Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Ghetto Tuning
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
agent smith
Prelungiri de capota, haion & bari clean, manere astupate, aripi umflate, montaj kituri exterioare & diverse alte modificari.
Interior: fete de usa, subwoofere, suport de ceasuri, insonorizari

Pentru preturi fiti cat mai expliciti ce anume doriti sa faceti, eventual postati si poze.

ps: nu fac bari din fibra sau eleroane sau praguri. deci doar modificari pe elemente deja existente. o sa va dati seama din poze

0722.767.964 ghetto.tuning@yahoo.com
Fratzica
doua fete de usi ca in imagine intarite cu fibra si cate doua inele de mdf de 16 pe fiecare cat m-ar costa?
agent smith
aveti pm

id: ghetto.tuning@yahoo.com (cu rugamintea sa nu dati add la gramada doar ca sa puneti o intrebare, folositi instant message)
telefon: 0722.767.964.

ghetto.tuning@yahoo.com
ydaniel
astupare manere spate dacia berlina.
tud.
cat ar costa sa imi prelungesti putin capota peste faruri la masina din semnatura ?

si cam cat timp dureaza?
agent smith
ai pm.
am uitat sa mentionez (daca cumva nu era evident) ca preturile care vi le comunic nu includ vopsit sau excursii in caraibe.
masinile pleaca de la mine in stadiul asta
cannavaro
cat costa sa-mi pui 2 pasaje de golf 2 pe 1300 pe spate? Pasajele mele evident.
marianno88
Imi faci 2 pleoape pentru Dacia Model CN3? Cat ma costa?
agent smith
QUOTE(cannavaro)
cat costa sa-mi pui 2 pasaje de golf 2 pe 1300 pe spate? Pasajele mele evident.

nu pot sa-ti pun pasaje de golf 2, dar pot sa-ti fac evazari de aripi ca in primele poze. da-mi pm daca esti interesat.
QUOTE(marianno88)
Imi faci 2 pleoape pentru Dacia Model CN3? Cat ma costa?

nu fac pleoape. daca vrei prelungire de capota (care oricum arata de 99 ori mai bine) da-mi un pm si stabilim ceva.
2dor
Daca scot bucata aia de masca poti sa ii tai nasul ala si sa o finisezi ca sa pun eu plasa dupa? De vopsit ma ocup eu.
sobolan
ai PM...astept raspuns
agent smith
QUOTE(2dor)
Daca scot bucata aia de masca poti sa ii tai nasul ala si sa o finisezi ca sa pun eu plasa dupa? De vopsit ma ocup eu.

partea care trebuie taiata face parte din bara? in principiu se face, da-mi un telefon
QUOTE(sobolan)
ai PM...astept raspuns

ti-am raspuns... negativ, mometan
agent smith
- facem loc la jante mai mari biggrin.gif
- o evacuare dubla
- reparatie mica bara mondeo

- capota de 206 vopsita
smilley
Cat ma costa ? Vreau prelungire capota logan!
ionut.C
2 inele de mdf pentru difuri de 16.5 se poate ? vreau sa le pun pe un logan; iti pot da si dimensiunile exacte .
cat m-ar costa ?
agent smith
v-am raspuns
98YMV
m-ar interesa si pe mine prelungire capota peste faruri la dacia din avatar . Astept detalii pe pm . Mersi
maryus_83
Si pe mine o prelungire capota discreta gen SGM.. astept PM
agent smith
aveti pm
agent smith
cielo cu 9J pe spate, now available
demonhunter
sa-l poti face elementele de tuning care le-au scos cei de la Dacia pt logan?
agent smith
probabil ca as putea daca as face rost de piese sa le matritez... dar nu vreau.
ma rezum la modificarile prezentate in primul post.
TBonu
Cam asa arata spoilerul meu fata : http://img237.imageshack.us/my.php?image=slz2sj5.jpg

Spart sus si prins cu pocnituri, zgariat pe lateral, spart jos si aplecat. Cat m-ar costa sa il repari si sa ii dai alta forma mai "tuningita" asa??
demonhunter
macar difuzorul de pe bara din spate daca l-ai face, sunt foarte multi care-l vor
agent smith
TBonu iesi mai ieftin daca cumperi alta buna decat sa repari una varza. nu pot sa-ti zic cat costa cat timp nu stiu exact ce damage are sau ce modificari vrei exact sa-i faci.
demonhunter, pune o poza
demonhunter
am atasat poza, difuzorul se monteaza pe bara din spate
TBonu
QUOTE(agent smith @ 14 Apr 2008, 19:09)
TBonu iesi mai ieftin daca cumperi alta buna decat sa repari una varza.
*



Da nu ies mai ieftin decat sa cumpar una noua modificata?
agent smith
QUOTE(demonhunter @ 14 Apr 2008, 19:16)
am atasat poza, difuzorul se monteaza pe bara din spate
*


daca cineva e dispus sa mi-l imprumute pentru matritare (trebuie totusi intai sa vad unu exact cum arata) si as avea comanda de macar 4-5 bucati cred ca putem sa facem o treaba.
TBonu, incearca sa te exprimi mai clar: asta e bara si asta e modificarea care vreau s-o fac.
nu ma mai puneti sa estimez niste preturi la lucrari imaginare.

printre altele am mai facut o capota de golf 4... nefinisata inca.
demonhunter
de vazut il poti vedea la orice reprezentanta Dacia, sunt foarte multi doritori, era un al threat cu tema asta, tot cineva care se ocupa cu ce faceti si voi, dra nu ne-au mai raspuns...
agent smith
demonhunter realizezi ca ceea ce spui tu acolo este cam departe de realitate... sa ma duc eu la reprezentanta dacia, sa le cer sa-mi dea piesa s-o studiez, eventual sa mi-o imprumute s-o matritez.
deci scurt pe 2: faceti rost de acel difuzor, eu il matritez si va fac cate bucati vrei (pret nu stiu, tre sa vad piesa)
KTC
Am vazut ca te pricepi la lucrat cu fibra de sticla si vreau sa stiu daca poti sa-mi faci o matrita dupa kit-ul asta?

http://www.daciaclub.ro/Pret-jante-aro-10-...ml#entry1302544

Poti sa-ti pastrez matrita, sa-l multiplici si sa-l vinzi mai tarziu. Chiar nu ma intereseaza, vreau si eu un kit la fel daca se poate.
kobra_bc
fete de portiera, exact cum sunt cele clasice dar sa fie totul dintr-o bucata, preturi, si in cat timp sunt gata pt toate 4 pe o dacia break 98.
agent smith
premiera la nissan primera... capota bad boy
enjoy
agent smith
si vopsita
Mihai.D.G.
Niste fete interioare de usi de logan ai putea face? Ceva mai amplu nu doar la boxe. unsure.gif
agent smith
un opel corsa suparat
agent smith
finisat aripi polo... urmeaza vopseala (toata masina)
cielo cu 9J pe spate is back, vopsit and ready 2 go.
agent smith
...pleoape de leon 2


...un golf 4 a suferit modificari si corecturi cu flexu
agent smith
leon, kit cadamuro design custom
agent smith
de azi ma gasiti pe noul id: ghetto.tuning@yahoo.com
agent smith
espero cu facelift

21 May 2008, 20:32:
o vectra suparata
agent smith
o reteta clasica: se ia una bucata leon stock si se adauga un kit exterior de la rdx design. ghetto style
98YMV
foarte tare , keep up the good work
zeu_4u_sweety
Foarte tare frate!!! AM ramas impresionat de lucrari. Insa am si eu o problema cu rugina sad.gif( daca gasesti o solutie cumva, orice modificare la asta e ok, chiar si fara vopsit!! Poza e de la aripa dr spate
agent smith
nu vad ce treaba are rugina cu tuningul. nu fac tinichigerie
zeu_4u_sweety
Acum nu stiu poate ti se pare banal ce zic .. si ca masina e veche..dar vreau sa scap de problema asta pe care o au modelele astea de masini..si vroiam sa ii fac o modificare sa nu mai rugineasca...am crezut ca ai vre o idee daca tot te ocupi cu modificari. Hai sa zicem ca fac eu reparatia acolo cum se face la service (si dureaza 1 iarna) da vreau sa imbac cu fibra sa fac un model ceva acolo sa nu mai rugineasca...Sper ca nu te am deranjat/stresat. Sal
agent smith
man, nu te pot ajuta sorry.
ieri o capota de golf 4, azi niste pleoape de 206.
bish
Un eleron de matiz cu tot cu sistemul de prindere se poate si la ce bani.
agent smith
ce-i cu el, vrei sa-l montezi?
bish
daca poti sa realizezi asa ceva

1 Jun 2008, 00:03:
cam asa arata eleronul montat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.