Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: proiectoare
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
ionut232
am vazut la un magazin de piese auto proiectoare...erau de vreo 3 feluri :cu grilaj de ala de plastic si fara...si inca unu
pe spoiler eu am gaura dreptunghiulara....adica are forme drept.
ce as vrea de la proiectoare ar fi sa se vada bine...si eventual sa le mai pot bune un bec mai mic...un fel de flashuri... smile.gif
aveti idee care ar merge mai bine?
RIon
Ia ce se potriveste si cat te tin buzunarele, pune halogene de firma - recomand Philips si ai rezolvat.
SYL
NU lua din cele cu grilaj de plastic, sunt proaste.
ionut232
o sa vad...in afara de cele cu grilaj...mersi...
sechi
QUOTE(ionut232 @ 13 Dec 2004, 16:45)
o sa vad...in afara de cele cu grilaj...mersi...
*



Probat:
Merg adaptate cele de Solenza daca n-ai spoilerul deja gaurit pe dreptunghi.Chiar lumineaza.Se gasesc deja prin targuri.
Nu lua turcesti!
gattoman
proiectoare parca sunt de pus in bara si de pus sub bara (de alea dreptunghiulare nu alte cheastii de prin targ), difera modul de prindere. daca vrei sa iti cumperi sa iei de alea romanesti sau ceva straine, sa nu iei turcescti ca nu sunt bune. smile.gif
ionut232
merci inca o data.....intai sa se mai incalzeasca....ca inca nu am reusit sa iau....
di3g0
QUOTE(ionut232 @ 10 Dec 2004, 17:32)
am vazut la un magazin de piese auto proiectoare...erau de vreo 3 feluri :cu grilaj de ala de plastic si fara...si inca unu
pe spoiler eu am gaura dreptunghiulara....adica are forme drept.
ce as vrea de la proiectoare ar fi sa se vada bine...si eventual sa le mai pot bune un bec mai mic...un fel de flashuri... smile.gif
aveti idee care ar merge mai bine?
*


sal
pt tipul tau de spoiler sunt acelea special pt acel model,sunt bune si in rest sunt foarte puternice si cu becutile din fabrica ,acelea de 55w,parerea mea cumpara-ti modelul tau de proiectoare si nu te complica cu tot felul de ciurucuri .ciao cool.gif
Dreamer
Cand cuperi proiectoarele vezi ca sticla si partea din spate sa faca corp comun, altfel iti intra apa in ele si se strica oglinda foarte repede. Becul trebuie sa intre intr-un locas special in spate, fara sa demontezi nimic din corpul proiectorului.
argon
http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=32019&hl=

Poate va ajuta...modelul din poze ce am luat eu e super bun...sunt foarte multumit, sticla e la un loc cu oglinda, nu intra strop de apa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.