DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> problema radiocasetofon DSN, conexiuni ok, sigurante ok, cas. mort

tre
post 24 Jun 2005, 00:14
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 24 June 05




ce model si ce marca este radiocasetofonul stock de pe DSN? am cautat atat in manual cat si pe carcasa aparatului si tot ce-am gasit a fost un numar de serie. pe manual zice doar 'gamme radiosat' si atat, nici un indicativ pt. model, nimic.

si acum problema: din cate mi s-a zis, a umblat un mester de curand - pt. alta reparatie - si de-atunci nu mai merge. conexiunile sunt facute, sigurantele ok, insa casetofonul e mort, nu face nici un sunet, nici o bazaiala/lumina, nimic. mort.

am incercat sa caut documentatie (sau macar descrierea pinilor) insa n-am gasit nimic relevant. va rog ajutati-ma, marca/modelul casetofonului mi-ar fi de mare ajutor.


--------------------
hyundai coupe 3 - 2.0i 16v cvvt
love cars.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 24 Jun 2005, 06:48
Post #2


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Eu zic sa incerci un SEARCH pe forum, si o sa ai surpize mai dihai ca la Andreea Marin...
Trebuie sa intelegeti, noi nu suntem Vocea Clientului Dacia pe internet. Suntem ca si voi, postam si noi cand putem si daca putem... Nu suntem obligati sa raspundem de tsape jde mii de ori pentru ca unora le este LENE sa efectueze un mic search. Doar unul mic, ca ar fi fost mai mult decat edificator.
Cu rezultate cu marca, cu pini conectare, cu probleme, cu setari etc...
Rog un moderator sa inchida aici...


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 11th May 2024 - 08:39
Forum Renault