Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Buzoieni , postati aici !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
SiloS
Care sunt buzoieni pe forum ?
Bobo
io...
bomicabomic
si io.
A propos Bobo, faci parte din generatia 88, BP Hasdeu si ai terminat Metalurgie?
Slider
Si io! Am plecat in '89 la Cernavoda. Am locuit in Micro XIV. Generatia '83 la "Agricol"
SiloS
Ca tot e vorba de generatii , eu o sa fiu promotia 2007 smile.gif
Bobo
generatia '93, Hasdeu, ASE-Finante...ce trecu timpul...
Slider
Numai atiti Buzoieni pe aici???
Cib
mai e unul de la Patarlagele..smile.gif dar acum stau in IAsi
bomicabomic
Pai bine si eu stau in Bucuresti, dar tot buzoian ma consider.

Scuze Bobo, eu aveam un fost coleg care avea porecla asta si ma gindeam ca poate o fi el.
johnsws
si eu sunt buzoian, promotia '92 hasdeu. acum stau in bucuresti .
bobo, tu vii pe la intalnirile alea? ca cred ca ar trebui sa ne cunoastem din vedere, desi eram cam chiulangiu in liceu wink.gif
Bobo
am fost de cateva ori, cand era langa mine in herastrau..dar acum e si mai departe si e si iarna, frig, intuneric... ma deprima..cand s-o mai incalzi poate..

mario_vladys
Salut colegilor de forum!!!!!!
Sunt din Buzau, promotia 1998 Hasdeu, am un Logan Laureate de 1.4 in curs de modificare.....
Ce ziceti, facem si noi o īntālnire?
SiloS
Cu dumbrava ?

laugh.gif
mario_vladys
QUOTE(SiloS @ 14 Jun 2006, 20:06)
Cu dumbrava ?

laugh.gif
*



Cu ea....
nasol frate, era terminatoare.
Ce ziceti facem si noi un club la bz?

SiloS
Exista unul . Daca vrei sa iti dau un formular de inscriere sa imi dai pm tongue.gif

Draconest Pack , daca ai auzit de ei .
razvan_bz
salut forumistilor! si eu sunt din bz...dar mai mult pe la iasi. totusi sunt curios daca pana acum a avut loc vreo intalnire la bz.
CIPTUNING
Si eu sunt buzoian dar din Ramnicul cel Sarat. smile.gif
DACIOSU
Si eu sunt Buzoia, m-am nascut in Rm. Sarat , am facut general si liceul in Buzau ( sc 15 si Eminescu ) si m-am mutat in 97 in Bucuresti rolleyes.gif
razvan_bz
QUOTE(DACIOSU @ 2 Aug 2006, 23:37)
Si eu sunt Buzoia, m-am nascut in Rm. Sarat , am facut  general si liceul in Buzau ( sc 15 si Eminescu ) si m-am mutat in 97 in Bucuresti  rolleyes.gif
*



in 15 l`ai prins pe dudu director?
CiprianPJM
Si eu sunt din BZ, mutat in Bucuresti. Promotia 2000 Eminescu. Scoala Generala terminata in sc. 15.
arkadyema
si eu snt din buzau..salutari
airimia13
Buzoian sunt si eu, dar mai de la munte - din Nehoiu, momentan locuiesc in Bucuresti.
ilikecheese
Salutare, salutare! Buzoian si eu happy.gif
danzice
salutare! si eu sint buzoian.
bz_26_zzz
pentru toti buzoienii si nu numai....Duminica la ora 17:00 intalnire Logan CLub in parcarea de la XXL

O sa ne strangem destui, dar vrem sa fim si mai multi. bafta
SiloS
Cum a fost ?
BoR
Se mai aude ceva de vreo intalnire a membrilor buzoieni DaciaClub? As fi interesat.
puiu82
Daca doriti sa participati......stiu ca e distanta cam mare,dar cine stie?

http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
Victoras2001
QUOTE(johnsws @ 5 Jan 2005, 17:58)
si eu sunt buzoian, promotia '92 hasdeu. acum stau in bucuresti .
bobo, tu vii pe la intalnirile alea? ca cred ca ar trebui sa ne cunoastem din vedere, desi eram cam chiulangiu in liceu wink.gif
*


Sa nu zici ca ai fost la C, iar numele tau incepe cu E!? Defapt intai la D apoi la C.
vic24
Am dat de topicu' asta intamplator si il readuc in prezent. Si io mi-s din Bousaios. Hasdeu, promotia 2002. De atunci stau prin Constanta si mai nou in Navodari. Asa si? De ce mama naibii am scris postul asta? blink.gif La draq... m-am luat dupa voi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.