DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> [CUMPAR] Interior scaune recaro megane 2.2 rs r26, + spoiler / bara fata rs dupa 2006

ombladon
post 9 Mar 2011, 12:25
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 26
Joined: 3 April 10
From: Bucuresti




de curand am renuntat la clionelul 3 in favoarea unui megane 2.2 grandtour / estate / break din 2007. avand aproape toate dotarile, vreau sa-i aduc cateva modificari si sa-l fac sa se simta complet. ma intereseaza sa cumpar un interior de megane rs sau cel putin ceea ce s-ar potrivi: neaparat scaune recaro de piele intoarsa cu tot cu airbag-uri(preferabil incalzite si de la versiunea in 5 usi), capac cotiera de piele, iar restul fiind optionale deoarece fetele de usi spate nu se potrivesc iar bancheta stiu ca este clasica(din material textil). pentru exterior vreau sa cumpar un spoiler / bara fata rs complet / completa(cu toate grilele / plasticele) dupa 2006. nu ma intereseaza scaune rupte, julite, cu airbag-uri sarite sau spoiler-e accidentate.

astept oferte aici, pe mail / mess (dragos.baloi@yahoo.com) sau la tel. (0765518799 / 0742489903)


Attached thumbnail(s)
R26Megane_049.JPG ( Size: 25.37k ) Number of downloads: 507
renault_megane_sport_dci_blue_2007.jpg ( Size: 48.67k ) Number of downloads: 542


--------------------
RENAULT MEGANE GRAND TOUR 2007 2.2 1.5dCi 78kw
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gotty
post 9 Mar 2011, 12:33
Post #2


fagocer™ haituit


Group: Members
Posts: 4.627
Joined: 20 August 07
From: oriunde vreti voi....




hehe..o sa ai ceva de asteptat...bara de rs ,in special, e la mare cautare asa ca mare lucru ar fi sa o gasesti sh pe aici...pe 4tuning era cineva care vindea bara de rs din fibra...


--------------------
Private Spice Member
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ombladon
post 13 Mar 2011, 14:34
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 26
Joined: 3 April 10
From: Bucuresti




ms pt pont dar stiu ofertele de pe 4tuning si as vrea totusi ceva original. oricum, nu ma deranjeaza daca gasesc scaune recaro mai intai. smile.gif


--------------------
RENAULT MEGANE GRAND TOUR 2007 2.2 1.5dCi 78kw
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
speedman
post 13 Mar 2011, 16:02
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.459
Joined: 21 April 07




Doar Megane Rs F1 Team are recaro, iar aceasta versiune este doar in trei usi! Airbag uri laterale nu cred sa aiba...
Bafta!


--------------------
Smart eq forfour 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 6th May 2024 - 06:43
Forum Renault