DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages « < 6 7 8 9 10 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> GPS wayteq n770

rel55
post 7 Sep 2009, 10:11
Post #211


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 16 May 09




Domnilor , suntem pe un forum sau pe un blog ( unde fiecare injura cat si pe cine poate)?
Ar fi mai util sa va impartasiti experienta si sa nu va mai certati(ce zici RenoTool ?)
Eu am avut cateva luni un N770BT -intre timp l-am vandut- ,sunt colaborator la doua forumuri unguresti-in HU aparatele Wayteq sunt foarte populare- si am ceva experienta cu aparatul in cauza.
Daca doriti...doar intrebati .
In legatura cu interfata MioPocket,este adevarat: MP este foarte agresiv cu apartele si chiar Osprey,creatorul si dezvoltatorul lui ,recomanda precautie

"Warning: Some obscure GPS devices (especially no-name Chinese GPS devices) do not revert Windows back to an unmodified condition when you perform a hard reset. You are advised against putting MioPocket on such devices because there is no way to undo any undesirable changes and you might permanently brick your unit."

Si pentru ca Wayteq770(BT) nu are posibilitatea de a face hard reset,este bine sa tineti minte avertizarea lui Osprey.
Dar sunt alte moduri de a pune "unlock" pe el ,care nu ataca registri si deci sunt safe 100%.Intrebati.Cateva sugestii pot sa va dau.
P.S. Pentru a mai taia putin din avantul " revolutionar " a lui RenoTool,il rog (si va rog)sa citeasca corespondenta mea cu Osprey si Tronik, incepand cu pagina 389 a topicului dedicat lui MioPocket 2.0 ( nu 3.0) ,in legatura instalarea aplicatiei pe Wayteq770BT ,daca este sa ne laudam cu ...contributiile


--------------------
opel zafira 2003 - BH 51 ASA
Asus R700 si R300 cu AsusPocket
si tot felul de softuri de navigatie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tok'ra
post 12 Sep 2009, 00:03
Post #212


Membru incepator


Group: Members
Posts: 9
Joined: 11 September 09
From: Bucuresti




Salut tuturor.
Deoarece sunt nou pe acest forum nu am acces la PM.
Fiat_stilo te rog daca poti sa-mi lasi o adresa de email la folostoaca@yahoo.com Vreau sa te intreb ceva in legatura cu un PNA Wayteq X820.
Multumesc anticipat.


--------------------
Skoda Octavia 2001 / L&K
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fiat_stilo
post 12 Sep 2009, 07:35
Post #213


Membru incepator


Group: Members
Posts: 47
Joined: 10 August 09




QUOTE(Tok'ra @ 12 Sep 2009, 00:03)
Salut tuturor.
Deoarece sunt nou pe acest forum nu am acces la PM.
Fiat_stilo te rog daca poti sa-mi lasi o adresa de email la folostoaca@yahoo.com Vreau sa te intreb ceva in legatura cu un PNA Wayteq X820.
Multumesc anticipat.
*



In primul rand eu nu mai scriu pe acest topic despre X820.
Am facut un topic nou destinat strict lui X820: http://www.reno.ro/GPS-WayteQ-x820-t158311.html

Te astept sa discutam in topicul mai sus mentionat!

O zi buna.

PS: In acel topic este disponibila si versiunea noua a ghidului despre X820 in format PDF cu multe poze color si explicatii.

This post has been edited by fiat_stilo: 12 Sep 2009, 14:50


--------------------
Fiat Stilo Multiwagon 2006 1.9 Multijet Dynamic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mr.NiceGuy
post 13 Sep 2009, 10:31
Post #214


Membru autentic


Group: Members
Posts: 319
Joined: 16 October 06
From: Oradea




Am citit in ghidul de prezentare de pe site-ul wayteq ca n770 bt poate intra pe internet prin bluetooth de la un telefon mobil. As dori sa stiu daca cineva a facut acest lucru si cum se poate face. (adica se conecteaza pur si simplu telefonul care are acces la internet cu gps-ul, prin bluethooth si gata?! )

Multumesc.


--------------------
Renault Symbol 2005 FIDJI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RenoTool
post 19 Sep 2009, 09:18
Post #215


Membru incepator


Group: Members
Posts: 27
Joined: 8 May 09




alydor,
fiatstilo,
rel55,

Ori sinteti una si aceeasi persoana, ori suferiti de o boala, o fi ceva conagios... am ajuns sa dam pagina din topicul lui osprey cu contributiile noastre...
Nu ati contrazis nimic concret, nimic constructiv din ce am spus eu... rel55, nu am reusit sa inteleg unde e contributia ta acolo, in afara unui mesaj intr-o engleza neinteligibila, rusinoasa chiar...
Imi place ca repetati exact ce am spus eu... am zis eu ca fiatstilo are niste posturi luuuuuungi, imi spune si el exact asta... eu am spus ca tocmai asta ii reprosez lui fiatstilo, avantul revolutionar, si voi imi spuneti mie asta...
Am spus ca fiat stilo ar trebui sa promoveze ceva constructiv, gen un unlock fara modificari de registry la care sa muncim toti, iar el raspunde ca nu ma pricep, ca fara modificari de registry nu se poate, si totusi tot cu mine aveti voi o problema...smile.gif Si rel 55 spune acelasi lucru... chiar, rel55, te-ai bagat pe aici, dar nu ai spus ce aparat ai... si tu esti de parerea lui alydor, ca n770 are ahrd reset? Sau de parerea lui fiatstilo ca e o mare greseala sa iti cumperi un aparat cu o vers de WinCE anterioara lui 6 ? Ce naiba, reveniti pe pamant oameni buni...

Alydor, prietene, din tot ce am spus eu pana acum, atat ai retinut tu... ai stat tu si ai cautat in posturi din iunie si le-ai comparat frumos cu alea din septembrie... pai si cu posturile alea ale tale ca sa dam un hard reset la N770 cum ramane? La alea nu ai nimic de comentat? Unde nu reusesti sa intelegi prietene ce am scris? DECI: AM SPUS SA ADUCI ARGUMENTE DE CE SPUI CA SE BULESTE APARATU, NU AM SPUS CA GRESESTI NEAPARAT, NU CA DETIN ADEVARUL ABSOLUT. SI ACUM CA SA PRICEPI SI TU, STIU CA E GREU: POSTUL MEU INITIAL SE REFEREA LA N770, LA CARE PUTEAM REINSTALA SISTEMUL DE OPERARE, DECI AM SPUS CA DACA SE BULESTE n770, REINSTALZEZI SI GATA. La x820, am care e alt aparat (te-ai prins acum sper) am spus ca riscul exista... si in general la orice PNA fara hard reset! Deci repeta de 3 ori pana retii: N770, se poate reinstala, x820 si in general, alta discutie! Apropo, daca tu stiai ca N770 are hard reset de ce mai spuneai ca s-ar putea bulii... smile.gif) e de ras... potoliti-va prieteni, atat v-am cerut, nu aruncati prostii fara argumente. Atat. Si totusi iata cat de suparati sinteti.

Fiatstilo, nu exista memorie virtuala fara fisier swap, tot mai sustii aiureala aia? Si tot eviti sa raspunzi la intrebari concrete... zi de memory out... zi ca nu exista swap... a, pardon, ai zis... din cauza ca s-a gasit un singur om pe acest forum sa te contrazica... Altfel, toate prostiile tale, ale lui alydor etc ramaneau bine merci aici la loc de cinste pe forum... nu sesizeaza nimeni problema asta?

Probabil sinteti una si aceeasi persoana... alydor si-a luat wayteq probabil dar dupa ce s-a contrazis el ca merita sa dai de 3 ori mai mult pe un MIO, a zis ca e aiurea sa... si si-a mai facut un id... prea seamana stilu... nu conteaza asta, important e sa nu va mai permiteti sa aruncati ABERATIILE asa aiurea...


--------------------
Dacia Logan 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alydor
post 19 Sep 2009, 09:34
Post #216


Pressar


Group: Members
Posts: 2.771
Joined: 12 March 06




ca sa nu te agiti foarte tare (o sa iti cauzeze) poti sa stai linistit. Am MioC52 (dupa cum poti citi in semnatura) si nu am de gand sa renunt la el. Poti sa vezi in semnatura ce aparate detin. Cat despre legatura mea cu fiat_stilo , aceasta este inexistenta. Si in caz ca nu ai citit regulamentul (sunt convins ca nu l-ai citit) daca exista o persoana care are "clona" aceasta dispare de pe forum definitiv...
Aaa si inca ceva. Daca unu iti spune ca esti beat ignora-l. Daca iti spun 3 oameni acelasi lucru mergi si te culca...
Atata timp cat tu te contrazici singur in ceea ce spui, consider ca nu are rost sa mai discutam pe un subiect. Eu stiu bine ce am spus , spre deosebire de altii care sufera de pierderi de memorie, si cand le aduci aminte se oparesc ca si copii mici in partile posterioare. Fi sigur ca nu am cautat mult in spate (erau doar vre-o doua pagini) si ti-am aratat ca habar nu ai despre ce vorbesti. Ba aparatul este imposibil de stricat, ba se strica foarte usor. Cred ca ar fi cazul sa te hotarasti....


Suma respectelor, Alydor

This post has been edited by Alydor: 19 Sep 2009, 09:39


--------------------
- - -
Igo8 - C520
Primo - Samsung Galaxy Mega 5.8 Duos

Cine nu poate da exemple da sfaturi..
When everything fails, RTFM!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mr.NiceGuy
post 19 Sep 2009, 13:52
Post #217


Membru autentic


Group: Members
Posts: 319
Joined: 16 October 06
From: Oradea




Ok baieti, daca ati terminat cu cearta imi raspundeti si mie va rog frumos la intrebarea de mai sus?!


--------------------
Renault Symbol 2005 FIDJI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rel55
post 20 Sep 2009, 09:59
Post #218


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 16 May 09




@RenoTool

Daca citeai cu atentie posturile mele de pe forumul dedicat MioPocket,observai in semnatura ce aparate am ( le scriu aici din nou pentru a nu exista dubii : Asus R700 si Asus R300 ).N770BT am avut dar dupa cum spuneam ,l-am vandut din motive de clock -real-de procesor -324Mhz = "umilitor" .
Nu doresc sa polemizez cu nimeni,dar am impresia ca inafara de a scrie pe forum -din Paste in Craciun si retur- tot felul de "nazdravanii ",de altceva nimic concret nu esti in stare (ba da : de a jigni gratui pe toti cei care au pareri contrare tie).
Din acest moment,am sa ignor complet toate posturile tale.Adio si n-am cuvinte domnule(?)!
P.S. 1.Waiteq N770(BT) nu are buton de hard reset (acel pushbutton care este situat lateral,nu este buton de hard reset in adevaratul sens al cuvantului).
2.Este adevarat ca nu stiu sa scriu corect in engleza ( deh ,nu am studiat-o si nici nu am acum timp si rabdare sa ma apuc de ea).Este suficient cat stiu si ce este mai important,ca am reusit sa ma fac inteles de catre cei carora m-am adresat.

@Mr.NiceGuy
Pe vremea cand detineam N770BT,am incercat sa ma conectez la internet prin intermediul telefonului mobil,via blue tooth.Trebuie modificat GPRS.ini din ResidentFlash2 in sensul adaugarii operatorilor de retea mobila din RO.
Daca ai o adresa de email,pot sa iti trimit fisierul pe care am lucrat eu

This post has been edited by rel55: 20 Sep 2009, 10:13


--------------------
opel zafira 2003 - BH 51 ASA
Asus R700 si R300 cu AsusPocket
si tot felul de softuri de navigatie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fiat_stilo
post 22 Sep 2009, 09:14
Post #219


Membru incepator


Group: Members
Posts: 47
Joined: 10 August 09




Desi am zis ca nu mai scriu pe acest topic deoarece mi s-a reprosat ca sunt offtopic.

Mai RenoTool, cred ca ai luat si tu boala asta contagioasa de la noi ca vad ca ai inceput sa scrii posturi din astea lungi. Numai ca spre deosebire de noi ale tale sunt fara continut, nu faci decat sa te iei de unu si de altul si sa te lauzi cu ce fac alti amici de-ai tai. Ca sa incheiem odata pentru totdeauna discutia asta interminabila despre posturi si cine scrie mai multe aberatii, iti recomand sa vi si tu aici cu chestii utile daca ai si daca intradevar cunosti daca nu inteligent din partea ta ar fi sa nu te mai iei de altii care poate vin cu idei si solutii utile.

Eu, daca cineva are nevoie de ajutor sau isi strica jucaria si cere ajutor aici sunt din tabara celor care o sa incerce sa il ajute in rezolvarea problemei asa cum fac Alydor si Rel55 tu se pare ca esti din tabara celalata care zici frate l-ai stricat ghinionul tau dute la un service da un ban si ti-l repara. Asta e diferenta intre noi, mie personal mi se pare mare si nu cred ca din acest moment mai avem subiecte comune de discutie, asa ca nu te mai chinui sa ma jignesti in posturi din astea lungi. Daca insa o s avedem ca o s-a vii cu discutii si solutii construstructive vom putea purta o discutie civilizata asa cum ar trebui sa se intample pe un astfel de topic. Dar pana atunci mai este mult, deh, vrabia malai viseaza.

This post has been edited by fiat_stilo: 23 Sep 2009, 08:55


--------------------
Fiat Stilo Multiwagon 2006 1.9 Multijet Dynamic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rel55
post 23 Sep 2009, 18:36
Post #220


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 16 May 09




Fiat_Stilo
Subscriu


--------------------
opel zafira 2003 - BH 51 ASA
Asus R700 si R300 cu AsusPocket
si tot felul de softuri de navigatie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tok'ra
post 26 Sep 2009, 19:37
Post #221


Membru incepator


Group: Members
Posts: 9
Joined: 11 September 09
From: Bucuresti




fiat_stilo, merci pentru "Ghid_WayteQ_X820.pdf" de pe http://www.reno.ro/GPS-WayteQ-x820-t158311.html. Foarte util!


--------------------
Skoda Octavia 2001 / L&K
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maf_arcas
post 30 Sep 2009, 12:42
Post #222


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 30 September 09




Salut voios de pionier !
Am primit in dar un GPS WayteQ N770 BT fara nici un manual, fara nici o instructiune, fara nimic ! Doar aparatul, un incarcator pentru masina, un suport pentru geamul masinii si un cablu USB !
Am citit aici pe forum ca sunt multi meseriasi care se pricep in ale GPs-ului "meu". Ma poate ajuta cineva cu un CD cu instructiuni cu sfaturi cu orice ?
Sunt din Cluj dar, pentru un "instructaj" ma pot deplasa in Tirgu Mures, Reghin sau Gherla !
Astept un semn de la voi !
De exembru, am inteles ca stie sa detecteze radarele politiei (astea mobile care te asteapta pe margine drumului si camerele fixe) dar nu stiu cum sa-l porgramez ca, daca intru la avertisment odat imi apare oadata nu !


--------------------
vw bora 2004/1,9 TDI - CJ-92-MAF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alydor
post 30 Sep 2009, 13:12
Post #223


Pressar


Group: Members
Posts: 2.771
Joined: 12 March 06




nici un gps nu stie sa detecteze radarele politiei. Stie doar locurile unde sunt amplasate (vezi tot pe forumul asta partea cu Camere/Radare fixe și mobile din România (+EU) si o sa gasesti acolo explicatii. El stie (daca ai incarcat baza de date) ca la coordonatele X si Y exista un radar (fix sau mobil) Toate informatiile privind "detectarea" radarelor le gasesti in topicul mentionat.


Suma respectelor, Alydor


--------------------
- - -
Igo8 - C520
Primo - Samsung Galaxy Mega 5.8 Duos

Cine nu poate da exemple da sfaturi..
When everything fails, RTFM!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maf_arcas
post 30 Sep 2009, 14:11
Post #224


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 30 September 09




Totusi, o documentatie, instructiuni de folosire, ceva ? n-am mai avut pana acum GPS si sunt in plop !
L-am butonat si i-am dat revenire la setarile fabricantului si acum imi arata punctul de plecare PAris !!!!
Va rooooog !!


--------------------
vw bora 2004/1,9 TDI - CJ-92-MAF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alydor
post 30 Sep 2009, 16:14
Post #225


Pressar


Group: Members
Posts: 2.771
Joined: 12 March 06




pe google l-ai intrebat?? http://www.scribd.com/doc/9245043/iGO8-Use...nual-Romanian-1


Suma respectelor, Alydor


--------------------
- - -
Igo8 - C520
Primo - Samsung Galaxy Mega 5.8 Duos

Cine nu poate da exemple da sfaturi..
When everything fails, RTFM!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fiat_stilo
post 30 Sep 2009, 20:55
Post #226


Membru incepator


Group: Members
Posts: 47
Joined: 10 August 09




Manualul in limba romana al deviceului WayteQ N770BT il gasesti aici:

Manual romana wayteQ N770BT

Manualul softului de navigatie Igo8 ti l-a indicat Alydor.
Multa bafta in descoperirea calitatilor lui wayteQ N770BT.



--------------------
Fiat Stilo Multiwagon 2006 1.9 Multijet Dynamic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adiman73
post 16 Oct 2009, 13:14
Post #227


Membru incepator


Group: Members
Posts: 10
Joined: 16 October 09




Ajutati-ma sa scap ce un driver transcriber {parca} de la miopoket ca nu mai merge touchscreen ...
Am incercat si cu rom install dar degeba


--------------------
dacia logan 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mr.NiceGuy
post 8 Nov 2009, 00:42
Post #228


Membru autentic


Group: Members
Posts: 319
Joined: 16 October 06
From: Oradea




O nelamurire am, referitor la altitudinea pe care o afiseaza apartul gps. In concediu s-a intamplat sa trec prin munti si pe langa borne ce indica altitudinea, borna indica sa zicem 950 m altitudine si pe gps era indicat undeva la 350 - 400 m, care e explicatia ?

This post has been edited by Mr.NiceGuy: 8 Nov 2009, 00:43


--------------------
Renault Symbol 2005 FIDJI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GolfIII
post 9 Nov 2009, 11:20
Post #229


Membru autentic


Group: Members
Posts: 506
Joined: 5 April 04




Eu cred ca nu ai avut suficienti sateliti detectati (pentru altitudine, minim 4) si soft-ul ti-a indicat ultima altitudine determinata.
Ce soft ai folosit? Inceraca si cu alte programe...


--------------------
Volkswagen Golf III 1995
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mr.NiceGuy
post 9 Nov 2009, 18:39
Post #230


Membru autentic


Group: Members
Posts: 319
Joined: 16 October 06
From: Oradea




Pai ce soft sa folosesc IGO 8........ Posibil sa fie adevarat ce spui cu satelitii de altitudine. Nu ca m-ar interesa foarte mult altitudinea, era mai mult ca fapt divers ca vedeam indicatorul de altitudine 950 metri si pe gps in jur de 350 -400, eram tare nedumerit.


--------------------
Renault Symbol 2005 FIDJI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rippiticu16
post 5 Jan 2010, 01:31
Post #231


Membru incepator


Group: Members
Posts: 42
Joined: 3 January 10




fiat_stilo daca ma poti ajuta si pe mine zicandumi cum ai reusit sa pui hard sdhc ca eu ma chinui de 3 zile si nui dau de cap nu pot sa fac registri sa mil citeasca:( at un rasp daca se poate si daca ma ajuti si cu cateva prb harti ca eu am numa igo pe miopocket 3.0 care e inst de mine pe viamichelin X960 new edition

sau daca e cineva sa ma ajute am mai postat cu cateva prb da fara nici un raps la unele am reusit eu sa le dau de cap la altele nu si cu cardu m-a costat 11 euro si ca sa merg sa imi iau altu si sa fie SD s sa nu mearga nici ala e cam ruptura la portofel:) multumesc anticipat ID klaudyu86@yahoo.com

This post has been edited by rippiticu16: 5 Jan 2010, 13:54


--------------------
Ford Focus 1999
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FLORIAN2005
post 9 Jan 2010, 14:51
Post #232


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 22 December 05
From: Bucuresti




wayteq n770bt-nu se mai incarca; nici de la incarcatorul auto, nici de la calculator! Rezolvare? Multumit pana acum din 05/2009 pt. navigare cu IGO 8 si BT pentru telefon!

This post has been edited by FLORIAN2005: 9 Jan 2010, 14:59


--------------------
Toyota Corolla 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
123
post 10 Jan 2010, 18:11
Post #233


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 3 January 10




Schimba acumulatorul.Daca mai e in garantie,contacteaza vanzatorul.


--------------------
*** *** ********* - ******
Stima tuturor,

Mio C 720b , Wayteq X 820 Bt

Cu... aproape tot... ce se poate...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FLORIAN2005
post 10 Jan 2010, 18:22
Post #234


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 22 December 05
From: Bucuresti





Multumesc!



--------------------
Toyota Corolla 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
titisoim
post 20 Feb 2010, 15:05
Post #235


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 23 April 09




salut
de ieri am o problema..ecranul se face alb...daca ating ecranul revine imaginea timp de doua secunde si pe urma dispare..o ating din nou si iar apare doua secunde, si iar dispare..exista un backup pentru WAYTEQ 770 BT???cineva a patit ceva asemanator??stie cineva vreo solutie pentru asta?'acest lucru se intampla cu SD si fara SD..
multumesc..


--------------------
ford focus sedan ghia model 2007 trend - 8668 DYB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
titisoim
post 21 Feb 2010, 17:35
Post #236


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 23 April 09




nu e nimeni in acest forum?'


--------------------
ford focus sedan ghia model 2007 trend - 8668 DYB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BBC
post 21 Feb 2010, 23:21
Post #237


Membru autentic


Group: Members
Posts: 384
Joined: 24 May 02
From: Brasov




Poti incerca sa reinstalezi Windows-ul, poate dispare problema.


--------------------
VW 4 roti / 5 usi -
Bogdan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
titisoim
post 22 Feb 2010, 11:16
Post #238


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 23 April 09




multumesc..dar de unde sa-l iau..nu am nici o copie..cineva are o copie de ROM??
pt. wayteq 770 bt??sau un bakup?' sad.gif


--------------------
ford focus sedan ghia model 2007 trend - 8668 DYB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
devilish
post 3 Mar 2010, 14:22
Post #239


Membru incepator


Group: Members
Posts: 18
Joined: 3 March 10




Buna ziua. Am si eu un Wayteq N770 si mi-a crapat GPSMC.EXE ... si nu mai imi prinde nici un satelit. Ceva solutii?
Cu stima si respect, dev.


PS: Doresc doar sa adaug ca daca cumva se poate prin a inlocui acel executabil ... e dispus careva sa-l impacheteze si sa-l uploadeze undeva? Multumesc.


This post has been edited by devilish: 3 Mar 2010, 18:12


--------------------
Ford Mondeo 1996 - BH 13 DEV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
devilish
post 5 Mar 2010, 10:18
Post #240


Membru incepator


Group: Members
Posts: 18
Joined: 3 March 10




Am vazut ca citeste lumea topicul acesta ... nu este nimeni dispus sau chiar ii imposibila solutia? :-?

This post has been edited by devilish: 5 Mar 2010, 10:19


--------------------
Ford Mondeo 1996 - BH 13 DEV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
10 Pages « < 6 7 8 9 10 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th May 2024 - 19:33
Forum Renault