Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Surpriza/nedreptate din partea sefului/sefe1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
greieras
Care a fost cea mai mare nedreptate pe care ti-a facut-o seful tau anul acesta? Dar cea mai placuta surpriza din partea sefului?


OK, ideea nu imi apartine, dar am vazut un sondaj similar pe capital.ro; din pacate, este doar un formular online si nu poti decat sa il completezi si sa il trimiti (cine stie cand si daca vor face publice raspunsurile...).

Raspund eu primul, desi mare lucru nu este de spus... sunt student la doctorat, iar cea mai mare bucurie (profesionala, sa spunem asa) a fost cand m-au acceptat, prin aprilie; iar nedreptate... inca nu prea mi-au facut niciuna, doar ca mi-au spus ca m-au acceptat numai pentru ca 'n' altii au refuzat
zamolxes
baaaaaaaaaaaaaaaai, sefu meu are dacie si imi stie id-ul. Sa traitzi, sefu tongue.gif worship.gif

Nah, sefu meu e ok. Inca nu ma plang. biggrin.gif
Lolek


Cea mai mare nedreptate: dupa o noapte cu tequilla, consumatori majoritari fiind io si el, m-a luat la shooturi a doua zi ca de ce-am intarziat.

Cea mai placuta surpriza: la restaurant, cand la intrebarea "la fumatori sau la nefumatori?" a raspuns el din proprie initiativa "fumatori, va rog".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.