Salut, trebuie sa bag masina intr-un service pe langa malul din vitan, calea vitan mai precis strada foisorului vizavi de biserica numele service Auto AS International SRL (acolo m-au trimis astia de la casco de la omniasig).

Acolo trebuie sa repar masina de urmatoarele defectiuni: schimbat spoiler fata + vopsit, schimbare semnalizare+far stanga, schimbare proiector stanga, montare geam usa stanga fata, schimbat oglinda stanga fata.

Mai am de facut o pata de rugina la aripa stanga spate si pe prag, si as vrea sa mi-o sudeze cu responsabilitate si sa o faca bine nu doar sa o chituiasca si vopseasca pe deasupra.

Rugamintea mea este urmatoarea: as vrea sa stiu cum sa procedez sa imi faca masina mai repede, adik sa nu ma tine 1 luna pt aceste defectiuni, iar la partea de rugina care vreau sa o platesc personal cum sa procedez sa mi-o faca cu responsabilitate...nu stiu astept sfaturi si pareri de la cei care au mai avut masina prin serviceul ala sau altele..sa dau spaga la ala care se ocupa acolo de acte(sefu) sau la mecanic, sa vb personal cu el? ca sefu ala de acolo mi-a zis ca vopseaua de la dacii e problema ca nu se mai fabrica de la policolor, si sa las masina acolo ca normal trebuia sa mi-o bage in service prin martie ca sunt f ocupati si mai fac cate ceva din cand in cand la ea...

va rog ajutati-ma pt ca luni ma duc sa o las acolo si vreau sa stiu cum sa procedez, multumesc