DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> [VAND] 4 Anvelope de vara Continental EcoContact 6, Anvelope de vara 205/60 R16 92H

Bulgaras
post 9 May 2021, 13:16
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 24 February 21




Am de vanzare un set nou de anvelope de vara, Continental, originale Dacia, care au fost schimbate la dealer, chiar la ridicarea autoturismului din reprezentanta - Dacia Sandero Stepway 2021, achizitionat in luna februarie a acestui an, la comanda. La momentul acela, conditiile meteo si legislatia ne-au obligat sa achizitionam anvelope adaptate conditiilor de iarna si pentru ca am optat pentru o varianta de anvelope pentru 4 anotimpuri care sa corespunda si cerintelor noastre de utilizare in conditii de noroi, am ramas cu anvelopele originale de vara cu care masina a fost echipata de la livrarea din fabrica.
Deaorece nu le vom utiliza prea curand si sunt niste anvelope de calitate buna, ar fi pacat sa le tinem in garaj.

Au urmatoarele caracteristici:
DOT decembrie 2020, indice consum A, indice performanta A, viteza 92H.
Continental Ecocontact 6
205/60 R16 92H

Se vand toate 4 anvelopele impreuna, doar in Brasov, cu ridicare personala. Fiind cu ridicare personala, le puteti vedea.

Pretul este de 1600 lei, nu se pot returna si nu au jante.
La cerere, se pot oferi fotografii sau alte lamuriri.


--------------------
Dacia Sandero Stepway 2021 / Confort
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 17:12
Forum Renault