Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
togmarius
Cine stie Dacia Supernova este euro sau noneuro? Va rog sa-mi raspundeti. excl.gif
uscatu83
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif euro 2
togmarius
inca nu am cumparat dar urmeaza in cel mai scurt timp ce zici e buna masina supernova .anuntama .sal biggrin.gif
iuly89ct
QUOTE(togmarius @ 24 Feb 2008, 13:02)
Cine stie Dacia Supernova este euro sau noneuro? Va rog sa-mi raspundeti. excl.gif
*




QUOTE(togmarius @ 26 Feb 2008, 21:31)
inca nu am cumparat dar urmeaza in cel mai scurt timp ce zici e buna masina supernova .anuntama .sal biggrin.gif
*


dar de ce ai intrebat daca este euro sau noneuro?vroiai sa o cumperi de afara si s-o inmatriculezi mai ieftin?smile.gif
daca e buna masina SupeRNova eu iti recomand sa citesti cam tot ce tine de SupeRNova pe acest forum si sa tragi o concluzie. sa pui in balanta plusurile si minusurile si sa-ti faci o idee daca merita banii.si un alt aspect ar fi pretul pieselor si fiabilitatea acestora(implicit a masinii).
asa ca inainte de a face pasul eu iti recomand sa te documentezi bine inainte.nu ca nu as recomanda-o pt ca si eu am,dar daca eu zic sa-ti cumperi SupeRNova nu trebuie sa ma crezi pe cuvant.Mult succes!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.