Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Magazine ieftine si bune
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
b13mat
Cum nu am gasit deloc un asemenea topic, desi er fi foarte util celor "incepatori" intr-ale supernovei, m-am gandit ca ar trebui sa existe totusi un inceput! Cum inca nu am achizitionat masina, deocamdata (maine rezolv problema), nu pot sa va spun magazine si preturi! Sper sa fie un topic cat mai concentrat si cat mai util!
Davala23
In Tei, pe Maica Domnului este un magazin "Fetesti Com" parca.Destul de bun.
cipriang
Si eu trebuie sa fac revizia tehnica de 100.000 si ma interesez de preturi...
Stie cineva si un service in Iasi care sa nu te arda la buzunar si sa nu faca lucrurile de mantuiala ?
PorumbelL
in Botosani un magazin bun de piese....e REC , pe soseaua iasilor
nu k fac reclama...da aia iti zic ce e bun si ce e nu.....si daca e mai bun il recomanda pe cel mai ieftin(pe bune)
SERGIULICA04FUX
in CLUJ ar fi 3 destul de ieftine: olimpicom pe aurel vlaicu langa sapka, bonmarc pe motilor peste drum de statia de autobus, electrodaniela pe aurel vlaicu pe partea dreapta dupa aeroport.
cristi_supernova
In Pitesti cele de pe str. Dumbravei este o strada plina cu magazine cu piese, accesorii. Sunt destul de bune
boditza
in craiova pe strada dezrobirii este un magazin mare pe care scrie DACIA smile.gif.. partea nasoala e ca nu prea aduc la comanda. m-am rugat o luna sa imi aduca un stop de frana din eleron, motivau ca este scump(160ron) :|.. parca plateau ei smile.gif)). dar de obicei gasesti de toate la ei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.