Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Contract confidentialitate si training
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
miki
Ma poate ajuta cineva (a semnat cineva asa ceva) cu un formular de contract de confidentialitate si/sau un contract de training, adica ala care se semneaza cind te trimite firma la "scoala" si vrea sa te "lege de glie", adica sa nu pleci timp de ... sau sa platesi cursul!

Am nevoie doar de formulare, NU nume de persoana sau firma!
Multumesc!
PS!Va rog cit mai la obiect, nu discutii pe marginea subiectului, nu ma intereseaza daca sint "morale" sau "corecte" sau "utile"
Ov
nu prea am inteles ce vrei.
Eu am semnat, si de confidentialitate, cand m-am angajat (evident, e inclus in contract)
, si de training. Am facut un curs acum vreo 2 luni care a costat vreo 500 euroi, si inainte, am semnat o hartie, cum ca 1 an de atunci in colo, daca vreau s-o intind tb sa platesc cursul raportat la cate luni au ramas. De exemplu daca plecam dupa 6 luni, trebuia sa platesc 250 de euro.

EDIT: acum am inteles, tu vrei formular. N-am d'ala, l-am semnat si l-am dat.
adister
Eu am semnat un act aditional la contract, dupa modelul atasat. Sper sa-ti fie de ajutor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.