DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Probleme cu cainii, ... care isi fac nevoile in parcare ...

dras
post 21 Sep 2005, 10:10
Post #31


Driver


Group: Members
Posts: 163
Joined: 21 November 04
From: Bucuresti




QUOTE(bertro @ 21 Sep 2005, 09:24)
faza dura la mine in parcare acu vreo luna: facusem curat prin masina si tocmai aruncasem gunoaiele rezultate intr-un cos de pe trotuar si ma intorceam spre masin (vreo 40-50m). un nene cu javretul de rigoare (lesa dezlegata). catelul se apropie de roata dr-spate a masinii mele, ridica un piciorus si incepe sa o spele. stapanul de langa el nu schiteaza nici un gest. fac 2 ochi cat cepele, alerg spre masina si fugaresc infractorul de sub ochii stapanului. asta se uita stramb la mine si pleaca dupa caine bombanind. nici macar nu a schitat scuze.

le urez acelasi tratament pe/la usa apartamentului!
nu ma intelegeti gresit, iubesc cateii, parintii mei au 2 exemplare cu care am crescut, dar exista limite. limite care la 90% din stapani lipsesc cu desavarsire.
*



Si pe mine ma chinuie chestia asta.
Va dati seama ca patrupedele isi rezolva TOATE nevoile la mine in parcare. Iar aia mica probabil ca si pe rotile mele post-336-1110552439.gif


--------------------
Honda Accord Executive 2007 / 2.0 A/T 155CP - B-74-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sony
post 21 Sep 2005, 11:12
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.862
Joined: 30 August 04
From: Ban Land




Un picior bine plasat in botul javrei care se usureaza pe roata ar fi foarte bine venit.


--------------------
Caruta cu doi cai frumosi 1945
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
shefful
post 29 Sep 2005, 13:58
Post #33


Cititor de forum


Group: Members
Posts: 134
Joined: 14 July 05
From: Bucuresti




Nu mai deschid un topic, ca e tot referitor la animale stradale. Si anume pe masina mea salasluiesc pisici. Masinii celeilalte i-au trebuit vreo 7 ani ca sa capete o urma de gheara, dar ZKR-ul e deja maltratat dupa doua luni sad.gif( Cum in privinta vopselei de pe Logan n-o sa pot schimba nimic, am cum sa scap de felinele naravase si cu manichiura nefacuta?


--------------------
Maybach ZKR Ambition 1.6MPI Sedan 2005 - Gri Perla
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 29 Sep 2005, 15:31
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Dai cu pipi de caine pe masina! laugh.gif

Discutand zilele trecute cu un coleg despre caini, ne-a trecut prin cap ideea: ce s-ar intampla cu cainii de apartament, daca li se serveste (din intamplare) o chiflteluta cu CIOCOLAX. Oare se va putea abtine pana iese stapanul cu el la plimbare ? LolLolLo.gif


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th May 2024 - 23:57
Forum Renault