Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rectificare planetare in Iasi
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
iXigen
Am o dacie 1300 '75.
Planetarele noi costa 2.5mil... si m-ar interesa unde se pot rectifica in Iasi, la ce pret si daca merita.
paulp
0745332885
Incearca aici. Cu ceva vreme in urma stiu ca se ocupa de asa ceva.
Da un telefon si afli exact!
iXigen
merci paul
Tokai
Cum cobiri de pe Karl Marx (Mitropolie), faci stanga si apoi dreapta, spre Podu de Piatra. Pe strada asta, pe partea stanga, vis-a-vis de o spalatorie este un magazin numai cu asa ceva. Trebuie sa duci planetare la schimb si ai si garantie.
dacis
Mai stie cineva daca se mai rectifica planetare in Iasi ? ... Eventual si preturile si daca pot fi montate la / de cel care le rectifica ?....
dacis
Nu mai pot edita postul anterior.

Am sunat la numarul de mai sus dar nu raspunde nimeni. Mai stie cineva unde si cine mai rectifica planetare in IASI (dar doar in Iasi !) ?... Am nevoie de un raspuns cat mai repede cu putinta, eventual de un numar de telefon. Multam frumos.
cristyans24
salut,cred ca am eu o solutie pt planetarele tale cauta-ma pe
yahoomes : cristyans24 sa vb mai multe
dacis
Chiar nu se mai rectifica planetare in IASI?....
dacis
Chiar daca nu mi-a raspuns nimeni sa ma ajute intervin tot eu, ca poate interventia mea va fi de folos cuiva.

Celui al carui numar aparea mai sus (0745332885) i s-a furat telefonul si si-a schimbat si numarul. Noul numar este 0740316175.
Bogdan90
Mai stie cineva unde se rectifica planetare in Iasi? Am sunat la numarul de mai sus si nu e disponibil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.