Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spoilere+praguri+fete de usi din fibra
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Dacia Nova
kojakk1984
Salutare oameni buni! Daca este cineva interesat de praguri si spoilere belea(adica pe comanda facute cum vrei tu sa arate) cunosc eu pe cineva care face asa ceva din fibra de sticla. Le face belea si ies ca din fabrica, nu se vede nici o dunga, nici o curba, nimic pe ele. Omu face si fete de usi pt volum(adica sa poti pune niste boxe pe usi ca un om normal), la fel cum vrei tu sa arate; pt nova nu poti spune ca are fete de usi... Va zic ca e pe bune si ies belea ca il cunosc personal pe om si mi-am dat si eu comanda de asa ceva. Eu imi fac si in spate in portbagaj, in loc de chestia aia care se ridica un suport pt 2 boxe care stau inclinate si un subuffer intre. Daca e cineva interesat Id-ul meu este "kojakk1984" si sunt din Ploiesti. Credeti-ma nu am comision sau ceva de genul asta la lucrarile tipului, deci nu fac bisnita, eu decat va pun in legatura cu omu daca va intereseaza biggrin.gif
C a t a l i n
Și cam pe unde prin Ploiești e "meseriașul"?

(tuning-ul cel mai belea e ăla de se scrie cu un singur n cool.gif )
Alexito
la ce preturi face fetele de usi?
apollo
nu crapa?
Georginho
Acum va intreb si eu nedumerit: ce tot "belea" asa mult? In continuu frate? radmasa.gif
smecheras
intotdeauna niste poze cu lucrari anterioare maresc potentialii clienti
Alexito
probabil omul e plecat de mult de aici, pacat de postare aiurea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.