Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia Sandero Grand Tour
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri
zanga
OK, nu va infierbantati prea tare: nu e ceva oficial si nici macar nu are titlul de zvon, insa nici noi nu puteam trece atat de usor pe langa ceva care are legatura directa cu masina noastra nationala, mai ales cand acel ceva arata chiar bine.

SURSA
Lostboy
Chestia aia aratã bine?
zanga
In alte surse apare
QUOTE
DACIA SANDERO GRAND TOUR, UN POSIBIL GT LA COLIBASI


SURSA
slider2
din acea poza sincer arata bine, ma rog mie si logan mcv mi se pare ca arata mai bine ca berlina, nu e asa inalta de spate si arata mai a masina normala. asa si cu sandero grand tour asta, mi se pare ca arata binisor. daca nu ma insel a existat un prototip renault clio III grand tour, nu cumva aceasta poza este prelucrata pe computer dintr-un astfel de prototip??
argon
e nasoala rau..si copiata wacko.gif totusi e o capodopera pe langa mcv..
vijelie
E vrajeala. Unde e antena aia de 1 metru?
DrK
hai bai tata... s-a distrat omul cu un desen si au venit sa miroasa toti... se vede foarte clar ca masina este facut la repezeala si zvonurile sunt egale cu zero...
zodrac
este un sandero cu spatele de Megane estate.
DrK
nu, este fix spatele lui sandero. doar l-a lungit putin. atat...
cu putin ajutor din partea lui google cred ca gasim si poza originala smile.gif
Hack
Aualeo death.gif , e dat la greu cu photoshopu in poza aia, chiar ca e un partz crazys4.gif .
Asta este probabil poza editata:
[attachmentid=1627454419]
Ryk
erau marfa jentile... smile.gif
Stefan
jantele
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.