DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> apa si probleme...va rog!

post 27 Nov 2002, 04:26
Post #1





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


vreau sa imi iau o DSN biggrin.gif am fost azi la reprezentanta mi-am facut un calcul la leasing..... toate bune si frumoase ....e una verde acolo care imi place , varianta confort ...2000 avans 200 pe luna asha......in seara asta intru pe acest site si :shock: BANG ZDRANG TRONC CLONC nu se mai stie cite probleme avetzi cu masina asta .....sint tare indecis dar vreau sa va intreb -la ultimele variante de DSN(am inteles ceva legat ca cele de dupa vara acestui an) sau facut unele inbunatatiri -de genul nu mai ploua (in interior bineinteles) bla bla bla sau tot pe noroc se merge?
.....aha si a doua chestiune Ati intilnit si romani fericiti? -nu le ploua , nu le tzacane , nu le scirtzaie , nu le "orice este iritant si ne-la-locul lui" ??...daca da ,sint deshi??? :?:


sanantate


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
Cristian
post 27 Nov 2002, 15:53
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 22
Joined: 8 July 02
From: Cluj Napoca




Eu am masinutza din iunie 2002 si 6500 km cu ea. Nu mi-a ploat nici o picatura in ea si a fost tot timpul sub cerul liber smile.gif Inca nu tacane motorul. Nu mi s-a spart radiatorul. Doamne ajuta. smile.gif
Probleme ar fi: scartait haion(se poate rezolva vezi tutoriale), scartait scaune(se poate rezolva vezi tutoriale), probleme cu actuatoarele la usi(tre sa sun la wc pardon vc icon_twisted.gif ). Cam astea ar fi "problemele" in 6500km.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex
post 27 Nov 2002, 16:07
Post #3


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




La fel cum e la Cristian e si la mine smile.gif


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mihai_E
post 28 Nov 2002, 12:33
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 687
Joined: 21 October 02
From: Bucuresti




Parerea mea este ca inca mult timp de acum inainte, cind vei cumpara o DACIE trebuie sa te bazezi pe noroc.
Precum vezi unii nu au probleme (grave) deloc, iar altii au ajuns in pragul sinuciderii, dar la toata lumea (si tie daca o sa-ti cumperi) scartie hayonul, scaunele, usile trebuie trintite ca sa se inchida.
Eu am o Clima 10800km, tacane motorul de la 2000km, iar apa mi-a intrat numai in portbagaj.
ALOHA si bafta!


--------------------
Renault Megane Sedan 2006 1.5dCi 100 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 30 Nov 2002, 09:01
Post #5





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


Si eu am crezut ca sunt fericit...am crezut ca in masinuta mea nu ploua....la inceput asa a fost...o am din noiembrie 2001...si surpriza.....dupa 6-7 luni...a inceput..ba pe la parpriz..stanga fata...ba apa in portbagaj..dreapta spate.....ba in locurile din spate...REPET ...LA INCEPUT DELOC... laugh.gif si apoi STROPITOARE


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 10:18
Forum Renault