Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] epava Renault Symbol
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
qazaq
Anul fabricatiei 2007, cumparata in octombrie 2007 - kilometri parcursi 6700.
Motor Diesel 1,5 Dci.

Motorul e intact, bordul la fel, are fata si calculator de bord, aer conditionat, Radio+CD player, geamuri electrice fata, un far bun pe fata si unul pe spate, faruri de ceata bune, aripa fata + bare de protectie fata/spate bune, scaune fata + bancheta spate, cam 15-20 litri de motorina in rezervor.
Rotile de pe drepata sunt intacte si cele de pe dreapta au doar anvelopele descaltate. Jentile nu sunt deformate etc.
Pret = 2800 euro negociabil.
Alte detalii la telefon 0722 167 031 si pe www.bokujin.blogspot.com ( e si un filmulet , ca s-o vedeti mai bine)
user posted image user posted image
MuciX
Masina se vinde doar intreaga, nu dezmembrezi?
M-ar interesa ceasurile de bord...
x_men_clio
nu dai ceasurile de bord si cu maneta pt computerul de bord,bara fata si farurile dami un pm cu preturile daca le dai separat
marius80_eugen
da un semn daca o dezmembrezi !!!
qazaq
Acum vreau s-o vand asa ... sa nu pierd timp cu dezmembratul. Nu prea am timp de vandut piese, de laergat cu bucatele desi probabil ar iesi mai multi bani, mai ales ca e noua, nici nu a ajuns saraca la prima revizie. (Apropo de asta - jos palaria pentru Renault - masina asta mi-a salvat viata, 5 stele NCAP sunt pe merit!)
hellcat
Pentru ce-a mai ramas din masina e mult 2800 de euro...din pacate.
Intreaba un dezmembrator cand a vandut ultima oara, sa zicem, o bancheta spate de symbol... wink.gif
In alta ordine de idei ofer 1000 de euro pe motor si cutie, ma deplasez pana unde e stocata si mi le iau singur de pe epava.
qazaq
Pai o sa trec pe la un dezmembrator, sa vad cum stau lucrurile - cum se vand si cum se cumpara piesele asta , daca o pot vinde sau nu "intreaga".
alex 19 USV
la o firma de asig, o masina ca a ta nu se vinde cu mai mult de 1800 E, pt ca e f putin recupearbil din ea, deci 2800 e enorm, daca in continuare vrei sa o dai intreaga eu iti urez succes, dar tias recomanda sa o dai pe piese, oricum bafta la vanzare smile.gif
MuciX
Deci, un "raspuns final" se vand ceasurile de bord si maneta pentru computer?
lucianm
ma intereseaza cd-playerul + comanda de la volan + afisajul daca au ramas intregi.
Bliss
Dai capacele?
qazaq
Deci in continuare eu vreau sa vand epava ca tot - pe de o parte nu am timp de dezmembrat si vandut bucati (motor+faruri elemente de bord etc) si pe de alta parte as prefera ca toti banii sa-i am dintr-o data ... duc pozele cu masina saptamana asta pe la tipi ce se ocupa de dezmembrari si etc sa vad daca merge asa.

Daca ma hotarasc sa vand parti din el anunt si asta!
radiozipp
daca il dezmembrezi fa`mi un pret ptr scaunele din fata...
TRANCA
QUOTE(hellcat @ 9 Jun 2008, 22:51)

Intreaba un dezmembrator cand a vandut ultima oara, sa zicem, o bancheta spate de symbol... wink.gif

*




...tocmai bancheta spate merge la Clio II bicorp tip SB0....
qazaq
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.