Va salut!
Cer scuze moderatorilor acestui forum pentru aberatiile scrise de un coleg de-al meu ca s-a folosit de userul si parola mea pentru a posta porcariile asternute sub denumirea "Se sterg mesaje..."!
NU EU AM SCRIS acele randuri,de care MI-E RUSINE fiindca au fost scrise sub identitatea mea!
EU sunt adevaratul MARES COSMIN si N-AM de-a face cu randurile scrise pe data de 20 de un TAMPIT de coleg ce tocmai s-a ales astazi cand eu am luat la cunostinta de ce mi s-a intamplat pe acest forum,s-a ales,spuneam,cu o mustrare de la seful lui ca urmare a publicarii SUB FALSA SEMNATURA!!! a acelui articol CE MIE PERSONAL NU-MI APRTINE!!!
Intr-adevar,am un autoturism marca PEUGEOT lucru ce l-am afirmat si in cele 7(cred) postari ce le-am asternut pe acest forum!
ROG moderatorul acestui forum sa ma contacteze la numarul de telefon 0722208347,pentru a-l lamuri personal fata de cele intamplate,repet,fara voia mea!
Acest "binevoitor" ce a dorit sa ma discrediteze,a vrut din invidie sa-mi atribuie o falsa imagine!
Eu ma consider un om integru,care intr-adevar,a absolvit o forma de invatamant superior,dar nu pentru a jigni ci pentru a-si atinge un scop in viata!
Intr-adevar,am 3 job-uri,castig bine,nu suma pe care "colegul"| meu a aberat-o!
Castig apropiat de ceea ce a spus el si in nici un caz nu castig acesti bani din decodari de telefoane mobile,decodari ce nu le vad 100% legale!
Sunt,sau mai bine,am fost..."MULTUMITA" colegului meu,DIN PASIUNE,moderator pe forumul de la www.gsmland.ro.
Era o pasiune in putinul meu timp liber!
Responsabil pentru toate jignirile aduse DVS si mie implicit,este numai NEMERNICUL meu de "coleg" ce a vrut sa faca o "gluma" si iata ce-a iesit din mana lui!
Greseala mea,ca i-am dat voie langa mine la computer cand m-am facut cont pe acet forum si in acest fel a aflat parola! In acest fel,el a reusit fara stirea mea,sa astearna PORCARIA ce voi ati citit-o!
Inchei aici,cu rusinea de rigoare fata de voi,insa,cu sufletul impacat ca NU EU SUNT AUTORUL randurilor din topic-ul atat de jignitor!
Inca o data,telefonul meu este 0722208347,moderatorul vreau,daca se poate,sa-mi lase eventual numarul sau de mobil pentru a-l suna eu si a lamuri lucrurile!
SARBATORI FERICITE tuturor cititorilor acestui forum!
Cu stima,ADEVARATUL Mares Cosmin din Ploiesti,telefon 0722208347 sau e-mail mares2003@myx.net si mares2004@myx.net