DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> [CUMPAR] bandou bara fata, megane 2 facelift

Alex11
post 15 Apr 2008, 17:04
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 20 October 07




Dupa cum zice titlul cumpar bandou megane 2 facelift. M-ar interesa cel de pe partea stanga (din perspectiva soferului) culoare gri. Astept oferte sau eventual hint-uri unde se gasesc mai ieftine ca le Reno e jaf pe fata mad.gif .


--------------------
Renault Megane 2 Sedan 2007/Expression
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
enache_sorin
post 16 Apr 2008, 01:26
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 83
Joined: 17 February 06
From: Bucuresti




Tot pe ala l-am schimbat si eu acum o saptamana. Faza naspa e ca se vand numai la set si m-au costat 7 mil cu tot cu vopsit la DAB auto. Au iesit ca din fabrica si a durat 3 ore ca le aveau pe stoc. Am vazut ca la http://www.elitecat.cz/CategorySelection.aspx?B=0 se vand si la bucata si e cam 2,3 mil. Daca asa e cu inca un milion l-ai vopsit. Recomand DAB auto. Asta vara l-am schimbat pe ala de pa spate si l-am vopsit la Renault. Nici nu se compara. E un gri mai inchis si lucios, nu mat ca asta din fabrica. Chiar radeau baietii de la DAB.


--------------------
Renault Megane Sedan 2.2 benzina 1.6 august 2006 luxe privilege
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alex11
post 16 Apr 2008, 23:26
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 20 October 07




Acolo m-am dus si eu prima oara insa pentru face lift nu au. Cica decat Renault produce. Mi-a recomandat vanzatorul Augsburg. Mi-au trimis oferta si setul este 3,2 mil. Acuma din cate m-am uitat eu la bandou al meu e nevopsit, adica asa gri este el. Sa vad ce si cum cand ma duc sa dau avansul. Oricum la o privire mai atenta asupra botului am vazut mai multe care m-au daramat total... dar asta e acuma sa vad cum scot camasa sad.gif .

Cu ocazia asta si un UP.


--------------------
Renault Megane 2 Sedan 2007/Expression
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 5th May 2024 - 02:42
Forum Renault