Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sfat-service reparatie
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
Linoge
salut...tocmai avusi un accident rutier..partea dreapta a masinii mele e zgaraita destul de rau si tabla indoita...as vrea sa va intreb ce service ati recomanda pt tipul asta de reparatie?si cam cat credeti ca ar dura? PS:masina are aripa fata dreapta zgaraita si indoita,portierele zgaraite si indoite.....mss
V a L y O
Partea cu vopsitul de calitate m-ar interesa si pe mine. Am citit ca la Cobalcescu ar iesi bine. Poate confirma cineva?
DomnulK
pot infirma cum ca la cobalcescu ar iesi bine.

meridian vopsea bine...
god
Am apelat pana acum de 2 ori la Meridian Vest pentru: prima data am avut de indreptat + revopsit aripa si usa dreapta spate, cu 2-a ocazie doar indreptat + revopsit aripa stanga spate si a iesit foarte bine!
Ce e drept nu a fost mult de indreptat(erau doar putin infundate), iar de durat vezi ca am postat aici detalii: http://www.daciaclub.ro/MERIDIAN-VEST-Militari-t82482.html
Eu sunt foarte multumit de cum a iesit masina de la ei de fiecare data.
La partea cu asteptatul, aici chiar nu stiu ce sa-ti zic, prima data a durat 2 sapt si ceva, a doua oara a durat 2 zile.
CriSTI68
recomand service DO-IT-YOUR-SELF S.A. chiar daca nu stii mecanica o inveti wink.gif
V a L y O
Daca nu aveam CASCO luam in consideratie optiunea asta. O aripa de schimbat si un far de montat cred ca reusesc. Mai nasol e cu vopsitul.

Aripa: ~200; Far: ~300; Vopsit: habar n-am... ~300 ? Maine ma duc la sedinta foto. smile.gif

Edit: am fost la sedinta foto (de vopsit am aripa fata stanga si portiera fata stanga) si peste o saptamana (luni) ma prezint in service (Dacoserv Militari). O sa postez impresiile in cadrul topicului dedicat. Multumesc ptr ajutor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.