Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire Dacia 1100/1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Uncle-Sam
Ne-am gandit sa organizam o intalnire a posesorilor celor mai vechi dacii, adica 1100 si 1300 sambata, 18 decembrie 2004 in fata academiei militare unde se tin si intalnirile dacia club. Am pus asa tarziu din doua motive: daca vrea cineva din afara Bucurestiului sa vina, sa stie din timp si al doilea motiv ar fi sa mi-o pun pe a mea pe picioare. Daciile 1300 ar fi de preferat sa nu fie fabricate dupa 1979. Astept sugestii, iar cei care vin sa posteze aici (eu ma numar printre ei).
Daddy
Da, buna ideie.
Sa chemam si Antena 1 ?
Acier
si eu vin, cu dacia sau fara, o sa fiu acolo. la ce ora?
GeorgeB
care e problema cu intalnirile normale daciaclub? ca eu nu pricep . ce are daca va intalniti odata cu toata lumea ?
Mache
In ultima vreme, sambata, in fata Academiei Militare este organizata si functioneaza o mica piata. Nu am mai trecut pe acolo, in ultimele 2 saptamani. Asta cand nu exista alte manifestari.
SGN_1310
Domnul Mache are dreptate. De vineri seara zona e ingradita si sambata se tine piata in toata regula ...asha ca nu aveti sanse!
Uncle-Sam
o sa ma uit duminica
Uncle-Sam
m-am uitat sambata si era liber la ora 15:00. daca aveti alte sugestii postati-le
Acier
eu zic asa: in decembrie facem o intalnire preliminara la academie sau unde o fi, cu bucurestenii pentru ca ar fi absurd sa vina din alte orase atata drum, si la primavara dupa ce scoatem tablele din hibernare ne intalnim cu totii intr'un oras din centrul tarii.
Locuri de intalnire in bucuresti ar mai putea fi in Politehnica, la Palatul Copiilor de la parcul Tineretului, la Fantana Zodiac de la parcul Carol, la Sala Palatului, la stadionul Lia Manoliu intrarea din maior Coravu, parcarea de la Ateneu, gradina Icoanei. Important e sa stabilim data, ora si locul.
Uncle-Sam
pai io ziceam la academie ca sa ma pot tara si eu cu ea. o sa-mi curga apa ca pun radiatoru provizoriu fara sa-l strang. probabil o sa vin si pe baterie
valisupernova
Eu cred ca cel mai bine ar fi sa va hotarati asupra unui loc de intalnire pana nu vine zapada.Altfel discutii, discutii.......boala lunga moarte sigura.Ce-o fi atat de greu sa ne-ntalnim?
Uncle-Sam
vali, joi e intuneric, vrem sa ne chiombam bine unii la altii mai intai. 3 dintre noi n-au cum sa miste masina din loc fara sa o impinga.eu am zis pe 18 si ca astept sugestii. daca majoritatea hotaraste altceva, ma supun!
Acier
nu stiu daca pot veni pe 18, trebuie sa rezolv niste chestiuni cu niste acte la constanta. asta insa nu trebuie sa va impiedice sa va intalniti, mai bine un absent decat o intalnire anulata smile.gif Oricum, va tin la curent daca apar modificari in program, cine stie...
valisupernova
Uncle Sam preia initiativa te rog.Ce zici ne intalnim pe 18?Sau fixeaza alta data, cum vrei...
mihu
Vine cineva dintre astia cu 1100 maine?
Uncle-Sam
eu nu ca nu e functionala
Uncle-Sam
si au venit...ramane pt la vara la bv!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.