Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Petrecerea de Sambata Seara !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Alexu7
Nu stiu cum e pe la voi dar in cartier la mine isi au cuibu niste colorati galagiosi.
Mare eveniment mare asta seara,
clanul tocmai s-a marit si pe toata strada rasuna melodia.


Haoleu !
http://www.trilulilu.ro/reebok01/0fb2d24792cc9e

acuma sa vedem cine se duce peste ei mai repede: vecinu care sta sub ei la 3, sau mascatii?
AR-18-MOS
Topicul e de tip "nu vreau nimic, doar ma laud ... "?
StefanT
E de tipul "Sunt pensionar" icon_mrgreen.gif
AR-18-MOS
radmasa.gif
gogosaru19
super tare melodia tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Alexu7
QUOTE(AR-18-MOS @ 16 Mar 2008, 00:11)
Topicul e de tip "nu vreau nimic, doar ma laud ... "?
*



You've got me all wrong, e de genul
Am cu ce baaa !!! laugh.gif


QUOTE(StefanT @ 16 Mar 2008, 00:16)
E de tipul "Sunt pensionar"  icon_mrgreen.gif
*



dry.gif


de atatea ori a cantat aseara "piesa" incat nu m-am putut abtine sa dau search pe gugle dupa versuri laugh.gif
bogdan_90
ce sa-ti fac daca nu te-ai mutat intr-un bloc cu pensionari. tongue.gif
bz_26_zzz
daca mai aveti melodii deastea...vreau si eu...ca mi-a placut asta radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
argon
rasplatitttttâââââ, doritttttttââââââradmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Alexu7
zi-le Loredana laugh.gif
C@talin
sa se mute in bloc cu mine sa vezi atunci naughty.gif
BlaueCorsa
Miºto-îîîîîîî (îîî e marcã înregistrat-îîîîîîîîîîîî). Alexu, vezi de-un Kalash mai ieftin la basarabeni, prin talcioc...
Alexu7
am niste colege la facultate de prin Chisinau,
poate imi fac ele rost de ceva post-336-1110552449.gif
cristi.r
QUOTE(StefanT @ 16 Mar 2008, 01:16)
E de tipul "Sunt pensionar"  icon_mrgreen.gif
*


Sau cu copii mici mad.gif
Iar pensionarii sa fie loviti cu pietre ...
SiloS
Mie-mi place :X !
Alexu7
bine acum da-i repeat si asculta de 20 de ori wacko.gif
vis-a-vis
Peste 15-16 ani o sa balesti dupa ciorica proaspat iesita din gaoace, asa ca gandeste-te la viitor wink.gif
Alexu7
mai degraba un 17-18 ani laugh.gif
vis-a-vis
Lumea evolueaza, cine stie ce-o fi peste 15 ani, o sa fii minor pana la 14...
Jack Daniel's
QUOTE(SiloS @ 16 Mar 2008, 19:31)
Mie-mi place :X !
*


Si mie....faraaa nuumaarrr ! smile.gif smile.gif smile.gif
Alexu7
aaa... daca ii placelui big inseamna ca are potential piesa laugh.gif
Jack Daniel's
Piesa e clasica nu e de ieri de azi . wink.gif
Alexu7
si cum clasicii nu mor niciodata banana_bailando.gif
C@talin
bigutza baga bre playlistu lu matale 04.gif
Alexu7
poate ne "incanta" big cu un top 10 all clasiscs ceva de genu, cam asta ti-ai dori C@taline, hai da-te-n fapt laugh.gif
Jack Daniel's
C@pulin e manelist inrait, se stie. smile.gif
ceribros
Alexu7 - te inteleg si te compatimesc, dar asta nu e nimic, eu stau int-un cartier numai de colorati (in centru) pe care nu i-a scos nimeni inca de acolo si nu cred ca poti sa iti imaginezi ce se intampla la o inmormantare a coloratilor (eu nu am dormit 3 nopti ) eram zombi la munca sad.gif
Laurentziu83
Bre alexule, credeam ca bagi si tu o manea de calitate, nu rapanuri dintr-astea care imi amintesc de birturi puturoase, tuciurii, tigari carpati, trenuri personale, vodka saniuta si de izmene carpite.
Oricum, stiti de ce o manea e superioara muzicii lautaresti:
In muzica lautareasca se vorbeste de caruta cu cai, bordei de chirpici, soba de teracota, lanul de grau, fete durdulii rosii in obraji. In manea se vorbeste de BMW, vila cu termopane, centrala si jacuzzi, curte amenajata in stil occidental si bunaciuni cu sanii mari si picioare lungi. Deci, care dintre genuri e superior? naughty.gif
Alexu7
QUOTE(big2003 @ 17 Mar 2008, 00:55)
C@pulin e manelist inrait, se stie. smile.gif
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

big, deci ne incanti cu un Top10 All Clasics? rolleyes.gif



QUOTE(ceribros @ 17 Mar 2008, 08:51)
Alexu7 - te inteleg si te compatimesc, dar asta nu e nimic, eu stau int-un cartier numai de colorati (in centru) pe care nu i-a scos nimeni inca de acolo si nu cred ca poti sa iti imaginezi ce se intampla la o inmormantare a coloratilor (eu nu am dormit 3 nopti ) eram zombi la munca sad.gif
*



frate de suferinta ph34r.gif


QUOTE(Laurentziu83 @ 17 Mar 2008, 20:45)
Bre alexule, credeam ca bagi si tu o manea de calitate, nu rapanuri dintr-astea care imi amintesc de birturi puturoase, tuciurii, tigari carpati, trenuri personale, vodka saniuta si de izmene carpite.
Oricum, stiti de ce o manea e superioara muzicii lautaresti:
In muzica lautareasca se vorbeste de caruta cu cai, bordei de chirpici, soba de teracota, lanul de grau, fete durdulii rosii in obraji. In manea se vorbeste de BMW, vila cu termopane, centrala si jacuzzi, curte amenajata in stil occidental si bunaciuni cu sanii mari si picioare lungi. Deci, care dintre genuri e superior?  naughty.gif
*




bre mosule nu eu eram la platane, un colorat turmentat ph34r.gif
StefanT
QUOTE(cristi.r @ 16 Mar 2008, 18:29)
Sau cu copii mici  mad.gif
*


Bre alexule, cand nãscuºi, tata?
Alexu7
nici eu nu imi dau seama, cert e ca sunt unii de se invart pe langa birou care urla de foame ohmy.gif
StefanT
Cati sunt, faci un up-grade la un MCV de 7 locuri?
dispeceru
haus neisan punct ro, muzica nu dauneaza grav sanatatii!
Alexu7
QUOTE(Laurentziu83 @ 17 Mar 2008, 20:45)
Bre alexule, credeam ca bagi si tu o manea de calitate, nu rapanuri dintr-astea care imi amintesc de birturi puturoase, tuciurii, tigari carpati, trenuri personale,
*




priceless rolleyes.gif
Alexu7
hazi noapte, roacarii de servici, din cartier, au dat ceasu inainte, s-au imbatat si au dat-0 pe manele ohmy.gif



until next time ...

“Sã fiþi deºtepþi ºi fãrã fricã! " wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.