n-are nici o greata indiferent ca e CD multisesiune, mp3-uri vbr sau la 320kbps.
De consum nu pot spune nimic, n-am ajuns inca cu manualul la computer-ul de bord sa vad cum il resetez, stiu doar ca acum a scazut cel mediu total la 10,2%, benzina de 95 de la Petrom si OMV.
Si se pare ca jegul nu prea stirbeste frumusetea culorii. smile.gif

img1508xw4.th.jpg

QUOTE
Spune-ne si ce nu ti-a placut la celelalte doua masini pe care le-ai avut in vedere.
Ai spus la un moment dat ceva legat si de design. Alfa 159 ai luat initial in calcul?

Primul test-drive l-am facut cu un 6 diesel si asa s-a nimerit ca Mazda sa fie termenul de comparatie. A urmat unul cu o Laguna 2.0dCi - foarte frumoasa masina iar la interior mai rafinata si mai... limuzina smile.gif , dar tot restul un pic sub 6. Design exterior, tinuta de drum, felul in care tragea motorul desi avea 10CP in plus. Aproape, dar nu la fel. smile.gif Pe Mondeo nu l-am condus, doar m-am urcat intr-unul expus la BDT-ul de pe linia lui 41. Urat si din topor interiorul, era probabil o echipare de baza, nu putea fi comparat nici cu Megane 2.1. O versiune Titanium poate mi-ar fi lasat o alta impresie. M-am uitat totusi si pe net la poze, cam ciudat bordul cu indicatoarele asimetrice si acel display ce taie dintr-unul. La fel si cu cromul de pe consola. Vrea sa fie luxoasa, dar lasa o impresie de "din topor". 6-le e mult mai finuta.
159 are un coleg de-al tatalui meu de un an si ceva. In toamna trecuta mi-a povestit cum a venit cu ea la serviciu, a scos presurile, a dat cu buretele pe mocheta ca n-a reusit s-o ridice si-a lasat-o pana seara cu usile deschise sa se usuce fiindca ii intrase apa de la ploaie. Iar modelul e si ceva mai vechi decat cele 3 la care m-am oprit.

This post has been edited by Bliss: 30 Jun 2008, 00:33


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bulan
post 29 Jun 2008, 21:15
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.040
Joined: 20 March 06




Sa o stapaniti sanatos!Mazda 6 e intradevar frumoasa!Eu nu ma pricep sa navighez prin adresa lor de net asa ca puteti sa-mi spuneti si mie cat costa o mazda 6 cu cel mai mic motor pe benzina si in varianta cea mai cheala/full?Doar asa ca sa ma oftic ca mi-am cumparat bebelus DOLOFAN.


--------------------
a b c
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu2004
post 29 Jun 2008, 21:21
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.184
Joined: 21 November 05




Uite aici preturile si specificatiile:


--------------------
Opel Tigra Twintop 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bulan
post 29 Jun 2008, 21:29
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.040
Joined: 20 March 06




Multumesc Domnule liviu2004 dar cred ca am eu ceva lipsa prin menu ca nu deschide tabelurile.Ce vrei trebuie sa ma milogesc de copii mei ca sa imi faca si mie niste setari ca pe mine nu ma duce capul.Sotia ce zice a aprobat bugetul pentru noua investitie?E marfa mazda 6!!!

This post has been edited by bulan: 29 Jun 2008, 21:31


--------------------
a b c
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu2004
post 29 Jun 2008, 21:37
Post #36


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.184
Joined: 21 November 05




Un click pe poza de mai jos si dupa ce se deschide mica, inca un click pe ea si se face mare.

Nea bulan, bugetul e aprobat demult dar eu am obiceiul sa-mi schimb locul de munca in fiecare an si contractele tot asa sunt. Nu-mi da nici o firma de leasing/banca finantare. Asa ca mai astept.

mazda6preturiyb2.th.jpg

This post has been edited by liviu2004: 29 Jun 2008, 21:38


--------------------
Opel Tigra Twintop 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 3 Jul 2008, 14:25
Post #37


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.723
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




S-o stapanesti sanatos. Adevarul e ca masina japoneza e...masina japoneza. Noi cand am luat Avensis-ul anul trecut ne cam uitam si la o Mazda 6, dar stiam ca este la sfarsit de cariera si de aia am preferat Toyota.


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CataOlar
post 3 Jul 2008, 20:48
Post #38


Membru autentic


Group: Members
Posts: 318
Joined: 5 December 06
From: Oradea




Pai Avensis-ul nu e si el pe final? Ca la anul cica apare generatia urmatoare...


--------------------
Dacia/Renault Logan 3 1.0 EcoG Confort
Si nu ne duce pre noi in ispita, ca gasim drumul si singuri..
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 3 Jul 2008, 21:51
Post #39


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




S U P E R B A ! ! ! wub.gif
Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de fiecare minut petrecut in compania ei!


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 3 Jul 2008, 23:27
Post #40


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Au venit si o parte din accesoriile comandate, s-au montat pe masina, romanisme etc.

QUOTE
Mi s-a spus ca dupa ce voi lasa masina in service pentru montaj voi primi masina la schimb. Ai auzit Reno?

Doar gura a fost de ei. Ciuciu masina la schimb, n-am zis nici eu nimic fiindca nu-s ala sa ma tiganesc cu rromanii de prin service-uri, am plecat cu taxiul.

Pragurile luminate le-au montat bine, in schimb au lasat prin masina izolatie si bucati taiate de fire.

Pedalele de aluminiu au fost montate si ele bine, se cunoaste in schimb pe la suruburi ca au fost fortate.

Alarma nu mi-a explicat nimeni ce functii are sau cand tipa, am descoperit eu ca miauna destul de anemic la pumni in tabla. In rest liniste si pace.

Mansonul schimbatorului cu inel argintiu e singurul la care n-au mai zbarcit nimic.

Cireasa de pe tort, nu mi-au mai dat inapoi si pedala veche de acceleratie, doar pe cea de frana si cea de ambreiaj. Probabil au avut baietii nevoie de ea si s-au servit, ca doar nu era parte din masina platita de fraier.

Le-am zis cand am dus-o si de suportii de fixare pentru covorase, suporti pe care mi-i lasasera in portiera la livrare si-mi promisesera ca mi-i monteaza cand o aduc pentru celelalte. Mi-au servit-o pe aia cu "cu aia sau fara aia tot la fel e". Prosti proiectantii de la Mazda cand au facut semne in mocheta unde sa taie si cand au facut clips-urile alea misto sa se prinda usor in gaurile din covorase. Mecanicii romani stiE ei mai bine.
Am incercat eu sa mi-i montez acasa dar din pacate e destul de greu. Mocheta are ceva ca un fel de vata sub ea pe care n-am reusit s-o tai cu cutter-ul. Iar schema de montaj arata ca trebuie sa decupezi din mocheta ca sa bagi clips-urile pe unde trebuie.

In fine, mai sunt senzorii de parcare pe spate pe care ii comandasem in varianta aftermarket, varianta cu vreo 150eur mai ieftini decat cei originali. Si pe care cel de la piese ma asigurase ca se vopsesc fara probleme in culoarea masinii. Ca sa aflu cand am dus masina de la cel ce-a facut receptia ca de fapt nu se pot vopsi, ca vopseaua le diminueaza capacitatile, ca ei-s negri (poftim de-i pune pe masina alba) si ca doar aia originali merg vopsiti fara probleme. Si eu-s ala cascat care n-a auzit bine, ca nenea ala n-avea cum sa ma dezinformeze. Mai aveam cu cine sa ma cert? Si mai ales mai avea vreun rost?
I-am comandat pe cei originali, vor veni peste o saptamana, le voi atrage atentia sa-mi monteze ca vor, ca nu vor, si suportii de fixare pentru covorase si sper sa scap.

Din pacate, ma asteptam la mai mult de la un service al acestei marci. Nota 6 cu indulgenta pentru BDT. Vorbe goale aruncate, gunoi lasat in urma, sterpelit o piesa ca nu se observa, unu' hais unu' cea cu piesele.

03072008001vh5.th.jpg 03072008002zy1.th.jpg 03072008fb2.th.jpg


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 4 Jul 2008, 08:15
Post #41


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




QUOTE(Bliss @ 4 Jul 2008, 00:27)
Au venit si o parte din accesoriile comandate, s-au montat pe masina, romanisme etc.
Doar gura a fost de ei. Ciuciu masina la schimb, n-am zis nici eu nimic fiindca nu-s ala sa ma tiganesc cu rromanii de prin service-uri, am plecat cu taxiul.

Pragurile luminate le-au montat bine, in schimb au lasat prin masina izolatie si bucati taiate de fire.

Pedalele de aluminiu au fost montate si ele bine, se cunoaste in schimb pe la suruburi ca au fost fortate.

Alarma nu mi-a explicat nimeni ce functii are sau cand tipa, am descoperit eu ca miauna destul de anemic la pumni in tabla. In rest liniste si pace.

Mansonul schimbatorului cu inel argintiu e singurul la care n-au mai zbarcit nimic.

Cireasa de pe tort, nu mi-au mai dat inapoi si pedala veche de acceleratie, doar pe cea de frana si cea de ambreiaj. Probabil au avut baietii nevoie de ea si s-au servit, ca doar nu era parte din masina platita de fraier.

Le-am zis cand am dus-o si de suportii de fixare pentru covorase, suporti pe care mi-i lasasera in portiera la livrare si-mi promisesera ca mi-i monteaza cand o aduc pentru celelalte. Mi-au servit-o pe aia cu "cu aia sau fara aia tot la fel e". Prosti proiectantii de la Mazda cand au facut semne in mocheta unde sa taie si cand au facut clips-urile alea misto sa se prinda usor in gaurile din covorase. Mecanicii romani stiE ei mai bine.
Am incercat eu sa mi-i montez acasa dar din pacate e destul de greu. Mocheta are ceva ca un fel de vata sub ea pe care n-am reusit s-o tai cu cutter-ul. Iar schema de montaj arata ca trebuie sa decupezi din mocheta ca sa bagi clips-urile pe unde trebuie.

In fine, mai sunt senzorii de parcare pe spate pe care ii comandasem in varianta aftermarket, varianta cu vreo 150eur mai ieftini decat cei originali. Si pe care cel de la piese ma asigurase ca se vopsesc fara probleme in culoarea masinii. Ca sa aflu cand am dus masina de la cel ce-a facut receptia ca de fapt nu se pot vopsi, ca vopseaua le diminueaza capacitatile, ca ei-s negri (poftim de-i pune pe masina alba) si ca doar aia originali merg vopsiti fara probleme. Si eu-s ala cascat care n-a auzit bine, ca nenea ala n-avea cum sa ma dezinformeze. Mai aveam cu cine sa ma cert? Si mai ales mai avea vreun rost?
I-am comandat pe cei originali, vor veni peste o saptamana, le voi atrage atentia sa-mi monteze ca vor, ca nu vor, si suportii de fixare pentru covorase si sper sa scap.

Din pacate, ma asteptam la mai mult de la un service al acestei marci. Nota 6 cu indulgenta pentru BDT. Vorbe goale aruncate, gunoi lasat in urma, sterpelit o piesa ca nu se observa, unu' hais unu' cea cu piesele.

03072008001vh5.th.jpg 03072008002zy1.th.jpg 03072008fb2.th.jpg
*


Imi pare rau de ce aud..Pacat de masina,care e superbissima,insa exact chestia asta m-a facut sa aleg Laguna 3 chiar daca nu se compara la unele chestii.Macar eu am fost f multumit de service-ul reno(nu sariti cu pietre e doar o parere biggrin.gif )


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sebybv
post 4 Jul 2008, 09:02
Post #42


Membru autentic


Group: Members
Posts: 216
Joined: 8 August 05
From: Brasov




@Bliss: Superba masinuta! Sa te dai cu ea multe mii de km fara probleme!

Cat despre mentalitatea romaneasca, nu prea se potriveste cu tehnologia asiatica.... Ca ai nostri e mai jmecheri...

Felicitari inca o data pentru alegere!


--------------------
Mazda 6 2.0 CD 143CP SPORT 2006
"...The force is strong with this one..."
- Seat Leon 1,6 16v 105 CP - 2001
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bear_mc
post 4 Jul 2008, 09:04
Post #43


Half-Life 2 Fan


Group: Members
Posts: 678
Joined: 10 January 05
From: Bucuresti




Mama cat de tari sunt pragurile luminate. wub.gif


--------------------
Renault Megane II 2005 - B-43-ZHY (sau 42)
Confort Expression+clima+jante+vopsea metalizata
(masina lu'tata) for( int i=0, i<68730, i++)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Arhimede
post 4 Jul 2008, 23:46
Post #44


Membru inferior, lung si tare


Group: Members
Posts: 2.294
Joined: 5 March 05




Sunt marfa.Cred ca daca mi-ar trece femeile pragu asta, le-as convinge mai repede, sa trecem peste toate pragurile.


--------------------
dacia lgn 2005 Ambition
0% avertisment=0% divertisment
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Frank SF
post 5 Jul 2008, 09:42
Post #45


Membru autentic


Group: Members
Posts: 324
Joined: 9 August 04
From: Bucharest




@bliss:

"Au venit si o parte din accesoriile comandate, s-au montat pe masina, romanisme etc."

Ti-au dat masina la schimb cit a fost masina la montat accesorii ?


--------------------
BMW 325xi Logan 1.6 1.6 Berlina 1310
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 5 Jul 2008, 09:54
Post #46


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




QUOTE(Bliss @ 4 Jul 2008, 00:27)
Doar gura a fost de ei. Ciuciu masina la schimb, n-am zis nici eu nimic fiindca nu-s ala sa ma tiganesc cu rromanii de prin service-uri, am plecat cu taxiul.


E bine ca te-au adus cu picioarele pe pamant.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 6 Jul 2008, 22:46
Post #47


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Ce-am mai descoperit de cand ne plimbam reciproc:
- nu are antena radio exterioara; din manual am aflat ca e incorporata in luneta
- spatiul in spate e imens, stai extrem de comod
- cotiera pentru locurile din spate e utila la drum lung, au unde sa-si puna bauturile si pasagerii

img1618ki5.th.jpg

- burta masinii e plata in genul masinilor... sportive smile.gif ; are fel de fel de "table"/scuturi pentru controlul turbulentelor aerodinamice

img1606ad8.th.jpg img1608za2.th.jpg

- are senzori de lumina in oglinda (fata/spate), de radiatie calorica pe bord, de temperatura in bord la piciorul drept al soferului, microfon pentru telefon si AudioPilot in incinta difuzorului din bord

img1654kl2.th.jpg

- scaunele sunt tapisate pana si pe dedesubt; de fapt nu cred ca exista locsor in masina unde sa vezi surub sau tabla goala, peste tot exista tapiserie sau mocheta

img1616rr7.th.jpg

- atentia la detalii e remarcabila; pana si o banala balama glisanta a centurii arata... frumos:

img1644fq5.th.jpg

- subwooferul nu are incinta, banuiesc ca se foloseste de portbagaj pentru amplificarea frecventelor joase

img1619zg2.th.jpg img1667ya3.th.jpg

Si cum azi am fost pe la tara, a primit o curatenie generala asa cum nu gasesti la spalatorie. Ce faci cu mana ta, faci cel mai bine. biggrin.gif Plus poze fara legatura intre ele. smile.gif

img1609fd6.th.jpg img1626ub4.th.jpg img1643fu5.th.jpg img1658rr8.th.jpg img1661oa6.th.jpg img1663nu9.th.jpg img1717xb5.th.jpg img1718ni9.th.jpg img1720ok5.th.jpg img1721ri1.th.jpg img1727yt9.th.jpg img1728om0.th.jpg

6 Jul 2008, 23:47:
img1749qm7.th.jpg img1750tt3.th.jpg img1751yl8.th.jpg img1752jp9.th.jpg img1753aw1.th.jpg img1754qt1.th.jpg img1755cf2.th.jpg

This post has been edited by Bliss: 6 Jul 2008, 22:47


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bear_mc
post 6 Jul 2008, 23:14
Post #48


Half-Life 2 Fan


Group: Members
Posts: 678
Joined: 10 January 05
From: Bucuresti




Moaa 38.gif Bliss, ma nenorocesti cu pozele astea. Am furat si eu cateva si le-am pus la avatar. happy.gif Sper sa nu te superi.


--------------------
Renault Megane II 2005 - B-43-ZHY (sau 42)
Confort Expression+clima+jante+vopsea metalizata
(masina lu'tata) for( int i=0, i<68730, i++)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 6 Jul 2008, 23:22
Post #49


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Absolut deloc. blush.gif


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 6 Jul 2008, 23:26
Post #50


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




super tare masinutza so porti sanatos,,am stata si eu intruna in showroom e super imensa biggrin.gif


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fuzz
post 6 Jul 2008, 23:41
Post #51


gHIdusul


Group: Members
Posts: 1.013
Joined: 21 October 06
From: RFG




Superba wub.gif wub.gif wub.gif


--------------------
Renault Megane Sedan Luxe Privilege 2.2 - 1.6 16v 110cp Decembrie 2006 - B-XX-FUZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
megane012
post 8 Jul 2008, 22:59
Post #52


Membru incepator


Group: Members
Posts: 21
Joined: 18 April 08




Superba masina ! ... Sa ai noroc de ea si cati mai multi km fara probleme ... Eu vreau sa imi iau o Mazada 3 blush.gif SIncer imi place mai mult mazda 3 sport smile.gif Oricum sa ai noroc de ea !


--------------------
Renault MeganeII,Renault 9 Megane Bicorp - 2004 - CJ-70 - *M*
Renault Megane Bicorp 2004 - CJ-70-*M*
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
konektor
post 11 Jul 2008, 22:06
Post #53


Membru


Group: Members
Posts: 130
Joined: 26 May 08
From: BACAU




Nu mai vreau sa vad!
I-am aratat meganelului meu (negru) poze cu chestia asta alba si si-a stins luminile de rusine!
Milioane de km fara evenimente!


--------------------
Renault Megane 2.2 2006 dCI 1.5 80hp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
robyvol33
post 11 Jul 2008, 23:40
Post #54


Membru autentic


Group: Members
Posts: 809
Joined: 5 May 07




Super frumoasa mai ales culoarea se potriveste "brici" ,si are si un "fundulet"!!! sexy rau.Ce mai sa o stapinesti sanatos alaturi de cei dragi
bafta


--------------------
opel astra 1.7cdti ex.dacia supernova 1.4 2001
Urasc trufia,minciuna si prostia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Christu
post 12 Jul 2008, 01:26
Post #55


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.094
Joined: 9 June 07
From: Bucuresti




deci oficial mi-ai cam stricat seara la intalnire, azi, in special cu acea culoare perlata. smile.gif

In rest - clar in topul celor mai frumoase din clasa sa ever, asa cum se tot vorbeste in piata auto! wub.gif wub.gif wub.gif


--------------------
Alfa Romeo 159
ex: Renault Megane Sedan 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Arhimede
post 12 Jul 2008, 20:35
Post #56


Membru inferior, lung si tare


Group: Members
Posts: 2.294
Joined: 5 March 05




Bliss: Nu prea e plat fundu smile.gif

E la fel de acoperit ca femeile in filme pentru adulti tongue.gif


--------------------
dacia lgn 2005 Ambition
0% avertisment=0% divertisment
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 13 Jul 2008, 08:19
Post #57


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Burta, nu fundul. Vezi a doua poza. smile.gif Tobele, rezervorul si restul sunt cam greu de acoperit.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
xcss
post 14 Jul 2008, 08:23
Post #58


Born to Be Epic


Group: Members
Posts: 1.669
Joined: 24 August 07




Frumoasa masinuta! S-o folosesti cu placere.


--------------------
- - -
Mit der Dummheit kämpfen Götter selbst vergebens.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 14 Jul 2008, 08:32
Post #59


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




Am vazut si eu masina la intalnire si pot sa zic ca este ''piesa''. wub.gif Foarte tare... Sa o stapanesti sanatos !

This post has been edited by MHY: 14 Jul 2008, 08:44


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 14 Jul 2008, 09:55
Post #60


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




am o curiozitate:cum se aude sistemul Bose?multumit?distorsioneaza?zbarnaie plasticele?


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 08:46
Forum Renault