DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

1045 Pages « < 754 755 756 757 758 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Imbecili autohtoni, de toate soiurile

dizzy
post 2 Apr 2019, 08:07
Post #22651


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Acu nah, poate am eu pretentii exagerate de la bajetii cu cu Porsche dar obrazul subtire cu cheltuiala se tine.
Pune cele mai eftine gume, oare ce ulei RO3 pune in motor? Sau filtrele le-a schimbat vreodata?



--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 2 Apr 2019, 08:10
Post #22652


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.016
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Mașinile premium n-au nevoie de consumabile, d'aia costă cât costă!

2 Apr 2019, 08:11:
QUOTE(MuciX @ 2 Apr 2019, 07:59)
Bărcile au anvelope? tongue.gif
*


Da, că altfel se zgârie de chei. sleep.gif

This post has been edited by gabize: 2 Apr 2019, 08:11


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 2 Apr 2019, 08:38
Post #22653


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.194
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Majoritatea suv-urilor astea premium consumă repede anvelopele (15-20k km), iar mulți proprietari se orientează spre ce este mai ieftin sau spre sh-uri.
Cât de bune sunt se vede și în testele comparative și în review-urile clienților.


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 2 Apr 2019, 09:57
Post #22654


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Vad multe masini scumpute pe aici cu anvelope low cost. Eram intr-un magazin reifen.de iarna asta si vine un nenea cu ceva BMW F10, arata talonul pentru dimensiuni si aia incep sa debiteze ofertele. Omul a ales ceva ieftin si l-a intrebat pe ala de la magazin daca sunt ok. Raspunsul a fost ca sunt aprobate de catre autoritatile in vigoare, ADAC, etc, iar neamtul a dat din cap in semn de aprobare.
Ce-i drept, avea roti pe 19, iar diferenta la marci premium era foarte mare. Plus ca astia iti mai iau vreo 50 euro de roata pentru montaj. Poate un service "de cartier" sa lase la 35.

Si n-au astia niciun stres sa mearga cu 200 in zonele fara limita. Accidente sunt zilnic, dar repet, as fi curios sa vad o statistica unde arata accidente asociate direct cu marca de anvelopa si calitatea slaba, nu cu erori de condus, sau stare precara a anvelopelor.

This post has been edited by MuciX: 2 Apr 2019, 09:59


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 2 Apr 2019, 10:02
Post #22655


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.920
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




Adac cam da cu nerecomandat la alea chinezesti, desi au fost si surprize unde au iesit bine.
De la 100 la ora vorbim de cativa metri la distanta de franare pe ud la astea, deci diferenta intre a pupa pe ala din fata a un stau si a orpi in siguranta (sau sa te pupe unu din spate pe tine). Masina de inchiriat avea all season good year, sa scuteasca la manopera
meanwhile, loganistii fara ABS pun dunlop blue response si conti TS860....


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maho
post 2 Apr 2019, 12:54
Post #22656


Membru rigido-flexibil


Group: Members
Posts: 5.092
Joined: 7 April 10
From: Brașov, orașul olimpic




Popor de slugi si lingai. sad.gif


--------------------
Dacia 1310 1983
"Mother, should I trust the government ?" - No fuckin' way !
"A champion is someone who gets up when he can't."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 2 Apr 2019, 15:04
Post #22657


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Si mincinosi.
Ca daca era cu 2 ore pe zi si nu era pensionara trebuia gradinita sa plateasca taxele la salariul minim. Adica babuta lua vreo 340 lei net si s-ar fi platit taxe 775 .


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 3 Apr 2019, 14:51
Post #22658


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




Anul asta fac concediul la Letiția biggrin.gif


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 3 Apr 2019, 15:32
Post #22659


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




Feléseg știe? nedumerire.gif

This post has been edited by AR-18-MOS: 3 Apr 2019, 15:34


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 3 Apr 2019, 18:03
Post #22660


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




Vine si ea tongue.gif


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maho
post 3 Apr 2019, 19:31
Post #22661


Membru rigido-flexibil


Group: Members
Posts: 5.092
Joined: 7 April 10
From: Brașov, orașul olimpic




Politia locala Brasov, la foc automat:
Episodul 1, 2,...


--------------------
Dacia 1310 1983
"Mother, should I trust the government ?" - No fuckin' way !
"A champion is someone who gets up when he can't."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Apr 2019, 16:44
Post #22662


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




QUOTE(Merced @ 15 Mar 2019, 15:22)
Amuzant este ca am inregistrat si eu, cum inregistreaza si ei, apelurile.
Intr-un final am reusit mai devreme sa discut cu cineva si sa lamurim situatia. A facut o plangere ca este un index eronat, a zis ca a dat in sistem indexul citit de mine ieri, si ca se va emite o factura pe 2 aprilie care sa corecteze toate prostiile de pana acum.
Acum urmeaza sa le trimit prin mail si o conventie de consum, astfel incat sa factureze in viata lor cate 20 de kWh pe luna iar la regularizari sa platim ce o fi in plus, daca o fi ceva. Sper sa se rezolve atat de usor.
*



Speranta moare ultima, da' moare si ea. Azi a primit maica-mea SMS ca au transmis dosarul la Intrum Romania si sa plateasca de urgenta 100 si ceva de lei. Hahalerele dracu'. Acum stau si ascult iar melodia aia mizera de pe asteptare cu chef de scandal. Also am primit un raspuns de cenzurat de la aia cu conventia de consum. Pe scurt, nu se poate, sau nu stiu ei sa inteleaga ce s-a intamplat. Ei ma freaca sa dau indexul care este pe factura luna de luna prin telefon/net, si cand se egaleaza cu realitatea ne reglam cu diferentele. Dar cum nu sta nimeni acolo, nu mi se pare ok deloc sa asteptam momentul asta, care o sa fie peste cine stie cati ani. Mizerie de firma... Sper sa intru live cu cineva curand, si sa ma transfere la un sef ceva, ca sa iau la pla pe cine trebuie.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4x4
post 4 Apr 2019, 18:13
Post #22663


Übermensch


Group: Members
Posts: 3.394
Joined: 24 March 07




Ar fi o varianta, mai simpla. Nu platesti.

Principalul avantaj sunt nervii economisiti prin evitarea interactiunii cu o gasca de idioti. Mai lasa si pe altii sa se agite.


--------------------
W S S
Attere Dominatum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Apr 2019, 18:31
Post #22664


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Pai e usor de zis. Taie handicapatii curentu'. E cam aiurea sa-l taie si asa. Evident ca iar nu le merge sistemu' sau ceva pentru ca am incercat o ora sa vorbesc la call-center-ul lor si n-a raspuns nimeni. Nici daca intreb robotul de informatii in ceea ce priveste factura nu primesc raspuns, da eroare si imi inchide. Factura fizic o voi vedea abia maine. Sunt curios daca este ceea ce am discutat pe 15.03 cu persoana de la call-center. Logic ar fi trebuit sa vina o factura pe minus dar ea este de vreo 100 si ceva de lei.
Deci sa ii futa cainii. Mult si tare. Firma de rahat.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 4 Apr 2019, 18:35
Post #22665


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




De curiozitate, acu' că le-ai urat in clar și-n public alea cu câinii, ți-a dispărut pretinsa datorie?


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Apr 2019, 18:51
Post #22666


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Inca nu. Si dupa cum vezi daca citesti toate povestea, din urma, nici n-am cum sa stiu vreodata ca va disparea pana nu imi vine o factura cu datele din realitate. Ca la telefon cand raspund, ceea ce n-a fost cazul azi, iti spun ca gata, se rezolva. Mai radea gabize de mine ca am inregistrat si nu-i voie. Bun, pai uite cu inregistrarea aia vreau sa ma duc la un sef de la jegosii astia si sa-i arat ca ce a promis doamna de la call-center(dupa ce m-a pus pe hold cinci minute sa ceara si ea de mai sus "aprobare") nu s-a pus in aplicare. Si care-i motivul pentru care s-a intamplat asta.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 4 Apr 2019, 18:57
Post #22667


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.016
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Nu râdeam, vorbeam serios.


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Apr 2019, 19:16
Post #22668


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Stiu. Si eu vorbesc serios ca daca nu se rezolva nimic o sa ma vedeti la TV si cu inregistrare, si cu poze, si cu televiziunea in curte acolo. Sincer, e penibil modul in care lucreaza omuletii astia. Sunt curios azi, cand le-a cazut sistemu', or fi trimis si ei pe toata lumea acasa? Oare maine cand sunt va fi ca data trecuta cand raspundeau instant doar ca sa iti spuna ca nu le merge sistemu' si sa suni peste o jumatate de ora, apoi cand trecea, peste o ora, apoi "pana diseara la opt".



--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
psychoo
post 4 Apr 2019, 20:40
Post #22669


Membru


Group: Members
Posts: 3.416
Joined: 23 August 07
From: Timisoara




Exista email. Orice solicitare in scris pe mail primeste nr de inregistrare ca raspuns automat.
Le poti si printa pdf si trimite la anre ulterior.
Inregistrarile nu ti le asculta nimeni...


--------------------
Ford Focus Titanium, 2.0 TDCI, 2013
Legea lui Ohm: Esti Om cu mine, sunt Om cu tine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Apr 2019, 20:56
Post #22670


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Hai sa-ti arat conversatie si de pe e-mail, ca sa vezi despre cine discutam.

QUOTE
Conventie de consum pentru cod client Cxxxxxx

Buna ziua,

Dupa o conversatie cu cineva de la call-center-ul dvs. am fost sfatuit sa va scriu un mail pentru a rezolva o problema cu estimarile eronate pentru urmatorul client:

xxx xxxxx
Satul xxxx, nr. xxx, localitate xxxx, judet Dambovita, cod postal xxx
Cod Eneltel: 1xxxxxx3
Cod Client: Cxxxxxx

Clientul este bunicul meu iar el nu mai locuieste la locatia respectiva. Dorim sa va rugam ca estimarea sa fie de 25kWh/luna, iar diferentele de plata sa le facem, daca este cazul, la regularizare.

Va rog sa imi confirmati efectuarea acestor schimbari printr-un reply la acest mail.

Daca aveti nevoie de alte informatii ma puteti contacta pe mail, sau telefonic la xxxxx.

Multumesc anticipat!

Cu stima,

Merced



si raspunsul dupa multe zile

QUOTE
Buna ziua,



Va scriem ca urmare a solicitarii dumneavoastra inregistrata, de catre compania Enel, cu nr. xxxxx/18.03.2019, privind transmiterea si inregistrarea, cod Eneltel/de plata 1xxxx3.


Dorim sa va informam faptul ca in vederea regularizarii consumului de energie electrica este necesar sa ne transmiteti acelasi index in perioada alocata locului dumneavoastra de consum cuprinsa intre 22 - 31 ale fiecarei luni.


Astfel, in baza indexului transmis de dumneavoastra se va emite o factura de energie electrica de tip regularizare de pe care va fi scazuta ulterior cantitatea de energie electrica estimata. 


In acest sens, va rugam sa ne transmiteti acelasi index lunar pana in momentul in care se va inregistra o cantitate de energie electrica reala la locul de consum cu cod Eneltel 1xxxxx3 pentru a evita emiterea facturilor de energie electrica.


Va multumim pentru intelegere si va asiguram de deplina noastra disponibilitate pentru a raspunde si altor solicitari sau informatii de care mai aveti nevoie.



Cu deosebita consideratie,



Relatii Clienti



Enel Energie



www.enel.ro 




Eu le-am scris mail-ul de conventie de consum dupa cum am fost instruit de catre angajata lor de call-center. O situatie de genu' asta o treceam cu vederea in alta locatie unde sa fie consum cat sa poti compensa aia 600kWh in plus fata de ce scrie pe contor, care sunt acum pe facturile lor de rahat. Se pare ca vorbesc cu peretii, atat la telefon cat si prin email.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 4 Apr 2019, 21:24
Post #22671


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




Mai nu stiu ce sa zic. La mine a mers neapsteptat de repede, parca am mai scris pe aici. Mi-au indexat 10x peste ce aveam. Am cetit contorul, am mers la ei si in maxim 15 minute s-a rezolvat fara sa platesc suma aia imbecila. Interesant ca sunt foarte "scrofulosi" insa nu sunt in stare sa rezolve furturile de energie electrica, cel putin in zona mea se fura energie in draci de cad transformatoarele.


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Apr 2019, 21:31
Post #22672


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Enel? Dacă da, care Enel? Ca sunt mai multe... biggrin.gif

4 Apr 2019, 22:37:
Cat despre dusul la ei, m-aș duce dar nici nu știu sigur unde. Dacă pățeam cu Cez problema asta, aveam ditamai sediul în Pitești unde sa ma pot duce. Ăștia au un birou, și ala de vânzări... Pe maica-mea au prins-o de pe strada, în sat furnizorul clasic era Electrica.

This post has been edited by Merced: 4 Apr 2019, 21:37


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
psychoo
post 4 Apr 2019, 22:02
Post #22673


Membru


Group: Members
Posts: 3.416
Joined: 23 August 07
From: Timisoara




Ei trebuie sa factureze un CONSUM de energie.
Facturarea unui consum fictiv duce la atragerea de penalitati pentru neplata a unui consum inexistent, deoardce stii ca nu ai consumat si nu te astepti la facturi.
Tu ai fost de buna credinta in email oferindu.le o conventie de consum pe card ei au ignorat.o pretinzand obligatia ta de a te deplasa la un loc pentru a oferi citiri regulate lunare, obligatie ce nu iti poate fi imputata.
Metoda solicitarii de bani in baza penalizarilor pentru un consum fictiv fortat de ei este tentativa de furt/inselatorie si poti sa te adresezi altor institutii pentru lamurire.
In alte locuri dd consum, ex periferie timisoara, au montat contoare inteligente citibile de la distanta. Poti sa le soliciti montarea unui asemenea contor daca chiar vor date exacte lunare pt un loc de consum de vacanta


--------------------
Ford Focus Titanium, 2.0 TDCI, 2013
Legea lui Ohm: Esti Om cu mine, sunt Om cu tine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 5 Apr 2019, 08:45
Post #22674


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.231
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




Auzi Mercedule, mie imi suna ca e cel mai ieftin sa raportezi tu indexul lunar. Raportezi ceva mai mult intr-o luna, platesti, dupa care raportezi tot consumul ala si-ti vin tot facturi pe minus restul anului. La efortul pe care l-ai depus pana acum, daca invarteai un generator, aveai deja curent acolo pentru restul anului...


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 5 Apr 2019, 09:15
Post #22675


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




De acord cu tine, o sa le raportez eu consumu', dar mai intai sa faca bine sa emita o factura care sa aiba indexul real, nu cu peste 600kWh peste ce e pe contor. Maica-mea a trimis mereu indexul cica, dar ei probabil nu l-au inregistrat pentru ca ea trimitea ceva real, iar cititoru' pizdii deja bagase din pix la un moment dat vreo 300kWh, ca nu si-a pus si el ochelarii sa citeasca 71xx si a vazut 74xx. Apoi desi dadea mama indexul, ei continuau sa estimeze si pana am ajuns eu pe fir era o factura cu index 77xx desi pe contor tot 71xx.
Incercat din nou sa sun acum, am luat-o pe ocolite, intai am mers pe meniul in care trebuia sa-mi zica robotul detalii despre ultima factura. Din vocea "suava" de romanca plictisita, cand sa zica ce trebuia sa zica, alta voce de englezoaica grabita "there was a semantic error in the request" si se inchide.
Nici nu mai incerc sa intru in legatura cu cineva din call-center pentru ca in proportie de 99% cred ca vor spune ca nu le merge sistemul. Imi ziceau ei ca nu le merge si cand robotul imi spunea detaliile astea, ca am rugat o angajata sa-mi explice cum robotu' acceseaza informatiile si ea nu poate.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 5 Apr 2019, 10:42
Post #22676


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Cat bani inseamna 600 kwh? 300 lei?

Ai timp de pierdut pentru 300 lei tongue.gif


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 5 Apr 2019, 11:08
Post #22677


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Eu de 300 de lei plătesc patru luni de curent la bloc, nu mi se pare normal sa îți ia ăștia din pix banii ăștia...

Am discutat cu cineva azi, aparent se înregistrase indexul ala corectat cum mi-a promis tipa aia acum trei săptămâni. Ce sa vezi, între timp cică a venit ala sa citească și a băgat iar 74xx, greșeală făcută și acum ceva vreme. De citit nu a citit fizic, ca nu avea cum sa intre în casa, el probabil s-a uitat peste ultima gafa și a băgat același index știind ca nu sta nimeni acolo. Acum urmează sa caut omu' și sa ii arat contorul mai de aproape. Cică e dintr-un sat din apropiere, îl știe o ruda de acolo, ii voi face o vizita amicala, crestin-ortodoxa. mellow.gif

In alta ordine de idei, era Budai la TV azi și a spus un lucru mare: după doar 30 de ani a realizat guvernu ca nu tre sa cheme anual la comisii de evaluare persoane care s-au născut fără o mana sau un picior ca să le prelungească pensia de handicap. Deci e clar, dacă te-ai născut fără mana, nu mai creste la loc, și în sfârșit aceasta informație este oficializata. În ce tara trăim... blink.gif

This post has been edited by Merced: 5 Apr 2019, 11:16


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 5 Apr 2019, 15:26
Post #22678


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




Pleșu junior. Ce folos ca ca tata e domn...


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
iulia_boris
post 6 Apr 2019, 09:14
Post #22679


Membru autentic


Group: Members
Posts: 434
Joined: 17 September 10




Se pare ca in rolul de tata a esuat..


--------------------
Dacia Dokker Laureate 1,6.. 2016 - B 696 BUL
Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maho
post 6 Apr 2019, 10:34
Post #22680


Membru rigido-flexibil


Group: Members
Posts: 5.092
Joined: 7 April 10
From: Brașov, orașul olimpic




Parca nici in ala de ministru n-a excelat.


--------------------
Dacia 1310 1983
"Mother, should I trust the government ?" - No fuckin' way !
"A champion is someone who gets up when he can't."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









Atentie! Postarile din acest topic care fac referire la alti useri daciaclub se vor considera jignire sau atac la persoana (pct 2. e)) si se vor sanctiona conform regulamentului forumului (pct 7. e)) .


--------------------
Go to the top of the page
1045 Pages « < 754 755 756 757 758 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 5th May 2024 - 20:11
Forum Renault