Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: capota dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
guzi04
i-mi poate spune si mie cineva cat costa o capota de dacia 1310 model nou "zambetul lui Iliescu" blush.gif blush.gif
Adrian_Boy
De ce vrei sa o schimbi ?
- vrei sa schimbi modelul de CN ?
- rugina ?
- accident ? biggrin.gif
alinushy
de uzina aprox 200ron
yon
servus! dar un spate? tot de uzina ca restul!!!!!!!
alinushy
cu vreo 20-30 ron mai putin decat capota fata
CriSTI68
QUOTE(alinushy @ 7 Feb 2008, 17:46)
vreo 20-30 ron mai putin
*



radmasa.gif la remat poate

Noua de "uzina" 150 ron
alinushy
acu e bine ? 10561582.gif
jaf
QUOTE(alinushy @ 5 Feb 2008, 18:11)
de uzina aprox 200ron
*




QUOTE(alinushy @ 7 Feb 2008, 19:46)
cu vreo 20-30 ron mai putin decat capota fata
*




QUOTE(Adrianno @ 7 Feb 2008, 21:14)
radmasa.gif la remat poate

Noua de "uzina" 150 ron
*



Adrianno crazys4.gif
CriSTI68
a da am citi prost radmasa.gif

o luam altfel

deci

dai cu 50 ron mai putin decat aia pe fata dar... cu aia 50 ron iei una buna de la remat wink.gif
alinushy
corect, cine cauta gaseste
Adrian_Boy
Mai intreb si eu ceva, ce-a de pe spate se demonteaza respectiv se monteaza greu ? 2 oameni sunt suficienti ?
Alexu7
vro' 4 ar fi ideal si va tineti fiecare de cate un surub si il invartiti crazys4.gif
alinushy
si al 5-lea sa tina de ea radmasa.gif , merge si de unu singur, mai greu dar merge
yon
daca este un de calitate o monteza si cinev acre nu a vazut masini decat in poze.
insa daca este un din acelea facute pe genunchi o sa mintesti de toti sfinti si tot nu o sa reusesti sa o asezi pe locul ei. va zic din propria experienta , pana nu am mers la un meserias sa o mai bata cu cicanul si un lemn nu am reusit sa scap de apa din portbagaj , chiar cu tot cu chedere noi.ghinionul meu ca la vreo doua luni a cazut caramida de pe un bloc direct in mijlocul ei si a bagato de tot in portbagaj. radmasa.gif
Cosmin_SNR
cine ma ajuta si pe mine cu o capota de zambet???? va rog mult ca am lovit masina si s-a luat garda de mine ca merg cu capota stramba...de preferat sa fie alba si fara rugina...va rog mult


16 Feb 2010, 20:56:
mentionez ca sunt din bucuresti id-ul meu... Tudose.Cosmin88 asa cum e scris...o zi buna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.