DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Am facut Spania cu masina, impresii, pareri

Mihai Cazac
post 22 Sep 2007, 11:48
Post #31


Membru incepator


Group: Members
Posts: 33
Joined: 27 July 06




QUOTE(dannypapai @ 21 Sep 2007, 13:04)
revin cu poze


Faine poze; ai reusit sa surprinzi bine atmosfera, ca i-mi vine sa ma urc in masina...

P.S. Ar fi preferabil sa salvezi pozele in format .jpg (sau .jpeg, acelasi lucru). Iasa cu mult mai mici (ca dimensiune pe disc) decat in formatul .bmp. In plus pot fi vizualitate direct in browser. De fapt JPEG este un standard facut pentru fotografii, de catre fotografi (JPEG este acronimul pentru Joint Photographic Experts Group, care fost numele primului comitet care a pus bazele acestui standard)


--------------------
Dacia 1410 1996
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ghidioneanu
post 23 Sep 2007, 19:30
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 424
Joined: 3 June 03
From: IS




Am fost si eu anul trecut ( iunie 2006 ) in Spania , are Spania autovia la liber si autopistas cu plata , mai este si cea de la Madrid la San Sebastian si de acolo spre Franta prin Biaritz , e bine de stiut ... Plus cele trei centuri ale Madridului...
Dar fiecare stie doar ce a vazut si pipait , e bine ca mai exista si netul , ne mai informam reciproc , sa nu ramanem cu pareri gresite .


--------------------
Ford Focus 2007, 1,8 TDCI 115 cp - IS-xx-xx
Că unde este multă înțelepciune este și multă amărăciune, și cel ce își înmulțește știința își sporește suferința.
Solomon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 31st May 2024 - 06:04
Forum Renault