Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: investitii la bursa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Zona Financiara
cristinaS
legat de investitiile la bursa este cineva pe aici care stie ceva? puteti sa recomandati un seminar sau o carte care sa aibe un astfel de subiect?
klaus
E, ia sa vedem cat de fraieri ne crezi...
ovidiusoft
@cristinaS - stiu eu o gramada. Dar nu spun, sorry...
hitman1234
de ce sa va creada fraieri?si de ce nu spuneti daca stiti?smile.gif
pune mana si citeste orice carte despre munger, graham si buffett si incearca sa intelegi cum gandesc
cristinaS
fraieri smile.gif) judecatile de valoare se fac la sfarsit nu inainte de a incepe o conversatie klaus wink.gif. Intrebam ptr k acum ceva timp am participat la un seminar organizat de ----------- si vreau doar sa fac o comparatie intre ce au zis ei si un alt seminar oprganizat de altcineva sau o carte si imi e cam lene sa stau sa le caut eu, ma refer la nume d autori etc si nici nu vreau sa iau o chestie nefolositoare.


editat de moderator: poate fi considerata reclama
klaus
Aici se inchide pentru reclama jegoasa. Motivatia principala este topicul din cosul de gunoi, in care acelasi user facea reclama, ce sa vezi, de data aceea direct la o vrajeala de firma. La momentul respectiv moderatorul a modificat mesajul care era evident o reclama.
QUOTE(cristinaS @ 6 Jun 2008, 16:46)
Am citit in mare ce s-a scris pe forum. De ceva timp joc la bursa, nu pot spune k ma omor cu asta, dar am profit chiar ok. Eu am cont de investitii la ----******----. Am incredere pentru ca fac parte dintr-un grup international. Percep comisioane mici de tranzactionare si au unele produse unde nu iti percep comisiane, ci parte din profit. Daca nu au profit, nu castiga nimic. Mi se pare mai corect fata de client in felul asta
editat de moderator, deoarece aduce a reclama



Si acum, cu multa nonsalanta, se revine si se utilizeaza atitudinea mai cunoscuta in popor "a face pe prostul", revenindu-se, evident, cu o noua reclama. Si apoi tipa lumea ca nici usturoi n-a mancat nici gura nu miroase.

Odata cu inchiderea se acorda si un ban de 30 de zile pentru reflectare asupra regulamentului, in special asupra prevederilor cu reclama.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.