Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: fire balls
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
argon


aveti grija doar sa nu puneti mana in partea de sus a flamei.
cmandrei
smile.gif
DrK
ia sa incerc... daca arde ma duc si il bat pe asta...
Solon
Si daca ma dai cu solutie ignifuga pe maini, tot nu pun mana pe asa ceva! biggrin.gif
C a t a l i n
Exact la fel se întâmplă când bagi mâna în focul dintr-o sobă pe gaze, la baza flăcării, de culoare albastră...
nycbmw
ai incercat ? smile.gif mi-ar trebui mult curaj si probabil nu as incerca-o fara manusi pana nu ma conving
C a t a l i n
Binențeles, în școala primară, în Sinaia, pe bani. rolleyes.gif
argon
nu cred ca frige, o sa incerc, dar eu imi aduc aminte cand aveam un zippo si il incarcam, am aprins in palma putina solutie d'aia, si nu a fript.
adi_ar
OK, asteptam rezultatul !
Poate ar fi bine sa "pre-editezi" raspunsul cu "M-a fript, nu incercati!" ca ENTER poti sa dai si cu nasul ! radmasa.gif
SebyAvrig
interesant...
gabylzr
Interesant de vazut pentru mine , nu de facut , nu m-as risca sa incerc eu.
argon
de cateva zile tot imi propun sa ajung in piata sa iau gaz d'ala si nu am apucat..urmeaza..
Minel
QUOTE(argon @ 14 May 2008, 06:40)
de cateva zile tot imi propun sa ajung in piata sa iau gaz d'ala si nu am apucat..urmeaza..
*




Se va lasa si cu o dovada video ?? huh.gif
alinushy
hai ma care a incercat? smile.gif
A l e x
Foarte smecher clipul, nu mai fiti asa fricosi si incercati. tongue.gif
Alexu7
deci ce solutie e aia? gaz de bricheta sau ce?
C a t a l i n
QUOTE(bz_26_zzz @ 23 May 2008, 20:00)
...........................
*



Te-ai fript? unsure.gif
bz_26_zzz
initial am intrebat ce inseamna lighter fuel....dar am aflat si am editat postul. atata tot.

P.S. a incercat cineva sa fac bilutele?
mauru007
Eu, radmasa.gif din nas si din ureche. Merg la fix si nu iti mai trebuie nici lighter fuel.
Solon
Ce scarbos! blush.gif
yO_
QUOTE(Alexu7 @ 23 May 2008, 19:10)
deci ce solutie e aia? gaz de bricheta sau ce?
*




A nu se confunda cu butanul din brichetele obisnuite, si care este sub presiune. Este vorba de "gazul" (de fapt e un fel de benzina usoara) cu care se incarca brichetele de genul Ronson Zippo etc. Adica din alea cu bumbac inauntru.

Experimentul merge si cu alcool, insa flacara este putin vizibila, albastruie.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.