Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Folie anticriblura pt faruri
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
AlexV
Am gasit o folie care este speciala pt faruri. cica merge super bine. costa 300000 pt un far cu tot cu montaj. la Gip service. daca ati avut de mai multe ori probleme cu pietrele chiar merita.
Marty
D-aia de Folia Tec ?
Anonymous
300000 costa farurile, cum sa dai atit pe o folie?
Bobo
ce-i drept e ca e cam multisor...
Sergiu
Salut! Un far costa 850k ROL. Asa am gasit in TM. Deci farurile cu 300000 nu prea imi pare realist.



Eu zic ca merita folie din aia daca e buna (adica, in cazul in care rezultatele sunt conforme cu reclama). Te scutesc de multe neplaceri. Si eu umblu cu un far usor ciobit de la anul nou si tot nu gasesc bani sa il schimb (adica am altele mai importante). O sa incerc sa schimb doar sticla, poate gasesc, dar am inteles ca de fapt aia e mare parte din pretul intregului far.
AlexV
exact ce spuneam si eu. daca un far costa ~800k si l-ai spart o data nu prea merita. dar daca le tot spargi merita.

si pt proiectoare cred ca e doar 150 ca au suprafata mult mai mica. deci pt alea merita.
dragOn
Auzi, dar pentru parbriz nu ai gasit? Mie mi-ar cam trebui!
AlexV
pai cred ca merge chiar asta ca este cu transparenta totala. dar daca o bucata pt far costa 300k pt un parbriz costa de te rupe.
dragOn
Era o intrebare mai mult retorica, sincer!
Razvan.jbl
Pe unde vine Gip service asta ? Bdul Preciziei, Militari, dar mai exact ?

10x
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.